فهرست
کارشناسی داوری: پنالتی روی طارمی درست بود؟
کارشناسی داوری: پنالتی روی طارمی درست بود؟

کارشناسی داوری: پنالتی روی طارمی درست بود؟

آی‌اسپورت-  کارشناس داوری تأکید کرد در جریان دیدار سپاهان و پرسپولیس پنالتی روی مهدی طارمی به درستی گرفته شده. یدالله جهانبازی در خصوص صحنه پنالتی پرسپولیس در دیدار مقابل سپاهان گفت: مدافع سپاهان، مهدی طارمی را کاملاً با دست گرفت و پنالتی پرسپولیس به درستی اعلام شد.

دو گل تیم پرسپولیس که از سوی داور مردود شد: در صحنه اول شجاع خلیل‌زاده در دو صحنه روی بازیکن سپاهان خطا کرد و داور به درستی گل را مردود اعلام کرد. در صحنه دوم هم مهدی طارمی با دست سعی در فریب داور داشت و خورشیدی (داور مسابقه) به درستی به او کارت زرد نشان داد. 

  ۲  
آی اسپورت
2017-09-21 21:53:00
نظر دهید

۲ نظر
...
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۰:۳۳
حمایت داوری هم جواب نداد .
فرهاد
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶، ۲۱:۱۰
صد در صد پنالتی نبود . روی ضربات کرنر اینجور خطاها پنالتی نیست و داور اگر ببیند باید سوت بزند بازی را متوقف به دو بازیکن تذکر و کرنر را تکرار کند هر داوری هم بگوید پنالتی از داوری هیچ نمی داند. گل دوم پرسپولیس هم وقتی به ثمر رسید که سپاهان ده نفره بازی میکرد کسی است جواب دهد چرا تعویض جانشین پورقاز 5 دقیقه طول کشید و ناظر بازی اجازه تعویض نمی داد. باز هم بگویید فدراسیون اصفهانی . ظرفتی سپاهانی ها را هم که به پرسپولیسی ها دادند و 5 هزار اصفهانی پشت در ماندند . جام را به پرسپولیس بدهید لیگ را تمام کنید
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر