فهرست
رادان پس از حمل مشعل المپیک؛ لحظه تاریخی زیبا
رادان پس از حمل مشعل المپیک؛ لحظه تاریخی زیبا

رادان پس از حمل مشعل المپیک؛ لحظه تاریخی زیبا

آی‌اسپورت- بهرام رادان ساعتی پیش پیش در سئول پایتخت کره جنوبی در برنامه حمل مشعل المپیک زمستانی2018 مشعل بازی ها را حمل کرد. رادان به همراه دیگر چهره های اعزامی به کره مثل عظیم قیچی ساز کوهنورد مشهور، حسن میرزا حسینی، بهناز شفیعی موتورسوار و چند چهره دیگر در مسیر کوتاهی که برای مشعل‌داری برنامه ریزی شده شرکت کرد. برنامه صد و ده روزه حمل مشعل المپیک از سوی برگزار کنندگان و سامسونگ موبایل به عنوان حامی مالی برگزار می‌شود.

بهرام رادان بعد از حمل مشعل المپیک زمستانى  ٢٠١٨ در کره جنوبى گفت: «حس خیلى خوب و عجیبى بود که توانستم این مشعل را حمل کنم. امیدوارم نمایندگان ایران در این مسابقات بتوانند عملکرد موفقی داشته باشند و همینطور در المپیک زمستانی بعدی که فکر می کنم سال ۲۰۲۲ در پکن هست، این روند ادامه پیدا کند. البته فرقی نمی کند که المپیک تابستانی باشد یا زمستانی، وقتی از ایران تیمی حضور داشته باشد، ما حمایت می کنیم؛ همانطور که مردم مرا حمایت کردند.»

او درباره این تجربه بیشتر توضیح داد: «لحظه تاریخی زیبایی برای من بود. مطمئن بودم که اتفاق جهانی و بزرگی قرار است بیفتد. گروهی هم که اطراف ما بودند،‌ در افزایش این میزان هیجان کمک می کردند. جمعیت بسیار زیادی هم استقبال کرده بودند. وقتی به من می گفتند برای جمعیت دست تکان بده، تازه متوجه می شدم که اطراف چقدر جمعیت ایستاده است.» المپیک زمستانی از ۹ فوریه تا ۲۵ فوریه در شهر پیونگ‌ چانگ کره جنوبی برگزار خواهد شد.

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-12-17 16:05:00
نظر دهید

۱ نظر
بهرام
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۰۱
شما به عنوان خبرنگار ورزشی عظیم قیچی ساز رو نمیبینی و رادان رو پوشش خبری میدی؟؟
خجالت آوره
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر