فهرست
پاقدم خوش زنان برای تاریخ سازی
پاقدم خوش زنان برای تاریخ سازی

پاقدم خوش زنان برای تاریخ سازی

آی‌اسپورت- پس از برد ۱۹-۰ مقابل گوام در سال ۲۰۰۰ و پیروزی ۱۷-۰ در برابر مالدیو که سال ۱۹۹۷ به دست آمد، این بهترین نتیجه دو دهه اخیر و سومین نتیجه برتر در تاریخ فوتبال ایران است. همچنین سنگین‌ترین شکست تاریخ کامبوج. 

وقتی تیمی تاریخساز می‌شود یعنی همه عالی بودند. از کریم که پوکر کرد تا بیرانوند که پنالتی گرفت، نوراللهی که شلیک زودهنگامش کمر کامبوج را شکست. هت تریک آزمون و دبل طارمی. از محبی جوان که با مصدومیت ناگهانی اشکان، دقایقی قبل از بازی به ترکیب پیوست و دل‌ها را برد، تا کاپیتان شجاعی مجرب که هم تیر را لرزاند و هم پاس گل داد. همه بچه‌ها گل کاشتند. 

اگر بلیت فروشی محدود نبود، زنان می‌توانستند هر دو طبقه را پر کنند.  محمدرضا احمدی کیفیت تیم کامبوج، همچنین تنها تماشاگر این تیم را مسخره می‌کرد. آیا این مضحک‌تر نبود که خودش تا گل ششم، اشاره‌ای به حضور زنان نکرد؟ تماشاگر تنهای کامبوجی خنده‌دار است یا اینکه با وجود هزاران متقاضی، بلیت نفروشی تا سکوهایت خالی بمانند؟ کیفیت فوتبال کامبوج قطعاً بهتر از کیفیت گزارش احمدی است که احسان را می‌گفت میلاد، میلاد را می‌گفت مهرداد. 

چرا عارش می‌آمد اسم بعضی بازیکنان را بیاورد؟ چرا حتی یک جمله تمجیدآمیز از ویلموتس به زبان نیاورد؟ بهترین پاسخ را تماشاگران در دقیقه ۸۳ با تشویق عادل فردوسی‌پور دادند. آقای احمدی، کامبوج ۲۰ گل هم می‌خورد آنقدر بد نبود که جنابعالی بدون پیبشینه رسانه‌ای، با رانت اصغر پورمحمدی به صداوسیما آمدی تا بلافاصله ال کلاسیکو و شهرآورد را گزارش کنی. 

۱۱۳ ۲  
آی اسپورت
2019-10-10 21:41:00
نظر دهید

۲ نظر
توتونچی
پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸، ۲۱:۵۷
دمت گرم. از بالا به جیره خوار دستور داده بودن چیزی نگه. اینها نون رو به نرخ روز میخورن والا باید برن گوسفند بچرونن.
۴
عارف
پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸، ۲۲:۱۷
درود بد قلمت تنها نویسنده اونور آبی که فقط طرف حق هستی و مثل خیلی از نویسنده های داخل و خارج ایرانی لمپن نیستی
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر