فهرست
شفر در کنفرانس: هدیه کریسمس من بود
شفر در کنفرانس: هدیه کریسمس من بود

شفر در کنفرانس: هدیه کریسمس من بود

آی اسپورت- سرمربی آلمانی استقلال بعد از برد پر گل برابر نفت آبادان با حضور در نشست خبری درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد که در زیر می‌خوانید.

 

صحبت های اولیه؟

شب گذشته در هتل بازیکنان و اعضای باشگاه برای من مراسمی به مناسبت کریسمس و سال نو گرفتند و برف بر سر من ریختند و به من گفتند که هدیه سال جدید را در زمین مسابقه خواهند داد. برای ما بسیار خوب بود و فکر می کنم بهترین بازی خود را برابر یک تیم بسیار خوب انجام دادیم. می خواهم از همه بازیکنانم تشکر کنم. به ویژه از امید ابراهیمی کاپیتان امروز ما که دو روز مریض بود و ما مطمئن نبودیم که امروز بازی می کند اما او یک کاپیتان واقعی است و شخصیت بسیار بسیار خوبی دارد. همه بازیکنان ما خوب بودند. یک مهار بسیار بسیار خوب دروازه بان ما از ضربه کرار جاسم داشت.  ما بسیار با تمرکز بازی کردیم و همه کارهایی که در تمرینات انجام داده بودیم را در زمین تکرار کردیم. این فقط یک بازی بود و تمام شد و بازی بعدی در راه است که خیلی زود فرا می رسد. از اعضای کادرفنی خودم، از ساناک، ساشا فرزندم، طاهری، نامداری و خانبان تشکر می کنم. مربی ما بیژن طاهری امروز مریض بود و در بیمارستان حضور داشت که برای او بهترین ها را آرزو می کنم. همینطور از کادر پزشکی و ماساژورهای تیم و تیم رسانه ای باشگاه تشکر می کنم. کاری که ما انجام می دهیم شبیه این است که یک بذر را بکاریم و از آن مراقبت کنیم تا آن دانه بالا بیاید و همه ما می دانیم که فقط با کار تیمی شانس موفقیت داریم. خیلی برای محسن کریمی خوشحالم. او مدت طولانی در لیست نبود اما در تمرینات او را می دیدم و به او می گفتم که امیدوارم زودتر به لیست ما اضافه شود. همینطور از بازیکنان نیمکت نشین نیز تشکر می کنم زیرا اگر ما نیمکت خوب نداشته باشیم، نمی توانیم برنده باشیم. روی نیمکت نشستن به دلیل مسائل تاکتیکی است و دلیل دیگری ندارد. از هواداران نیز باید تشکر کنم. عملکرد آنها بسیار خوب است و آنها می دانند که چه زمانی به آنها نیاز داریم و در آن زمان از ما حمایت می کنند. از تیم داوری و خبرنگاران حاضر در نشست تشکر می کنم. از خبرنگاران برای اخبار درستی که منتشر می کنند، تشکر می کنم.

باز هم به دنبال مهاجم هستید؟

ما فقط در لیگ بازی نمی کنیم و بازی لیگ قهرمانان و حذفی را پیش رو داریم. مدیرعامل باشگاه و آقای توفیقی به خوبی شرایط را می دانند و امیدوارم یک مهاجم به زودی به ما اضافه شود. همچنین شاید یک یا دو بازیکن دیگر به ما اضافه شوند.

حضور مربی جاماییکایی منتفی شد؟


مدیر رسانه ای استقلال گفت: مصاحبه منتشر شده مربوط به گذشته است و این مربی بعد از دریافت ویزا به ایران خواهند آمد. وی در ادامه عنوان کرد: سفر شفر تنها یک شب است و برای سال جدید میلادی انجام می شود. این سفر برای ملاقات با یک مدیر برنامه نیست.

 تکرار نتیجه در جام حذفی؟

نفت آبادان یکی از بهترین تیم های ایران است. این تیم بازیکنان بسیار خوبی دارد و با تاکتیک تیمی خوب فوتبال بازی می کند. ما باید روی زمین بمانیم و از خوشحالی خودمان را گم نکنیم و بازیکنان باید بدانند این یک بازی بود و تمام شد. این بازی تمام شد و ما بازی بعدی را پیش رو داریم و باید روی همه بازی های بعدی باید تمرکز داشته باشیم.

 خطای متعدد استقلال پشت محوطه؟

به بازیکنان گفتم خطای بی جا و بچه گانه پشت محوطه انجام ندهند. بازیکنان ما چون مطمئن بودند دروازه بان ما توپ ها را مهار می کند با او شوخی می کردند تا او توپ ها را مهار کند و قوی تر از گذشته شود. چند ضربه آزاد به حریف دادیم و به بازیکنان گفتم باید کاری کنند که بازیکن با توپ به کناره ها برود زیرا تیم حریف از این توپ ها خوب استفاده می کند. علی قربانی نیز خوب بازی کرد و اگر خوش شانس بود، گلزنی می کرد.

۹۳ ۳  
آی اسپورت
2017-12-24 19:16:00
نظر دهید

۳ نظر
فرزاد
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۲۸
خداییش بازیهای استقلال رو با بازیهای لنگ مقایسه کنید، ببینید چطوری لنگ با شانس و اقبال و کمک داوران بازیهاشو میبره یا مساوی میکنه چند امتیاز همینطوری گرفت!
سعید از خوزستان
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۵۹
این تیم هیچی نمیشه و در اسیا در برابر الهلال و الریان له میشه نباید زیاد جوگیر بشیم ما یه تیمی رو بردیم که 120دقیقه جلوی صدر نشین لیگ و بهترین تیم ایران مثل اسب بازی کرد.ولی برد خوبی بود ماهم میتونیم بعد از یک قرن شادی کنیم واسه صدر نشین لیگ خودمون رو لوس کنیم و کری بخونیم البته زیاد خوشبین نیستم و دوباره باید برگردیم جایگاه واقعیمون
۱
خاطره الهلال
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۵۵
خاک بر سرت بی هویت جا دیگران نظر میدی لنگی بی هویت و بی شخصیت.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر