فهرست
خوردبین قائم مقام پرسپولیس؛ پیروانی مدیر تیم
خوردبین قائم مقام پرسپولیس؛ پیروانی مدیر تیم

خوردبین قائم مقام پرسپولیس؛ پیروانی مدیر تیم

آی ‌اسپورت- حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس دو انتصاب جدید در این باشگاه انجام داد. گرشاسبی با صدور حکمی، محمود خوردبین را با توجه به سوابق و تجربه بالایی که در امور پرسپولیس داشته است، به عنوان قائم مقام خود در امور ورزشی باشگاه معرفی کرد.

 محمود خوردبین که مهر ماه سال آینده هفتادمین سالروز تولد خود را جشن خواهد گرفت، از اولین روز تشکیل تیم فوتبال پرسپولیس در این تیم حاضر بود و از این جهت به عنوان با سابقه‌ترین و قدیمی‌ترین پرسپولیسی شناخته می‌شود و در دوره بازیگری هیچگاه حتی در زمان مهاجرت بازیکنان به تیم پیکان که با توافق مدیران دو باشگاه صورت گرفت، پرسپولیس را ترک نکرد.

افشین پیروانی کاپیتان اسبق پرسپولیس هم که سابقه بیشترین تعداد کاپیتانی را در این تیم داشته است. در پی انتخاب محمود خوردبین به عنوان قائم مقام ورزشی باشگاه پرسپولیس، به عنوان مدیر تیم فوتبال باشگاه انتخاب شد. پیروانی امروز شنبه همراه با سرپرست باشگاه پرسپولیس در محل تمرین حاضر و به کادر فنی و سرخپوشان معرفی شد.

۸۳ ۲  
آی اسپورت
2017-12-23 13:03:00
نظر دهید

۲ نظر
pi
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۱۲
واقعا قصد خودکشی داره پرسپولیس... ؟؟
تنها دلیل شکست پرسپولیس تو دهه قبل یاندبازی بود و دلیل موفقیت این سالهاش نبودن باند! نمی تونم باور کنم افشین که یه ادم چاه طلب هست این کشتی رو به سلامت به مقصد برسونه///
این ادم با قطبی هم اومد بعد یک ماه شد سرمربی.. تو استیل اذین هم همین داستان بود..
nima bagheri
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۳۲
امیدوارم ته این ماجرا این نشه که افشین پیروانی بشه سر مربی پرسپولیس
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر