فهرست
مورد عجیب برزای، آن همه اصرار برای ۹دقیقه؟
مورد عجیب برزای، آن همه اصرار برای ۹دقیقه؟

مورد عجیب برزای، آن همه اصرار برای ۹دقیقه؟

آی اسپورت – از روزی که وینفرد شفر وارد ایران شد، مدیران استقلال مدعی شدند که او به شدت خواهان جذب بهنام برزای است. گفته می‌شد شفر فیلم بازی‌های فصل گذشته استقلال را دیده و به بازی برزای اعتقاد خاصی پیدا کرده است. اصرار سرمربی آلمانی در نهایت نتیجه داد و استقلالی‌ها برزای را برگرداندند و در فهرست نیم‌فصل دوم خود قرار دادند. این اتفاق برای محسن کریمی هم افتاد البته به نظر می‌رسید شفر به اندازه برزای روی کریمی نظر مثبت ندارد اما اتفاقی که امروز افتاده کاملا متفاوت با چیزی است که پیش‌بینی می‌شد.

نام برزای و کریمی یک روز قبل از بازی با ایرانجوان بوشهر به فهرست استقلال اضافه شد. در این بازی کریمی در نیمه دوم به میدان رفت اما خبری از برزای نبود. شفر در کنفراس خبری بعد از این بازی مدعی شد که برزای هنوز آماده نیست و در بازی‌های بعد از او استفاده خواهد کرد. از آن روز استقلال در 4 بازی لیگ برتر به میدان رفته و بهنام برزای فقط در 9 دقیقه پایانی بازی با صنعت نفت و در حالی که استقلال 4-0 از حریف پیش بود به میدان رفته است.

بازی نکردن برزای در استقلال با توجه به ماجراهای زمان آمدن شفر به استقلال عجیب به نظر می‌رسد. در آن مقطع مدیرعامل استقلال تاکید زیادی به جذب برزای آن هم به خواست شفر داشت و تلاش برای بازگرداندن او، درست از اولین روز حضور شفر در تمرینات استقلال آغاز شد. اما بعد از آن همه هیاهو و اصرار، برزای فقط 9 دقیقه برای استقلال بازی کرده است. بعید است که امروز هم «آمادن نبودن»، مانع اصلی بازی برزای در ترکیب استقلال باشد. حتی سیستم بازی استقلال هم نمی‌تواند باعث نیمکت‌نشینی برزای باشد. شفر به گفته خودش و مدیران باشگاه، کاملا به بازی برزای اعتقاد داشت و به نظر می‌رسید او در نیم‌فصل دوم یکی از بازیکنان کلیدی استقلال باشد. اما در کمال شگفتی این اتفاق نیفتاده و برزای به دلایلی نامشخص، در نیم‎فصل دومِ استقلال، یک نیمکت‌نشین محض بوده است.

۹    
آی اسپورت
2018-01-14 14:25:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر