فهرست
حمله استقلالی‌ها به پیج داور عمانی
حمله استقلالی‌ها به پیج داور عمانی

حمله استقلالی‌ها به پیج داور عمانی

آی اسپورت – پس از تصمیم جنجالی احمد الکاف،داور عمانی دیدار تیم های استقلال و پاختاکور در عدم اعلام پنالتی به سود تیم استقلال پس از برخورد توپ با دست ماشاریپوف، هواداران تیم استقلال که به شدت از این اتفاق عصبانی هستند، به صفحه این داور در اینستاگرام هجوم برده اند و مشغول اعتراض نسبت به تصمیماتی هستند که الکاف در بازی استقلال و پاختاکور گرفته است.

۵ ۲  
آی اسپورت
2020-09-27 00:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
متخصص عاسیا
يكشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹، ۰۱:۱۱
باز هم وحشی بازی از بی فرهنگ ترین هواداران فوتبال ایران!

داور ۲ اشتباه مضحک داشت:
۱. گل استقلال به اشتباه خطا گرفته شد و خطای قاتلی بود
۲. توپی که میگن به دست بازیکن پاختاکور خورده اول به دست دیابتی خورده بود..

این داور رو می شناسید؟
به حرفهای شهرنویی دقت کنید:

امیر قلعه نویی بعد از شکست ۳ بر یک تیمش مقابل استقلال و حذف از لیگ قهرمانان آسیا گفت: امیدوارم عین حرف‌های مرا منعکس کنید. به این فوتبال نباید تبریک گفت. ما در زمین نباختیم. یک فوتبال بحرینی دیدیم. بازی‌ای که هفت دقیقه وقت اضافه داشت را چهار دقیقه گرفتند و پنالتی ما را اعلام نکردند. باید به حال این فوتبال گریه کرد. اگر داور مثل بازی پرسپولیس و الجزیره از شرق بود، عیار تیم‌ها معلوم می‌شد. باقری نباید اخراج می‌شد؟ پنالتی روی بختیار را نگرفتند. به استقلال تبریک می‌گویم ولی به این فوتبال تبریک نمی‌گویم.
قلعه‌نویی ادامه داد: زندگی ادامه دارد. یک تیم مظلوم و شهرستانی چرا باید این اتفاق برایش بیفتد؟ یک هفته به ناموس ما توهین شد. دیر و زود دارد ولی سوخت و سوز ندارد. سر تیم شهرستانی را بریدند. الان قلعه نویی خوب است، چون شکستش دادیم. به فوتبال تبریک نمی‌گویم.
۵
اقلیت تاسی
يكشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹، ۰۱:۲۵
لینک گروه پاختاکور رو کانال‌های شیشتقلالی پخش کردن،یکی از رفقا فرستاد،رفتم دیدم سراسر بی‌ادبی از سمت شیشتقلالی‌ها،بعد به بیست ثانیه نکشید این بنده‌‌خدا پیام داد،به شروع صحبت‌اش دقت کنید!به عنوان یک ایرانی اساسی خجالت‌زده شدم،جنبه‌ی باخت ندارن،ادعاشون هم میشه دکتر و مهندس هستند!
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر