فهرست
انتقاد از برانکو: نمی تواند انگیزه دهد
انتقاد از برانکو: نمی تواند انگیزه دهد

انتقاد از برانکو: نمی تواند انگیزه دهد

آی اسپورت – باخت به ذوب آهن برای برانکو گران تمام شد. او اگر چه محبوبیت فوق العاده ای بین طرفداران تیمش دارد اما پیشکسوتان پرسپولیس علیه او موضع گرفته اند و در روزهای گذشته انتقادات مختلفی از سرمربی قرمزها کرده اند.
آخرین منتقد سرشناس برانکو، حسین کلانی است. او که با خبرگزاری آنا صحبت کرده درباره بازی با ذوب آهن گفت: «پرسپولیس در فصل قبل در جام حذفی مقابل ذوبی‌ها شکست خورد و انتظار می‌رفت تا شاگردان برانکو با انگیزه مضاعفی مقابل این تیم قرار گیرند اما ما این انگیزه را در تیم ندیدیم. ضمن اینکه مربی خارجی همیشه به خاطر تسلط نداشتن به زبان فارسی نمی‌تواند ارتباط خوبی با بازیکنان برقرار کند و انگیزه آنها را زیاد کند. برانکو هم به دلیل اینکه به زبان فارسی مسلط نیست نمی‌تواند در شرایط حساس بازی با صحبت‌هایش به بازیکنان انگیزه دهد.»
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در رابطه با تاثیر حضور مربی خارجی روی نیمکت پرسپولیس افزود: «من آدم احساسی هستم و همیشه حامی مربیان داخلی بوده‌ام و دوست ندارم در تیم‌های ایرانی مربیان خارجی کار کنند. من منکر سواد و دانش برانکو نیستم اما این مساله که چون برانکو یک زمان با تیم ملی فوتبال در مسابقات آسیایی یک مقام قهرمانی به دست آورد پس بهتر از همه مربیان داخلی است را قبول ندارم. همیشه مرغ همسایه برای ما غاز بود و این تفکر غلطی در فوتبال است که همیشه دنبال مربیان خارجی هستیم.»

 

کد خبر: 9408

 

  ۲  
آی اسپورت
2016-12-19 09:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
مجتبی فرد
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵، ۱۰:۱۰
حسین کلانی عزیز در گذشته فسیل مانده.
سال‌هاست از بحث مربی داخلی و خارجی عبور کردیم و هنوز پیشکسوت محترم ما ول‌کن نیست.
۱
میلاد
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵، ۱۱:۳۰
ما هوادارای پرسپولیس به برانکو ایمان کامل داریم و مطمئنیم روزای خیلی بهتری با برانکو در راه داریم حالا بعضیا هرچی دوس دارن بگن
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر