فهرست
سعادتمند: پرونده شجاعیان را به فیفا  می‌بریم
سعادتمند: پرونده شجاعیان را به فیفا می‌بریم

سعادتمند: پرونده شجاعیان را به فیفا می‌بریم

آی اسپورت – مدیرعامل باشگاه استقلال درباره دیدار آبی پوشان مقابل سپاهان اصفهان و عدم حضور داریوش شجاعیان در این بازی صحبت کرد. احمد سعادتمند در گفت‌وگو با رسانه باشگاه استقلال، درباره پیروزی استقلال برابر سپاهان گفت: بابت این موفقیت بسیار خوشحالیم. تیم ما با وجود اینکه دقایق زیادی از بازی را ۱۰ نفره دنبال کرد، پیروز شد و امیدواریم با تلاش بازیکنان و کادرفنی و همدلی میان ارکان باشگاه، در بازی‌های باقی مانده لیگ و جام حذفی هم موفق باشیم.

وی در ادامه با انتقاد از صادر نشدن کارت بازی شجاعیان، افزود: از سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال بابت صادر نشدن کارت و مجوز بازی داریوش شجاعیان به شدت گله‌مند هستم. با توجه به شرایط حاکم بر جهان، فیفا و AFC جهت استفاده از ورزشکارانی که آسیب دیده بودند، دست به تلطیف مقررات زدند. داریوش شجاعیان بازیکن ما بوده و با ما قرارداد حرفه‌ای دارد. توجه داشته باشید که بیش از سه ماه لیگ ما تعطیل شده بود.

مدیرعامل استقلال ادامه داد: یک وقت می‌گویید بازیکن از لیست خارج شده و اجازه بازی کردن در ادامه نیم فصل را ندارد. اما نیم فصلی که مدت زمانش سه ماه به ان اضافه شده است را نباید با مبنای قبلی نگاه کرد. بازیکنی مثل شجاعیان به دلیل تعویق سه ماهه لیگ، الان کاملا آماده است و بازیکن خود ما هم بوده است. در استعلامی که از فیفا انجام شده، گفته شده که از بازیکنان خودتان و آکادمی می‌توانید استفاده کنید. از طرفی فیفا گفته است می‌توانید قوانین را تلطیف کنید. من نمی‌دانم چه اصراری برخی‌ها دارند که با این وجود شجاعیان بازی نکند؟

سعادتمند با بیان اینکه مسئله شجاعیان را به فیفا اطلاع می‌دهد، اظهار داشت: من به این موضوع گله و اعتراض دارم. من شخصا در این‌باره با آقایان نبی و بهاروند صحبت کرده‌ام. مجبورم برخلاف میل باطنی خود، این موضوع را به فیفا اعلام کنم و به اسم مواردی را بیان کرده و پاسخ خود را از آن نهاد بگیرم. این موضوع را تا زمان پاسخگویی فیفا ادامه می‌دهم. 

 

 

۱ ۱  
آی اسپورت
2020-08-02 18:30:00
نظر دهید

۱ نظر
محسن
دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹، ۰۰:۰۵
خدایا خربازی تا کی؟؟؟؟؟ آخه چقدر تا پایان فصل(لیگ و حذفی)مانده که اعتراض شما به نتیجه برسد؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر