فهرست
استقلال شفر؛ استقلال منصوریان/ فقط یک تفاوت
استقلال شفر؛ استقلال منصوریان/ فقط یک تفاوت

استقلال شفر؛ استقلال منصوریان/ فقط یک تفاوت

آی اسپورت – علیرضا منصوریان، این استقلالی که عصر دیروز در آّبادان موفق شد با عبور از صنعت نفت به فینال جام حذفی برسد را با وجود بازیکنان خوب و حرفه‌ای بست اما نتوانست نتیجه بگیرد. در واقع پلن‌های تاکتیکی منصوریان محدود بود. علاقه‌اش به استفاده از خسرو در سمت راست و سود بردن از ارسال‌های بی نقص این بازیکن باعث شد در آنالیز مهاجمان، بستن کانال چپ و از بازی خارج کردن خسرو برای مهار استقلال کافی باشد.

تیم منصوریان چپ و راست امتیاز از دست می‌داد و انگار پیروزی را از یاد برده بود اما حالا با وینفرد شفر، شیر آبی به همان شیر جذاب فوتبال ایران بدل شده است. شیری که وقتی نعره می‌کشد، حریفانش راهی جز بالا بردن دست‌ها ندارند. این همان استقلالی است که منصوریان هم در اختیار داشت با این تفاوت که شفر توانست «تیکی تاکا» را جانشین «ارسال‌های خسرو» کند. حتی خسرو نیمکت نشین شد تا وریا وارد کارزار شود.

وریا به قدری خوب بازی می‌کند که خیال‌مان از حالا برای سمت راست تیم ملی در جام جهانی را هم راحت کرده است. بازی پاس-پاس، دست آبی‌ها را برای رسیدن به بهترین نتایج ممکن باز گذاشته است. تیمی که می‌تواند در هر لحظه، شکل جدیدی از فوتبال روز اروپا را به نمایش بگذارد. گل سوم آبی پوشان که وارد دروازه پارس جنوبی جم در آخرین دیدار لیگی‌شان شد را به خاطر دارید؟ گلی که تقریبا همه بازیکنان قبل از رقم خوردن آن، توپ را لمس کردند.

استقلال حالا فینالیست جام حذفی است و این را مدیون یک مربی خوش فکر مثل شفراست. مربی که طرز تلقی تاکتیکی فوتبالیست‌ها از کاری که انجام می‌دهند را تغییر داد. استقلال با شفر می‌تواند حتی دستش را به جام بزند، می‌تواند سالی که با تلخی آغاز کرده را با شیرینی به اتمام برساند و می‌تواند تمام خاطرات تلخ خود را فراموش کند چون دیگر به یک بازیکن و یا یک راه برای گلزنی متکی نیست.

 

خبر ورزشی

۹۴ ۹  
آی اسپورت
2018-01-31 14:11:00
نظر دهید

۹ نظر
زانیار تاجی
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۲۷
مرسی از این متن خوب، استقلال تنها تیمیه ک میتونه تو آسیا آبروداری کنه ، دو تا قهرمانی داریم و دو تا نایب قهرمانی، افتاااااااد؟؟
عالیجناب سرخپوش
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۲۸
ای بابا بازهم همان شعار: آسیا تخصص ماست ؟؟؟
۴
در فیفا اشنایانی دارم
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۲۹
شوفر داور ها رو داره منصوریان بد بخت کسی رو نداشت بجز در فیفا
حسین آبی
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۵۲
هروقت مامیبریم داوریه هروقت شما میبرید تیکی تاکاست
پس چرا تو دربی تو قوطی بودید
پس چرا تو طول تاریخ تون یه فینال نرفتید تو آسیا
پس چرا بازیکناتون به تیم خودتون ایراد میگیرن
بازیکنای ما گریه میکنن
ن آقا این چیزا نیست
باید قبول کنی تاج کبیر آسیاست
محسن
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۳۰
جدا چی میزنین شما ها؟
آبی بیکران
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۵۴
حق هم دارید تا این حد متوهم باشید اونم وقتی با جعل سند و تقلب و ماسمالی دزدان و فدراسیون بعد از یه دهه لیگو بردید!!
شفر خیلی خوبه
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۲۵
در عالی بودن شفر شکی نیست البته به فرق عمده هم انصافا بوده اونم اینکه منصویان از بدشانسی سر مصدومیتا تو‌هر بازی متوسط ۵،۶ تا بازیکنشو‌ نداشت که کلی ترکیب تیم اجبارا رو به میریخت
+
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۵۹
منبع : خبرورزشی خخخخ جالبه همه در برابر این همه اشتباهات داوری که داره سهوا به نفع اس دق لال نتایج رو رقم میزنه سکوت کردین! اشتباهاتی که اونقدر تاثیرگذاره که هرکدوم سرنوشت بازیا رو داره مشخص میکنه
۷
m
چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۰۴
این چرت وپرتا رو برای این که بازدید کننده از دست ندی چاپ میکنید.پارسال هم این اراجیف رو برای منصوریان چاپ میکردید همه هم به به چه چه میکردن اما واسه ما اینا خریدار نداره.نمیگم شفر بده یا خوب اما شما دارید الکی گندش میکنید برای این که ثابت بشه بهتون لیگ اسیا رو بهتون پیشنهاد میکنم دنبال کنید تا عیار استقلال با این بازیکنان و مربی مشخص بشه.تیمی که با داوری بازی رو میبره و وقتی تیم از هم پاشید گلبارانش میکنه نشان دهنده قدرت نیست بلکه نشان دهنده پنهان موندن ضعفاشه و گرنه که هم پارس و هم صنعت از سیاه جامگان قویتر بودن که در اون بازی هم داور داشت به تیم استقلال لطف میکرد وگرنه اون بازی هم میبرد.الان دارید به این فکر میکنید که من پرسپولیسی ام و دارم میسوزم باشه فکر کن تا بازی های اسیایی به حرف من میرسید
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر