فهرست
2 گل به خودی در 3 بازی/ بخت یار سرخ‌ها
2 گل به خودی در 3 بازی/ بخت یار سرخ‌ها

2 گل به خودی در 3 بازی/ بخت یار سرخ‌ها

آی اسپورت – پرسپولیس در بازی مقابل فولاد خوزستان خیلی زود با گل به خودی عبداله کرمی از میزبانش پیش افتاد. آن گل زودهنگام تکلیف بازی را در همان دقایق اولیه مشخص کرد و پرسپولیس که از حریفش پیش افتاده بود توانست در ادامه با یک بازی منطقی و خوب 2 گل دیگر بزند و یک پیروزی شیرین به دست بیاورد. امروز اما در قم شاگردان برانکو در مقابل صبا دچار مشکل شده بودند. تیم مرفاوی به شکلی غافلگیرکننده خوب بازی می‌کرد و چند فرصت گلزنی را هم از دست داده بود. درست در لحظاتی که به نظر می‌رسید پرسپولیس توان به گل رسیدن را ندارد، حنیف عمران‌زاده به کمک شاگردان برانکو آمد و با یک گل به خودی گره بازی را باز کرد. چند دقیقه بعد هم رامین رضائیان با یک ضربه پنالتی چیپ کار صبا را تمام کرد.

این دو گل به خودی در حساس‌ترین مقطع فصل کمک بزرگی به پرسپولیس کرد و حالا شاگردان برانکو با اختلافی 6 امتیازی، در صدر ایستاده‌اند و با خیالی راحت‌تر از همیشه، هفته آینده میزبان تراکتورسازی جدی‌ترین رقیب‌شان در راه قهرمانی هستند.  

۲ ۸  
آی اسپورت
2017-01-28 19:51:00
نظر دهید

۸ نظر
مجتبی فرد
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۰۱
وقتی نیمه اول با شدت پرس می‌کنی و انرژی 90 دقیقه رو توی 45 دقیقه خرج می‌کنی معلومه تو نیمه دوم خسته می‌شی و وا می‌دی.
علی
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۰۱
این حجم از بروز ناراحتی واقعا زیبنده ی سایت ورزشی ظاهرا بی طرف نیست! خجالت بکشید! مگه اینجا سایت کانون هوادارن استقلاله؟!؟؟!! چقدر پست منفی پشت سر هم؟! از برد های پرسپولیس عصبانی هستید مجبور نیستید خودتون رو اینجا تخلیه کنید که دوستان آبی نویس آی اسپورت! اس اپرست هستید شما واقعا!
کیسه کش
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۰۴
کیسه اسپورت اتیش گرفته
مصطفی
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۰۹
اگه خودتونو به خواب نزده باشید میفهمید که دلیلش خیلی ساده هست، فشار مداوم پرسپولیس روی حربف.
مصطفی
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۰۹
اگه خودتونو به خواب نزده باشید میفهمید که دلیلش خیلی ساده هست، فشار مداوم پرسپولیس روی حربف.
shahab.ir
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۰۰
سایت آنتی پرسپولیس داره میسوزه
۴
امير
يكشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۳۴
واقعا مسخره است.بخت و شانس و اقبال با پرسپوليسه؟ اونم وقتي كه تو اين دو بازي كه شما مي گيد ٥ گل زده؟ يا استقلالي كه با اشتباهات مشخص داوري داره مي بره؟ جمع كنيد كاسه كوزه تون رو
۴
منتقد
يكشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵، ۰۴:۴۳
این حجم از سوزش بی سابقه است... به نظر میرسه حساب مزدوران آی اسپورت پر شده است که چنین قلمها به رقص درامده است... خدایی من میام این سایت و با این حجم سوزشی که دارین حال می کنم
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر