فهرست
جام دوم السد، ژاوی و مرتضی
جام دوم السد، ژاوی و مرتضی

جام دوم السد، ژاوی و مرتضی

آی‌اسپورت- السد در حالی که مرتضی پورعلی‌گنجی و ژاوی را در اختیار داشت توانست با پیروزی دو بر یک برابر الریان قهرمان جام امیر قطر شود. فینال جام امیر قطر بین دو تیم السد و الریان برگزار شد. این دیدار که در ورزشگاه خلیفه برگزار شد در نهایت با پیروزی دو بر یک السد به پایان رسید و تا ژاوی و پور علی گنجی دو بازیکن تاثیرگذار السد دومین جام خود با این تیم را در یک فصل به دست آوردند.

در این دیدار ابتدا رودریگو تاباتا در دقیقه 49 الریان را پیش انداخت اما تنها 7 دقیقه بعد الهیدوس گل تساوی را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. در حالی که همه منتظر شنیدن سوت پایان بازی بودند الحمرون توانست در دقیقه 91 گل پیروزی را برای السد به ثمر رساند تا این تیم جام قهرمانی را بالای سر برد و بازی به وقت‌های اضافی کشیده نشود.

السد پیش از این هم توانسته بود قهرمانی در جام حذفی قطر را به دست آورد. این تیم در لیگ ستارگان قطر هم در جایگاه دوم جدول رده‌بندی قرار گرفت تا فصل موفقی را پشت سر گذارد. هم ژاوی و هم پورعلی‌گنجی دو بازیکن خارجی السد در این فصل بسیار خوب ظاهر شدند و به احتمال خیلی زیاد فصل بعد هم در این تیم بازی خواهند کرد.

ایسنا

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-05-19 23:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
Hhhhmm
جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۲۳:۵۶
تازه ارزش کاری که اس اس کبیر کردو میفهمیم تیمهای بعد السد با ما بازی دارن انشاالا ببرین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر