فهرست
آشنایی با حریف فردای استقلال؛ دلگرم با دلگرم!
آشنایی با حریف فردای استقلال؛ دلگرم با دلگرم!

آشنایی با حریف فردای استقلال؛ دلگرم با دلگرم!

آی اسپورت – فردا در مرحله یک‎چهارم نهایی جام حذفی، استقلال تهران در ورزشگاه آزادی میزبان تیم لیگ یکی ایرانجوان بوشهر خواهد بود. تیم بوشهری همان تیمی است که مهدی طارمی و مهدی قائدی را به فوتبال ایران معرفی کرد. این تیم در جام حذفی ابتدا شاهین لردگان را 4-0 شکست داد و سپس در ورزشگاه غدیر اهواز فولاد خوزستان را 1-0 مغلوب کرد. آنها سرانجام تیم گل ابریشم را با نتیجه 2-1 شکست دادند و حریف استقلال در مرحله یک‎چهارم نهایی شدند.

ایرانجوان در پایان نیم‎فصل اول لیگ یک با 4 برد، 6 مساوی و 7 باخت و 18 امتیاز در رده سیزدهم جدول 18 تیمی قرار دارد. هدایت این تیم بر عهده غلامرضا دلگرم است. او بعد از باخت ایرانجوان به فجرسپاسی در هفته ششم جانشین سعید مفتخر شد. بوشهری‎ها در 17 بازی نیم‎فصل اول 18 گل زده و 23 گل دریافت کرده‌اند. آنها لیگ یک را با 3 باخت متوالی آغاز کردند. اولین پیروزی این تیم در هفته نهم و بازی مقابل گل‌گهر در سیرجان رقم خورد. در آخرین بازی نیم‌فصل هم 2-1 مغلوب مس کرمان شدند. در مجموع روند ایرانجوان با حضور دلگرم، دلگرم‌کننده بوده و آنها نسبت به ابتدای فصل نتایج بهتری گرفته‌اند.

اویس کردجهان، احمد الجبوری، سجاد فیض‌الهی، میلاد شعبانلو، مسعود نظرزاده و محمد طارمی بازیکنان صاحبنام و باتجربه ایرانجوان هستند. کردجهان با 9 گل بعد از فرشید پاداش 10 گله دومین گلزن برتر لیگ یک است و بهترین بازیکن ایرانجوان در این فصل است.

     
آی اسپورت
2017-12-17 17:00:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر