فهرست
موضع نامشخص زهیوی؛ بالاخره آبی یا قرمز؟
موضع نامشخص زهیوی؛ بالاخره آبی یا قرمز؟

موضع نامشخص زهیوی؛ بالاخره آبی یا قرمز؟

آی اسپورت - یکی از مهم‌‌ترین بازیکنان در فصل نقل و انتقالات بدون شک مهدی رحیم زهیوی است. ستاره تیم استقلال خوزستان که این روزها از وضعیت تیمش به شدت گله‌مند است و قصد جدایی دارد. تیم‌های مطرح و بزرگ لیگ هم همگی او را می‌خواهند. خود او هم در این باره حرف زده است اما موضع نهایی‌اش مشخص نیست! او در عین اینکه می‌خواهد برای پرسپولیس و استقلال کلاس بگذارد به مسئولان این دو تیم گرا هم می‌دهد. حرف‌های او را بخوانید:

- اگر بخواهم کاری انجام دهم قطعا پورموسوی را در جریان قرار خواهم گذاشت و نمی‌گذارم او ناراحت شود. اگر هم دنبال پیشرفت باشم طبیعتا او جلوی این کار را نخواهد گرفت. شرایط من خوب نیست و خیلی چیزها را در این مدت تحمل کرده‌ام به همین دلیل می‌خواهم یک تصمیم خوب بگیرم.

- خدا را شکر از اکثر تیم‌های خوب ایران پیشنهاد دارم، ولی تمرکزم روی پرسپولیس و استقلال است. البته اینطور نیست که تحت هر شرایطی بخواهم یکی از این دو تیم را انتخاب کنم، ولی اگر قرار باشد جدا شوم قطعا از بین پرسپولیس و استقلال یک تیم را انتخاب خواهم کرد.

- اگر بخواهم با این دو تیم مذاکره کنم قطعا برای آنها شرط خواهم گذاشت و مسائلی مد نظر من قرار دارد که باید آنها را عنوان کنم. من در نیم فصلی که پشت‌سر گذاشتم خیلی سختی کشیدم و از لحاظ مالی ضرر کردم به همین دلیل باید یک تصمیم خوب بگیرم. مطمئنا اگر قرارداد خوبی امضا کنم، همه چیز برایم به‌خوبی پیش خواهد رفت.

     
آی اسپورت
2016-12-26 10:57:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر