فهرست
دکه آنلاین: داستان برف
دکه آنلاین: داستان برف

دکه آنلاین: داستان برف

آی اسپورت – تیتر یک خبر ورزشی احتمال شکایت پرسپولیس از طارمی به فیفاست. این روزنامه با انتشار عکسی از تمرین استقلال در برف، نقل قول شفر را روی جلد برده که گفته همه چیز علیه او و تیمش است. حضور هنرمندان در جشن تولد محسن مسلمان و مخالفت قرمزها با رفتن علیپور به برنامه نود، تیترهای دیگر این روزنامه است.

 

خبر ورزشی 9 بهمن
خبر ورزشی 9 بهمن

ایران ورزشی تیتر یکش را به بارش برف در تهران اختصاص داده! این روزنامه نوشته اضافه وزن مهاجم کامرونی استقلال باعث ترس شفر شده و شاید او را دیپورت کند. ترابی هم گفته عملکرد خوبش را مدیون دایی و کی روش است.

 

ایران ورزشی 9 بهمن
ایران ورزشی 9 بهمن

پیروزی با انتشار عکسی از صادق محرمی نوشته که دیناموزاگرب او و انصاری را می خواهد اما محرمی گفته می خواهد با پرسپولیس قهرمان شود. این روزنامه با اشاره به اینکه به استقلال پیشنهاد شده تاریخ جدیدی برای جام حذفی تعیین کند از تیتر فوتبال ایران الفاتحه استفاده کرده است.

پیروزی 9 بهمن
پیروزی 9 بهمن

همشهری ورزشی با انتشار عکسی از رادو و منشا کنار آدم برفی به تعطیلات برفی پرسپولیس اشاره کرده و نوشته بارش برف اصلا خبر خوبی برای استقلالی ها در آستانه بازی با صنعت نفت بوده. این روزنامه قهرمانی فدرر در گرند اسلم استرالیا را هم روی جلد برده است.

همشهری ورزشی 9 بهمن
همشهری ورزشی 9 بهمن

۱    
آی اسپورت
2018-01-29 09:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر