فهرست
عذرخواهی داور جنجالی فرانسه؛ مصدوم بودم!
عذرخواهی داور جنجالی فرانسه؛ مصدوم بودم!

عذرخواهی داور جنجالی فرانسه؛ مصدوم بودم!

آی اسپورت – تونی شاپرون، داور بازی یکشنبه شب تیم‌های فوتبال پاری‌سن‌ژرمن و نانت در هفته بیستم لوشامپیونه که دیه‌گو کارلوس، مدافع میانی نانت را به خاطر برخورد سهوی با او نه تنها با کارت زرد جریمه کرد بلکه به عمد هم به او یک لگد زد، بابت رفتارش عذرخواهی کرد. شاپرون 45 ساله که به خاطر این حرکتش برای مدتی نامعلوم از قضاوت محروم شده است با انتشار بیانیه‌ای توسط رسانه‌های فرانسوی، بابت حرکت ناشایست خود از بازیکن نانت عذرخواهی کرده است.

در بیانیه او آمده است: «انجام این حرکت زشت به هیچ عنوان درست نبود. در نتیجه من مایلم مراتب عذرخواهی خود را به دیه‌گو کارلوس اعلام کنم. یک گزارش تکمیلی نیز به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارسال شده است تا اخطاری که در کارنامه بازیکن نانت درج شده، ملغی شود چرا که با دیدن فیلم بازی من متوجه شدم که برخورد او با من عامدانه نبوده است. در جریان مسابقه، من با دیه‌گو کارلوس برخوردی داشتم که آن برخورد به سبب مصدومیت اخیرم باعث شد درد شدیدی احساس کنم. در نتیجه من آن رفلکس بد را نشان دادم و با پایم به آن بازیکن ضربه زدم.»

۲ ۱  
آی اسپورت
2018-01-16 11:20:00
نظر دهید

۱ نظر
ایران
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۱۲
خیلی جالب بود تیتر ورزش سه و آی اسپرت بعد از این اتفاق به وضوح معلوم بود که بازیکن سهوی این حرکت را انجام داده بود بع شما ها نوشته بودین حرکت ناشایست بازیکن نانت بابا شما چقدر حرفه ای هستین اصلا خیلی جالبین باور کنین یکی از بی سوادترین اقشار جامعه هستین
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر