فهرست
شجاعی همراه صعود آ.اِ.ک؛ دقیقه ۹۵
شجاعی همراه صعود آ.اِ.ک؛ دقیقه ۹۵

شجاعی همراه صعود آ.اِ.ک؛ دقیقه ۹۵

آی‌اسپورت- هافبک ایرانی آ.اِ.ک آتن در شب پیروزی تیمش مقابل لاریسا از دقیقه ۶۴ وارد زمین شد. آ.اِ.ک آتن که در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی جام حذفی یونان با نتیجه ۲ بر یک مقابل لاریسا شکست خورده بود، از ساعت ۲۱ امشب و در حالی که مسعود شجاعی را روی نیمکت داشت، در استادیوم اسپیروس لوئیس میزبان لاریسا بود.

یاران شجاعی که تنها یک امتیاز برای کسب عنوان قهرمانی سوپر لیگ یونان طی سه هفته پایانی نیاز دارند، در حال کنار رفتن از جام حذفی بودند و تا دقایق پایانی بازی برابر لاریسا بدون گل به کارشان ادامه می‌دادند که در پنجمین دقیقه وقت‌های تلف شده لازاروس کریستودولوپولوس برای آ.اِ.ک گلزنی کرد تا بازی یک بر صفر به سود این تیم تمام شود.

نتیجه دیدار نیمه نهایی جام حذفی یونان بین آ.اِ.ک و لاریسا در مجموع ۲ بر ۲ شد ولی یاران شجاعی به دلیل گل زده در خانه حریف راهی فینال این رقابت‌ها شدند تا حریف پائوک در دیدار پایانی شوند.

آ.اِ.ک آتن یک ماه قبل در بازی سوپر لیگ یونان دیداری جنجالی مقابل پائوک داشت که نیمه تمام ماند و حالا باید منتظر یک بازی پُرحاشیه دیگر بین یاران شجاعی با تیم دوم جدول سوپر لیگ یونان در فینال جام حذفی بود.

مسعود شجاعی در مسابقه امشب آ اِ ک مقابل لاریسا از دقیقه ۶۴ به‌عنوان دومین تعویضی تیمش جانشین پاناجیوتیس کانه شد.

صعود آ.اِ.ک به فینال حذفی یونان
۰۰:۰۰
 

 

ورزش سه

۱    
آی اسپورت
2018-04-19 00:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر