فهرست
خداحافظی سوارز از بارسا با چشمانی اشکبار
خداحافظی سوارز از بارسا با چشمانی اشکبار

خداحافظی سوارز از بارسا با چشمانی اشکبار

آی اسپورت - بالاخره لحظه وداع رسید و لوئیس سوارز پس از شش سال از بارسا جدا شد. ستاره اروگوئه ای که در پایان فصل گذشته در فهرست مازاد باشگاه کاتالان قرار گرفت، شب گذشته توانست مجوز انتقال به اتلتیکو را دریافت کند و امروز با فسخ قراردادش راهی باشگاه مادریدی خواهد شد. سوارز امروز در کمپ تمرینی خوان گامپر بارسلونا حاضر شد تا با هم تیمی هایش خداحافظی کند.

طبق ادعای اسپورت، این خداحافظی بسیار احساسی بوده و تقریبا همه بازیکنان تحت تاثیر قرار گرفته و منقلب شده بودند. سوارز که با اشک و گریه از هم تیمی هایش خداحافظی کرده بود، توسط دوربین ها هنگام خروج از کمپ و در حالی که پشت فرمان نیز گریه می کرد، شکار شد که این نشان می داد جدایی از بارسا برایش یکی از تلخ ترین اتفاقات زندگی ورزشی اش محسوب می شود.

سوارز بارسا را به مقصد شهر مادرید ترک خواهد کرد و حداقل دو سال آینده را در پایتخت فوتبال اسپانیا و برای اتلتیکو توپ خواهد زد. قرارداد سوارز با اتلتیکو دو ساله با دستمزد 9 میلیون یورویی به ازای هر فصل به علاوه پاداش خواهد بود. سوارز به زودی در تستهای پزشکی اتلتیکو شرکت می‌کند و حتی ممکن است در بازی روز یکشنبه اتلتیکو مقابل گرانادا بتواند اولین بازی خود با پیراهن روخی بلانکو را انجام دهد.

     
آی اسپورت
2020-09-23 17:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید