فهرست
دکه آنلاین: وعده برانکو
دکه آنلاین: وعده برانکو

دکه آنلاین: وعده برانکو

آی اسپورت – رژه ارتش آبی در آسیا تیتر خبر ورزشی به بهانه دو بازی تیم های ایرانی در بازیهای امروز لیگ قهرمانان آسیاست. برانکو گفته حاضر است بدون هیچ شرطی با کی روش دیدار کند. پرسپولیسی ها هم در واکنش به لقب رئیس الهلال گفته اند: رئیس که ماییم!

خبر ورزشی
خبر ورزشی 2 اسفند

ایران ورزشی با انتشار عکسی از بازی استقلال مقابل السد در پلی اف لیگ قهرمانان با تیتر دو استقلال به نام ایران، به بازی امروز استقلال تهران و همنام خوزستانی اش مقابل رقبای آسیایی شان اشاره کرده است. این روزنامه درباره طارمی هم نوشته که درباره محرومیت او، سرگردانی وجود دارد.

ایران ورزشی
ایران ورزشی 2 اسفند

روزنامه پیروزی در آستانه بازی فردای پرسپولیس با الهلال با برانکو مصاحبه کرده و از قول سرمربی قرمزها تیتر زده: 3 امتیاز برابر الهلال، سوغات من به هواداران. این روزنامه نوشته برانکو به طارمی گفته که دیگر چیپ نزند چون قلب او ضعیف است.

روزنامه پیروزی
پیروزی 2 اسفند

روزنامه گل جلد متفاوتی بسته و با اشاره به وضعیت وحشتناک آب و هوایی اهواز، عکسهای چند فوتبالیست را روی جلد برده که در واکنش به شرایط اهواز ماسک زده اند. این روزنامه با تیتر اهواز ندارد و تغییر رنگی که در بین کلمه اهواز به کار برده، مشکل مردم خوزستان را نشان داده است.

روزنامه گل
روزنامه گل 2 اسفند

۲    
آی اسپورت
2017-02-20 08:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر