فهرست
پورعلی‌گنجی: بازی در اروپا آرزویم بود
پورعلی‌گنجی: بازی در اروپا آرزویم بود

پورعلی‌گنجی: بازی در اروپا آرزویم بود

آی‌اسپورت- مرتضی پورعلی‌گنجی پس از امضای قرارداد با تیم «یوپن» بلژیک از پیوستن به تیم جدیدش رضایت دارد. او که با سابقه ۳۰ بازی ملی در هر ۳ بازی تیم ملی ایران در جام‌جهانی ۲۰۱۸ مقابل مراکش، اسپانیا و پرتغال حضور داشت در سطح اول فوتبال کشورش، چین و اخیرا السد قطر ۱۲۴ بازی انجام داده و در ۲۶ سالگی ۹ بار در لیگ قهرمانان آسیا به میدان رفته است.

پورعلی‌گنجی پس از این انتقال گفت: «تا این لحظه از دوران حرفه‌ای‌ام خودم را با شرایط و بازی در کشورها و سطوح مختلف وفق داده‌ام.بازی در اروپا، رویا و هدف همیشگی‌ام بود. برای مبارزه جدید آماده هستم، به آینده نگاه می‌کنم و از مسئولان باشگاه بابت اعتماد و تلاش برای خریدن من تشکر می‌کنم. کاملا مشتاق و همواره آماده پیشرفت هستم.امیدوارم با انجام بهترین بازی‌های ممکن به بازیکنی مهم برای یوپن تبدیل شوم. آماده بازی و تمرین برای تیم جدیدم هستم.»

کریستوف هنکل، مدیر باشگاه بلژیکی هم درباره خرید جدید تیمش گفت: «پورعلی‌گنجی در تیم ملی کشورش و باشگاه‌هایی در سطح اول ایران و چین مهره‌ای کلیدی بوده و با وجود تنها ۲۶ سال سن، تجربیات و مهارت فراوانی دارد. از جذب مرتضی خوشحال هستیم و اطمینان داریم به ما در قدرتمندتر شدن خط دفاعی کمک شایانی خواهد کرد.به بازیکن جدیدمان خوشامد می‌گوییم.»

 

خبر ورزشی

۴ ۱  
آی اسپورت
2018-08-17 01:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
سهیل
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۲۰
این تیمارو از کجا پیدا میکنن این ایجنت ها؟!
از تو لپ لپ؟!
چه وضع مسخره ای شده این لژیونرامون لهستان و ایسلند و بلژیک و قبرس و.... واسه هر دلیلی که میرن اسمش پیشرفت نیست حداقل از نظر فوتبالی
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر