فهرست
باز هم گلزنی رونالدو؛ باز هم رکورد جدید
باز هم گلزنی رونالدو؛ باز هم رکورد جدید

باز هم گلزنی رونالدو؛ باز هم رکورد جدید

آی اسپورت - ‌یوونتوس دیروز در خانه خود میزبان پارما بود و در این بازی با دو گلی که کریستیانو رونالدو ابرستاره پرتغالی‌اش به ثمر رساند موفق شد حریف را  با نتیجه ۲-۱ شکست داده و در پایان هفته بیستم سری آ با چهار امتیاز اختلاف نسبت به نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده‌اش اینتر در صدر جدول سری آ بایستد. در این بازی که در ورزشگاه آلیانز شهر تورین برگزار شد رونالدو در دقیقه ۴۳ اولین گل بازی را به ثمر رساند و در دقیقه ۵۸ هم درحالیکه دقایقی قبل پارما موفق شده بود بازی را به تساوی بکشاند گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند تا سه امتیاز حساس برای یووه بدست  بیاورد.

به این ترتیب رونالدو در هفت بازی پیاپی در سری آ موفق به گلزنی شد. پیش از او آخرین بازیکن یوونتوس که موفق به ثبت این رکورد شده بود داوید ترزگه بود که در دسامبر ۲۰۰۵ توانسته بود در هفت بازی پیاپی سری آ برای بیانکونری گلزنی کند.

از این گذشته با این دو گل تعداد کل گلهای این فصل رونالدو برای یوونتوس به عدد شانزده رسید که این هم در نوع خود یک رکورد بود. رونالدو حالا در هر پنج لیگ بزرگ اروپایی تنها بازیکنی است که در ۱۴ بازی اخیر تیمش دست‌کم پانزده گل به ثمر رسانده است.

رکورد دیگر ثبت شده توسط رونالدو از این قرار است که او حالا پنجمین بازیکن تاریخ باشگاه یوونتوس است که موفق شده در ۲۰ بازی اول خود در سری آ شانزده گل به ثمر برساند. بازیکن یوونتوسی‌ای که پیش از رونالدو به این رکورد دست یافته عمر سیووری است که در سال ۱۹۶۰ چنین رکوردی به ثبت رسانده است.

۲    
آی اسپورت
2020-01-20 09:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر