فهرست
انتقاد درخشان از برانکو، تعویض‌ها و غرور کاذب
انتقاد درخشان از برانکو، تعویض‌ها و غرور کاذب

انتقاد درخشان از برانکو، تعویض‌ها و غرور کاذب

آی‌اسپورت- پیشکسوت و سرمربی سابق پرسپولیس درباره شکست این تیم در دربی نظرات جالبی دارد.

تعویض رضاییان: به نظر من باید تعویض شکلی دیگر را پیدا می‌کرد، وقتی علیپور آمد، نیازمند تغذیه مضاعف بود. تغذیه از بازیکنان کنار زمین، درست است که محرمی خوب بود اما در زمان آمدن علیپور باید محرمی بیرون رفته و رضاییان با رفتن به یک خط عقب‌تر، فرصت‌های بهتری برای تیم فراهم می‌آورد.

نقش غیرتخصصی بعضی بازیکنان: بازی نکردن بازیکنان در پست تخصصی خودشان خیلی عجیب بود. چرا باید در غیاب یک بازیکن، 3 پست پرسپولیس با نفرات غیر متخصص پر شود؟ پرسپولیس می‌توانست یک بازیکن جای کامیابی نیا بگذارد و با اعتماد به نفرات جوان، موفق باشد. مطمئن باشید بازیکنانی مثل شهاب کرمی ضعیف‌تر از 3-4 بازیکن استقلال نبودند.

غرور بازیکنان: فضای زیادی که به مهاجمان استقلال داده شد، به علت همین غرور  و دست کم گرفتن استقلال بود. بی تردید پرسپولیس حتی بعد از این باخت تیم تر و شایسته تر از استقلال است اما حداقل در این بازی، پرسپولیسی‌ها به دست خود، خودشان را خلع سلاح کردند. کسی نبود بگوید تیم مقابل استقلال بود نه یک تیم کوچک، هر چند پرسپولیس به غرور خود باخت اما به هر حال استقلال هم تیم کوچکی نبوده و نیست.

۱ ۳  
آی اسپورت
2017-02-14 00:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
ولی غلامی
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۱۷
این که لال شده بود دوباره شفا پیدا کردش
۴ ۱
sarvre longi
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۵۰
perspolis be ameye kodd bakht na be esteghlal
۱
ارش
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۱۸
متاسفانه تعويض جناب برانكو در دربى تابع هيچ منطق فنى نبوده چون اگر توانايى بازيكنان در مسابقه ملاك تعويض بوده كه انصافاً دوسه بازيكن تيم از جريان مسابقه خارج بودند و رضاييان در سخت گيرانه ترين حالت جزو شش گزينه ابتدايى هم نميتونسته باشه و اگر كه تعويض تاكتيكى بوده هم كه با امدن عليپور بلندقد و براى تغذيه وى بازهم بهترين گزينه رامين رضاييان بوده كه تا اون لحظه سالم تربن ارسال ها را داشته ضمن اينكه متاسفانه در مسابقه با تراكتور نيز جناب برانكو عليرغم جلو بودن تيم با سه گل و با وجوديكه كاميابى نيا دو اخطاره و فاقد جايگزين بوده رامين رضاييان را از زمين بيرون كشيد و حاصل اين اقدامات غيرقابل درك تحميل شكستى به پرسپوليس بوده كه ميتوانست نباشد.واقعاً توجيه فنّى اين تعويض ها چيست ؟
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر