فهرست
پرسپولیسِ یحیی، استقلالِ فیروز نشود
پرسپولیسِ یحیی، استقلالِ فیروز نشود

پرسپولیسِ یحیی، استقلالِ فیروز نشود

آی اسپورت – پرسپولیس گل‌محمدی همه را یاد استقلال فیروز کریمی می‌اندازد. سال ۸۶ هم کریمی در نیم‌فصل استقلال اهواز را در حالی ترک کرد که اهوازی‌ها راضی به جدایی او نبودند به قول معروف آه پشت سر استقلال تهران بود. الان هم مشهدی‌ها برخلاف میل باطنی یحیی را به پرسپولیس دادند.

آن‌ها البته پول خوبی گرفتند و شنیده می‌شود قرارداد خود گل‌محمدی هم سنگین است، ولی به هر حال مسئله «آه» سرجایش هست. البته امیدواریم یحیی در پرسپولیس نتیجه بگیرد، چون پرسپولیس که ضعیف باشد رنگ از رخساره فوتبال ایران می‌پرد (مثل استقلال)

خبر کوتاه و در عین حال عجیب بود؛ اینکه استقلال با وجود داشتن ۲ هتدار در هیئت‌مدیره نتوانسته مشکل مسکن بازیکن جوانش یعنی سجاد آقایی را حل کند! جالب نیست؟ ۲ صاحب هتل در استقلال مسئولیت دارند و آن وقت بازیکن رسمی این تیم یک منزل اجاره‌ای ندارد! بعد ما می‌خواستیم با این مدیران استراماچونی را نگه داریم!

ناکامی حمید استیلی در تیم امید یک بار دیگر نشان داد که او در «سرمربیگری» مشکل دارد. استیلی انسان بسیار خوبی است و بازیکن بسیار بزرگی هم بود، اما باور کنید هر بازیکن بزرگی مربی بزرگی نمی‌شود. استیلی در پرسپولیس و ملوان و... هم مشکل پیدا کرد و حالا ما بعد از ناکامی دوباره و تکراری تیم امید در راه المپیکی شدن نگران تیم امید هستیم که در این قحط‌الرجال دنبال مربی ایرانی است! تیم امید که هیچ، خدا آخر و عاقبت تیم ملی بزرگسالان و جام جهانی رفتن‌مان را ختم به خیر کند.

 

خبر ورزشی 

۸ ۱  
آی اسپورت
2020-01-14 10:12:00
نظر دهید

۱ نظر
حسین اهوازی
سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸، ۱۶:۳۲
مربی موفق استقلال را بردند یک جوان بی تجربه گذاشتند
مربی موفق پرسپولیس را بردند یکی بهترشو آوردند
و این بی عدالتی همچنان ادامه خواهد داشت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر