فهرست
گروه مرگ در انتظار بارسلونا در لیگ قهرمانان
گروه مرگ در انتظار بارسلونا در لیگ قهرمانان

گروه مرگ در انتظار بارسلونا در لیگ قهرمانان

آی اسپورت - نتایج ضعیف بارسلونا در لالیگا و لیگ قهرمانان باعث شده این تیم بعد از سالها شانس سرگروهی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان را از دست بدهد. رئال مادرید و سویا برای قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان فصل جدید در سید یک حضور دارند و دو نماینده دیگر اسپانیا یعنی بارسلونا و اتلتیکو مادرید در سید دوم جای خواهند گرفت.

شاگردان زین الدین زیدان به دلیل فتح عنوان قهرمانی در فصل گذشته در لالیگا و سویا به علت قهرمانی در لیگ اروپا سرگروه خواهند بود. تیم های دیگر سید اول شامل بایرن مونیخ، لیورپول، یوونتوس، پاری سن ژرمن، زنیت و پورتو هستند. به جز بارسا و اتلتیکو، تیم های منچسترسیتی، منچستر یونایتد، شاختار دونتسک، دورتموند، چلسی و آژاکس دیگر تیم های سید دوم را تشکیل می دهند.

اما تیم های سید سوم و چهارم هنوز به تایید یوفا نرسیده است. بدین ترتیب هنوز تکلیف تیم هایی چون لایپزیش، اینتر، لاتزیو، آتالانتا، لوکوموتیو مسکو، المپیک مارسی، کلوب بروژ، مونشن گلادباخ، استانبول باشاکشهیر و رن مشخص نیست و البته بعد از برگزاری بازی های پلی آف نام شش تیم دیگر نیز به این فهرست اضافه شده و بعد در مورد جایگاه شان تصمیم گیری خواهد شد. اما در این شرایط احتمال تشکیل گروه مرگ با حضور تیم هایی چون لیورپول، بارسلونا، لایپزیش و اینتر وجود دارد.

     
آی اسپورت
2020-09-17 18:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر