فهرست
هدف تکراری آرسنال/ Top four
هدف تکراری آرسنال/ Top four

هدف تکراری آرسنال/ Top four

آی اسپورت- آرسنال بازی هایی پیش رو دارد که شاید ببینید در آن ها برنده می شود و فاصله را با چلسی صدرنشین کم می کند. در بازی با منچسترسیتی آن ها کار را خراب کردند و به خاطر آن بازی بود که خیلی ها با خود فکر کردند این تیم امسال هم شانسی برای قهرمانی ندارد. اما این طور نیست، آرسنال در حال حاضر جزو 4 تیم بالای جدول است و شاید حتی قهرمان شود. اما هربار به آن ها فشاری وارد می شود شکننده نشان می دهند.

همه بازیکنان این تیم می توانند بهتر کار کنند، این ناراحت کننده است چون این تیم بازیکنان فوق العاده ای دارد، بازیکنانی که می توانند شانس هر تیمی را برای قهرمانی افزایش دهند. اما در بعضی از بازی ها آن ها ضعیف کار می کنند و به همین دلیل من هم یکی از کسانی هستم که حدس می زنم این تیم به قهرمانی لیگ نرسد.

نیمه دوم بازی آن ها مقابل من سیتی عجیب بود. اما چیز جدیدی نبود و بارها مانند آن را دیده بودیم. نظر آرسن ونگر این بود که تیمش از نظر فیزیکی کم آورده بود، اما چرا باید این طور می شد؟ این یکی از بزرگترین بازی های فصل برای توپچی ها بود، اما آن ها اصلا شبیه خودشان نبودند و در بیشتر مدت بازی این سیتی بود که بر توپ و میدان تسلط داشت. در بازی با اورتون هم همین طور بود. این مشکل، مشکل مربی است. او باید مسئولیت این عملکردها را بپذیرد. این یعنی مربی ای که کنار زمین است باید کاری کند که تیم از نظر فیزیکی افت نکند.

 

۳    
آی اسپورت
2016-12-23 14:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر