فهرست
پایان خوش پیولی
پایان خوش پیولی

پایان خوش پیولی

آی اسپورت - استفانو پیولی پس از پیروزی حیرت‌انگیز چهار بر دو میلان مقابل یوونتوس، علاقه‌ای به صحبت درباره آینده‌اش نداشت. به نظر می‌رسید میلان جدیدترین قربانی یوونتوس باشد، چرا که با گل زیبای آدرین رابیو و ضربه کریستیانو رونالدو با نتیجه دو بر صفر عقب افتاده بود. اما میلان در بازگشتی شگفت‌آور، در فاصله تنها شش دقیقه با ضربات زلاتان ابراهیموویچ، فرانک کسیه و رافائل لیائو از یووه پیش افتاد و پس از اشتباه فاجعه‌بار الکس ساندرو هم آنته ربیچ گل چهارم را زد. ربیچ در این مسابقه تعداد گل‌های خود در لیگ را به 10 رساند.

او با سختکوشی‌اش به تیم بسیار کمک کرد و به دنبال همه توپ‌ها رفته است. میلان احتمالاً تمام تلاش خود را برای دائمی کردن قرارداد او به کار می‌بندد. آنها حاضرند آندره سیلوا را به آینتراخت فرانکفورت واگذار کنند و ربیچ را نگه دارند. این بازیکن در دیدارهای پایانی فصل نقشی مهم برای تیم پیولی خواهد داشت. میلان از زمان بازگشت از قرنطینه تاکنون بی‌شکست بوده است. آنها هفته گذشته لاتزیو، رقیب یوونتوس در راه قهرمانی را هم بردند و با این حال، به نظر می‌رسد که پیولی در فصل بعد مربی این تیم نخواهد بود.

شایعات گسترده حاکی از آن است که رالف رانگنیک، مربی سابق لایپزیگ در سمت مربی و مدیر فنی به میلان خواهد آمد اما پیولی کاری به این صحبت‌ها ندارد. او پس از مسابقه گفت: «من به اینکه پس از پایان فصل چه خواهد شد فکر نمی‌کنم. من روی کاری که می‌کنیم تمرکز دارم. امیدوارم به هدفی که به دلیل آن به اینجا آمدم، برسم. من به فکر روزهای بعد از پایان فصل نیستم. من دوست دارم تیمم را تمرین بدهم و اوضاعم هم در حال حاضر خوب است. من نمی‌توانم به فکر آینده و اتفاقاتی باشم که تأثیری در آنها ندارم.»

میلان برای اولین بار پس از سال 1989 چهار گل به یوونتوس زد. این بازگشت آنها، برخی کارشناسان را به یاد فینال استانبول 2005 انداخت، جایی که میلان با وجود اینکه سه بر صفر از لیورپول پیش بود اما در نهایت بازی و قهرمانی اروپا را واگذار کرد. آنها می‌گفتند که میلان توانسته آن شکست را در این دیدار تا حدی جبران کند. پیولی هم گفت که تیمش در حال حاضر روند بسیار خوبی دارد: «به بازیکنانم تبریک می‌گویم که روزی عالی و بردی عالی داشتند. کاری که در میلانلو انجام داده بودیم در این بازی اهمیت بسیاری یافت. تیم دارد عالی کار می‌کند، عالی بازی می‌کند و با وجود آنکه هنوز به دستاوردی نرسیده‌ایم، من خوشحالم. در عرض 20 روز سرنوشت ما مشخص می‌شود. ما به فکر بازی بعدی با ناپولی هستیم. همه راضی هستیم اما تمرکز بالایی هم داریم. همه چیز باید بهتر از این باشد. سطح مسابقات بالا است و اگر اشتباه کنید، تاوانش را می‌پردازید. کار کادر فنی هم مهم بود. ما از آن پنالتی نهایت استفاده را بردیم. ما در میدان عالی بودیم. بازی در نیمه اول متعادل بود اما سپس غافلگیر شدیم. ذهنیت تیم دارد تفاوت را رقم می‌زند و ما باید به پیش برویم.»

آمدن رانگنیک باعث خواهد شد پائولو مالدینی هم از سمت مدیر فنی میلان کنار برود اما مالدینی هم مانند پیولی فکر می‌کند و می‌گوید به فکر آینده نیست: «نمی‌دانم در آینده چه خواهد شد. من می‌خواهم فصل را به پایان ببرم و روی بازی‌ها و اهدافی که مشخص کرده‌ایم تمرکز داشته باشیم.»

میلان در حال حاضر در فرمی درخشان به سر می‌برد و پیش از بازی هم آنها اعتماد به نفس بالایی داشتند. این بازگشت نشان می‌دهد که تیم پیولی به خودباوری بالایی رسیده و این نکته بسیار مثبتی برایشان است. همچنین چندین بازیکن میلان به درخشش در بالاترین سطح ادامه می‌دهند. اسماعیل بن‌ناصر، سیمون کیائر و کسیه از ستاره‌های میلان در هفته‌های اخیر بوده‌اند. آنها در دفاع عالی کار کرده‌ و باعث شده‌اند میلان بتواند نتایج خوبی بگیرد. میلان می‌تواند با پیروزی دلپذیری که به دست آورد، به فکر بازی یکشنبه باشد، جایی که ناپولی انتظارشان را می‌کشد. آنها صرفنظر از اینکه فصل بعد چه خواهد شد، به دنبال این هستند که در این فصل بهترین نتایج را بگیرند.

۲    
آی اسپورت
2020-07-11 00:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر