فهرست
سرنوشت مبهم بازی استقلال و پدیده؛ لج و لجبازی
سرنوشت مبهم بازی استقلال و پدیده؛ لج و لجبازی

سرنوشت مبهم بازی استقلال و پدیده؛ لج و لجبازی

آی اسپورت - دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پدیده خراسان طبق برنامه ارائه شده از سوی سازمان لیگ باید روز 18 آبان ماه در ورزشگاه آزادی برگزار شود اما از آنجایی که این ورزشگاه روز 19آبان میزبان بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیاست، احتمال لغو بازی استقلال زیاد است.

سازمان لیگ برگزاری بازی در ورزشگاه شهرقدس را به استقلال پیشنهاد داده و مُصر است این بازی برگزار شود اما استقلالی‌ها به هیچ عنوان زیر بار این مسئله نرفته و تاکید دارند یا بازی در ورزشگاه آزادی برگزار شود یا اینکه به تعویق بیفتد. در واقع شفر و شاگردانش دوست ندارند در زمین شهرقدس از حریف مشهدی خود میزبانی کنند.

در سوی مقابل باشگاه پدیده به هیچ عنوان موافق لغو بازی این تیم با استقلال نیست و حاضر است در هر زمینی به مصاف این تیم بروند. از این جهت که گل‌محمدی و شاگردانش اعتقاد دارند در صورت لغو این بازی آن وقت شاید مجبور شوند برنامه‌های نیم‌فصل‌شان را تغییر دهند یا اینکه در آینده بازی‌های خود را فشرده‌تر برگزار کنند.

در نهایت باید دید سازمان لیگ این بازی را لغو خواهد کرد یا اینکه کار به جایی خواهد رسید که مرجع دیگری در این زمینه تصمیم گرفته و رای به تعویق افتادن دیدار استقلال و پدیده بدهد.

۲ ۳  
آی اسپورت
2018-11-02 14:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
ايران زميت
جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۰۴
خوب بازى رو يك روز زودتر انجام بدن. يعنى دو روز قبل از فينال آسيا. البته اگر آقايون بتونن آزادى رو سالم تحويل بدن.
۴
امید از تفت
جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۱۸
استقلال لجبازی کرد و بازی با سایپا را هم در ورزشگاه آزادی بازی کرد و باخت. مطمئن باشید به پدیده هم میبازه چون تمرکز اینها روی ضربه زدن به پرسپولیسه نه موفقیت خودشون. همه میدونیم برگزاری یکی دو بازی خارج از ورزشگاه آزادی استثناست و همیشگی نیست. پس اینکار عین تنگ نظری و لجبازی بچه گانه است.
۸
پرسپولیس
جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۳۹
هسته ای به اون مهمی با تدبیر و مذاکره حل شد این که دیگه راحته.تنها راهش اینه که هم فینال و هم بازی تاج و پدیده عزیز در یک روز در یک ساعت برگزار شد و یا داخل ورزشگاه طرح بتن ریزی انجام شود که دیگه این استادیوم که آن مرحوم ساخت ساخت از بین بره ببینیم اگه این استادیوم نباشه کجا میخوان بازی کنند
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر