فهرست
اوزیل، بمان و اسطوره آرسنال شو!
اوزیل، بمان و اسطوره آرسنال شو!

اوزیل، بمان و اسطوره آرسنال شو!

آی اسپورت- مسوت اوزیل گفته می خواهد بداند آرسن بعد از تابستان هم در تیم می ماند یا نه. من هوادار آرسنال هستم، به همین دلیل دوست دارم او بماند. اما نگرانی اش را هم درک می کنم، من هم در سال 2007 وقتی به بارسلونا پیوستم همین شرایط را داشتم. برنامه های آرسن را نمی دانستم، در آن زمان هم او به روزهای پایانی قراردادش نزدیک می شد.

مردم می گویند این که تمدید قرارداد او به تعویق افتاده به خاطر پول بوده است. ما نمی دانیم. باید به چیزی که او می گوید اعتماد کنیم. باید احترام بگذاریم. او با آلمان قهرمان جام جهانی شده است، اما در سطح باشگاهی فقط کمی عنوان دارد، با رئال مادرید در سال 2012. باید برای بیشتر کردنش تلاش کند. اما می تواند در امارات به خواسته اش برسد.

 به همین دلیل به او پیشنهاد می کنم بماند و اسطوره آرسنال شود. اولین جام را ببرد، آینده آرسنال باشد، نه فقط یک یار کمکی، کسی باشد که تیم را رو به جلو هدایت می کند. او می تواند با الکسیس سانچس این کار را انجام دهد. باید در هر تک بازی در اوج باشند. می توانند همان هایی باشند که تیم لازم دارد. باید باور کنند. آرسنال فاصله زیادی با بردن جام ندارد، دیگر آن ها تیمی جوان نیستند. مسوت، چک، ناچو، کوشیلنی، ژیرو، سانچس. همه این ها باتجربه هستند و میانگین سنی شان حدود 30 سال است.

اگر این تیم قهرمان لیگ شود این بازیکنان هم شاهد ثبت شدن نامشان در تاریخ خواهند بود. آن ها خاص خواهند بود، مسوت هم می تواند کاری کند که همیشه از او به عنوان یکی از بزرگترین بازیکنان باشگاه یاد شود. به من اعتماد کنید، وقتی بازنشسته شوید و خاطرات دوران بازی کردنتان را مرور کنید و ببینید این کار را کرده اید واقعا برایتان لذت بخش خواهد بود.

او می تواند کاری کند که این آرسنال تیم او شود، کاری کند که امارات خانه اش شود، کاری کند که این عصر در آرسنال عصر او باشد. امارات دو قهرمانی جام حذفی دارد، او می تواند کاری کند که دوباره به این عنوان دست پیدا کنند. اگر کمک کند تیم قهرمان لیگ برتر شود تاریخ دقیقا همانجا خواهد بود. اگر این طور شود او اسطوره می شود.

 

۸    
آی اسپورت
2017-01-22 15:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر