فهرست
بررسی یک شایعه؛ سعید رقیب ناینگولان و بروزوویچ!
بررسی یک شایعه؛ سعید رقیب ناینگولان و بروزوویچ!

بررسی یک شایعه؛ سعید رقیب ناینگولان و بروزوویچ!

آی اسپورت - پس از بازگشت تیم ملی از جام جهانی، بازیکنان زیادی دنبال معافیت بودند. هفت نفر از ملی‌پوشان که بعضی از آن‌ها لژیونر هستند و بعضی دیگر شانس لژیونر شدند، درخواست معافیت کردند و وزیر ورزش هم برای معافیت آن‌ها نامه‌ای به نیروهای مسلح زد. تلاشی که فعلا، به نتیجه نرسیده است.

امروز خداداد عزیزی، در مصاحبه‌ای از این درخواست حمایت کرد و گفت خبر دارد که سعید عزت‌اللهی، از باشگاه اینترمیلان ایتالیا پیشنهاد دریافت کرده است. وقتی هم عزت‌اللهی از چنین باشگاهی پیشنهاد داشته باشد نباید جلوی پیشرفت او را گرفت. ادعای خداداد، کمی عجیب به نظر می‌رسد. سعید عزت‌اللهی، فصل پیش در لیگ روسیه روزهای چندان درخشانی نداشت. در روستوف، یک دقیقه هم فرصت بازی پیدا نکرد و مجبور شد به تیم پایین جدولی آمکار برود. عزت‌اللهی چند هفته در آمکار فیکس بود اما هفته‌های آخر روی نیمکت نشست و از ۸ بازی آخر فقط در دو مسابقه فیکس به میدان رفت. در جام جهانی هم او، یکی از بازی‌ها محروم بود، یکی کامل بازی کرد و بازی سوم هم دقیقه ۷۶ دقایقی پس از دادن پنالتی به رونالدو بیرون رفت. با این شرایط، اینکه ناگهان باشگاهی مثل اینتر او را بخواهد کمی غیرمنتظره به نظر می‌رسد.

در حال حاضر، باشگاه اینتر ۵ هافبک میانی دارد که همگی می‌توانند در پست هافبک دفاعی یا هافبک میانی برای این تیم به میدان بروند. راجا ناینگولان، مهمترین خرید این فصل سری آ بعد از رونالدو یکی از این بازیکنان است. ماتیاس وچینو بازیکن ثابت تیم ملی اروگوئه، مارسلو بروزوویچ که دیشب در فینال جام جهانی حاضر بود، بورخا والرو و روبرتو گالیاردینی دیگر گزینه‌های اینتر هستند. ناینگولان ۴۵ میلیون، بروزوویچ ۲۷ میلیون، وچینو ۲۱ میلیون و گالیاردینی ۲۰ میلیون یورو در ترانسفر مارکت قیمت‌گذاری شده‌اند. قیمت عزت‌اللهی در ترانسفر مارکت، فقط یک میلیون و ۲۰۰ هزار یوروست.

در این شرایط، پیشنهاد اینترمیلان به عزت‌اللهی منطقی نیست. به خصوص که آن‌ها برای خرید او، باید یکی از بازیکنان غیر اروپایی‌شان را فدا کنند. با خرید لوتارو مارتینز پدیده ۲۵ میلیونی فوتبال آرژانتین و کوادوو آساموا، اینتر دو سهمیه غیر اروپایی را هم از دست داده است. این اولین باری نیست که شایعه‌ای عجیب درباره یک بازیکن تیم ملی مطرح می‌شود اما شاید با هیچ معیاری جز تلاش برای گرفتن معافیت، راه عزت‌اللهی و اینتر نتواند به هم مرتبط شود.

 نود

۳    
آی اسپورت
2018-07-16 14:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر