فهرست
سوال روز: دنیزلی به بازی با سایپا می‌رسد؟
سوال روز: دنیزلی به بازی با سایپا می‌رسد؟

سوال روز: دنیزلی به بازی با سایپا می‌رسد؟

آی اسپورت- مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد که مصطفی دنیزلی برای سربلندی ایران و آذربایجان خواهد آمد و به تراکتورسازی کمک خواهد کرد. این اظهارات باعث شد تا حضور او روی نیمکت تراکتور از هر زمانی قطعی‌تر به نظر برسد. این در حالی است که هنوز یحیی گل‌محمدی سرمربی قانونی تراکتورسازی است و جدایی‌اش از این باشگاه رسمی نشده است. اما پیش‌بینی می‌شود ظرف امروز و فردا گل‌محمدی به صورت توافقی از تراکتورسازی جدا شود.

سوال مهم اما این است که آیا دنیزلی به توافق کامل و نهایی با تراکتورسازی رسیده؟ اگر این اتفاق افتاده، او کی به تبریز خواهد رسید؟ تراکتورسازی روز پنج‌شنبه باید به مصاف سایپا برود و دنیزلی هنوز جواب قطعی را به مدیران این باشگاه نداده است. حتی اگر همین امروز هم این اتفاق بیفتد، او حداقل 24 ساعت وقت می‌خواهد تا آماده سفر به تبریز شود و در خوش‌بینانه‌ترین حالت او فردا شب وارد تبریز خواهد شد و به این ترتیب فقط فرصت خواهد داشت یک جلسه تمرینی سبک را در فاصله یک روز قبل از بازی با سایپا با شاگردان جدیدش برگزار کند. با این شرایط به نظر می‌رسد دنیزلی حتی اگر فردا شب هم به تبریز بیاید فرصتی برای تمرین جدی و شناخت اولیه بازیکنانش نخواهد داشت و دستیاران گل‎محمدی تیم را برای بازی با سایپا ارنج خواهند کرد و دنیزلی از بازی هفته بیست و یکم روی نیمکت تراکتورسازی خواهد نشست.  

۱۲ ۹  
آی اسپورت
2018-01-15 18:58:00
نظر دهید

۹ نظر
علی پرسپولیسی
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۳۱
آقا یعنی چی که آجرلو اعلام کرد دنیزلی برای سربلندی ایران و آذربایجان خواهد آمد؟! آخه یه تیم فوتبال چه ربطی به این مسائل داره؟ مثلا برانکو اومد پرسپولیس باید مدیر تیم میگفت برانکو برای سربلندی تهران آمد؟ یا مثلا کرانچار برای سربلندی اصفهان آمد؟؟!! کرم اصلی تو همه این اختلافات همین مدیران سپاهی تیمن مثل آجرلو . بعد چجوری آدم میتونه از بچه های ۱۳ ۱۴ ساله توقع داشته باشه که عین آدم نظر بذارن و یا رفتار کنن . چه خبره واقعا تو این مملکت ؟ علنا ددست دارن ملت بیفتن به جون هم .‌ وقتی از شیطان صحبت میکنیم دقیقا داریم از این موجودات حرف میزنیم
۸ ۴
امیر
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۴۹
داداش گلم ازربایجان قضیش یخورده فرق میکنه
علی تراکتوری
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۰۶
منظورش حضور موفق در آسیا هست
تراکتور نماینده ایران تو آسیا هستش حالا اگر نتایج خوب بگیره باعث سربلندی ایران نمیشه!!
جوابیــــــه تراختورچی:
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۰۲
دوست عزیز با شماره 125 زود تماس بگیر ...دیگه خوش خدمتی مربی یحیی گل محمدی واستون تموم شد.
Hafhafhafhaf@yahoo.com
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۲۳
حرص نخور عمو جون آبنبات بخور
تو مثل آدم(!) نظر دادی کافیه برا بقیه
در ضمن اینجا پیج لونگی نیست بو بکش برو پیجتو بیاب
۱
ابی تراختوری
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۴۵
حسینی ببینم چیکار می کنی دیگه
۹
مهدی
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۰۹
علی پرسپولیسی عزیز . ترکتور چند ماه دیگه در جام باشگاهای اسیا شرکت خواهد کرد . عملکرد ترکتور و بقیه تیم های حاضر در لیگ اسیا که از ایران شرکت می کند . به ایران یعنی رابطی نداره ؟ شما کمی دقت کنید به موضوع ها مختلف ضرر نخواهی کرد . هر کدام از تیم های ایران توی اسیا حذف بشن فوتبال ایران خواهد بود که ضرر خواهد کرد . در ضمن من بازهای پرسپولیس رو توی لیگ برتر دنبال نمی کنم ولی در لیگ اسیا چرا نگاه می کنم و براش اروزی پیروزی می کنم . موفق باشید
۵ ۱
TT
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۰۵
با شعارهایی ک در مسابقه با تراختور دادند ما راضی ب اینم صفرپولیس از همه تیمهای آسیایی شکست بخوره.
مهدی
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶، ۰۲:۵۶
به غیر ترکتور هیچ تیمی برام مهم نیست .در اصلاح نظر قبلیم . نظر قبلی تعارف کردم . از وفتی ترکتور به لیگ امذه . به خدا قسم به چز بازی های ترکتور هیچ تیم دیگه رو نگاه نکردم حتی فوتبال خارجی.یعنی برای من شخصا جذابیت خودشو از دست داده . ولی تمام باری های ترکتور نگاه می کنم .
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر