فهرست
نیم‌فصل دوم در قرق سرخابی‌/ دربی آماده‌ها
نیم‌فصل دوم در قرق سرخابی‌/ دربی آماده‌ها

نیم‌فصل دوم در قرق سرخابی‌/ دربی آماده‌ها

آی‌اسپورت- در پایان هفته بیستم لیگ برتر و در حالی که 5 هفته از نیم فصل دوم لیگ شانزدهم گذشته، پرسپولیس با به دست آوردن هر 15 امتیاز ممکن از 5 بازی اخیر، صدرنشین بی‌رقیب بازی‌ها در نیم فصل دوم است. در حالی که در پایان نیم فصل اول اختلاف پرسپولیس صدرنشین با نزدیک‌ترین تعقیب‌ کننده‌اش دو امتیاز بود، حالا این اختلاف به 9 امتیاز رسیده است. آماری که پرسپولیس برانکو را دست‌نیافتنی می‌کند. قرمز‌های تهران آمار فوق‌العاده‌ای در نیم فصل دوم به جا گذاشته‌اند. شاگردان برانکو نه تنها هیچ امتیازی به رقیبان ندادند، که هنوز گلی هم دریافت نکرده‌اند و در 5 بازی ابتدایی 10 گل زده‌اند.

بعد از پرسپولیس، استقلال با منصوریان و جوانانش بهترین نتیجه را در نیم فصل دوم گرفته است. آبی‌ها 4 بازی از 5 هفته ابتدایی نیم فصل دوم را با برد پشت سر گذاشته‌اند. استقلال در این 5 بازی یک گل بیشتر از پرسپولیس زده و البته 4 گل هم خورده است. آمارها نشان می‌دهد که سرخابی‌های تهران در آمده‌ترین سطح قرار دارند و باید منتظر یک دربی هیجان‌انگیز و باکیفیت باشیم.

نکته جالب دیگر این است که تیم‌های تراکتورسازی و ذوب‌آهن که جزو بالانشینان جدول رده‌بندی هستند، در نیم فصل دوم از 15 امتیاز ممکن فقط 8 امتیاز به دست آورده‌اند. ضعیف‌ترین نتیجه نیم فصل دوم را هم فولاد خوزستان با نعیم سعداوی به دست آورده. اهوازی‌ها در 5 بازی فقط دو تساوی به دست آورده‌اند. در حالی که از اواسط نیم فصل اوج گرفته بودند و در مقطعی تا رده پنجم هم بالا آمدند.

۲۰ ۶  
آی اسپورت
2017-02-08 21:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
پرسپولیس واقعی
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۳۹
پرررررررررررسپولیس

سرور استقلاله
۷
پرسپولیس واقعی
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۴۱
ببخشیدا
ولی صرفا جهت گرم شدن دربی
۳ ۳
بهروز
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۳۶
داش معذرت خواهيت چي بود
مگه غير اينه ك پرسپوليس سرور استقلاله
۴
ناصر
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۴۱
ایول به شما ‌... کل کل و طرفداری فقط در حد تفریح و سرگرمی خوبه وگرنه اگر بخواد رو زندگی ادم تاثیر بذاره حماقتِ به نظر من ...
پس اینو بدونید که استقلال سرور پرسپولیسه
۳
پرسپولیس واقعی
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۴۸
به ناصر
ممنون
ولی
خواهیم دید!!!
۲
بهروز
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۳۲
ايشالا ي بازي خوب در بياد ي فوتبال درست حسابي
و در پايان ارتش سرخ با ي برد پرگل از زمين خارج شه
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر