فهرست
حمله تند روزنامه‌نگاران سعودی به برانکو؛ اشتباه!
حمله تند روزنامه‌نگاران سعودی به برانکو؛ اشتباه!

حمله تند روزنامه‌نگاران سعودی به برانکو؛ اشتباه!

آی اسپورت - رسانه‌های عربستانی در انتقاد از ایوانکوویچ جملات تندی را به کار برده‌اند و به نظر شرایط فوتبال عربستان از همین ابتدای کار برای برانکو بسیار سخت شده است. به گزارش اسپورت ۲۴، برانکو ایوانکوویچ با عمر السومه بهترین و کلیدی‌ترین بازیکن الاهلی عربستان خیلی زود به مشکل خورد. السومه عملکرد درخشانی در الاهلی داشته و با وجود پیشنهاد‌های زیاد حاضر نشده که این تیم را ترک کند و همین باعث شد تا در بین هواداران الاهلی از محبوبیت زیادی برخوردار باشد و او را عاشقانه دوست داشته باشند، اما برانکو این فوق ستاره تیمش را نیمکت نشین کرده است.

نیمکت نشینی عمر السومه آن هم در شرایطی که الاهلی عملکرد خوبی نداشته باعث شده تا انتقاد‌ها از برانکو بسیار زیاد شود. پس از آنکه گزارشگر بازی الاهلی با العداله جملات توهین آمیز و عجیبی را درباره برانکو به کار برد و او را با یک تعمیرکار مقایسه کرد که اصلا قیافه و استایل مربیگری ندارد، دیگر رسانه‌ها و روزنامه‌نگاران هم به برانکو تاختند. مصطفی آغا، روزنامه نگار عربستانی با منتشر کردن عکسی از نیمکت نشینی عمر السومه نوشت: آیا این بازیکن که با وجود پیشنهاد‌های وسوسه انگیز در الاهلی ماند شایسته نیمکت نشینی است؟ او قطعا شایسته نیمکت نشینی نیست.

محمد الشیخی دیگر روزنامه نگار عربستانی هم در انتقاد از برانکو نوشت: «او تنها مربی است که با تصمیم اشتباه خود برای نیمکت نشینی عمر السومه، باعث شده تا هواداران تیمش از خانه بازی‌ها را نگاه کنند. نباید فراموش کرد که السومه در این شرایطی که تیم از هم پاشیده نمی‌تواند به تنهایی کاری انجام دهد.» سران باشگاه الاهلی در جلسه‌ای که با برانکو داشتند به او هشدار دادند که تنها در شرایطی می‌تواند در تیم بماند که به نیمکت نشینی السومه پایان دهد.

 

خبر ورزشی 

۵ ۳  
آی اسپورت
2019-08-24 10:12:00
نظر دهید

۳ نظر
وحید بارساپولیسی
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸، ۱۱:۲۹
بله جناب پروفسور ما هواداران میلیونی پرسپولیس با وجود مدتها ناکامی حمایتت کردیم . و تا انتها پشتت موندیم و حتی ستاره های محبوبمونو یکی یکی بیرون کردی و جاش ربیع خواه و امثالهم رو نگه داشتی بازم پشتت بودیم .. حتی گفتی سید جلالو نمیخوای و با همون ماریچ و بنگر و سوشا سر گل خورده جام مسلممون و پروندی بازم حمایتت کردیم.. اوکراینی ها و بودیمیر و بخاطر تو تحمل کردیم و هزار تا ابهام دیگه.. اما ته ش بدون خداحافظی رفتی و تیمو حذف کردی تا راحت تر بری الاهلی .. جایی که 1 ماه قبل از پایان لیگ باهاش تموم کرده بودی.. تو برای ما هیچ ارزشی قائل نشدی و عشقمون یک طرفه بود.. بازهم برامون محترمی.. اما مطمئنم به موفقیت دیگری نخواهی رسید ..میتونستی با قهرمانی آسیا از پرسپولیس کبیر بری.. ولی.
شعور چیز خوبیه
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸، ۱۳:۳۳
مرتیکه برو یقه خواروبار سپوخته عرب رو بگیر
همین تفکرات آماتوری رو داشتین چهل سال تو سری خور شدین
۲
علیرضا
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸، ۱۴:۱۹
برانکو، تاوان تخریب ناجوانمردانه کیروش رو در تیم ملی میده که دنبال حذف او و اومدنش به تیم ملی بود. دل برانکو با پرسپولیس نبود در واقع...
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر