فهرست
قاب روز: پپ هافبک بورنموث را غافلگیر کرد
قاب روز: پپ هافبک بورنموث را غافلگیر کرد

قاب روز: پپ هافبک بورنموث را غافلگیر کرد

آی اسپورت - بازی شب گذشته تیم‌های منچسترسیتی و بورنموث که در آن سیتی میزبانش را 2 بر صفر شکست داد، حاشیه جالبی داشت. در پایان بازی دوربین‌های تلویزیونی صحنه‌ای را به تصویر کشیدند که گواردیولا را در حال جستجوی هری آرتر، هافبک بورنموث نشان می‌داد. سرمربی منچسترسیتی خودش را به این بازیکن 27 ساله رساند، او را در آغوش گرفت وچند لحظه‌ای با او خوش و بش کرد.

هارتر هرگز جزو بازیکنان گواردیولا نبوده است و به همین دلیل گپ دوستانه این دو نفر کنجکاوی خبرنگاران را برانگیخت که از آنها درباره این ماجرا سؤال بپرسند و آن زمان بود که آنها متوجه شدند سرمربی اسپانیایی من‌سیتی چه حرکت تحسین‌برانگیز انجام داده است. هارتر سال 2015 فرزند اولش که دختر بود را در لحظه به دنیا آمدن از دست داد. همسر هارتر اما اکنون باردار است و تا به دنیا آوردن فرزند دوم خود فاصله زیادی ندارد. به همین دلیل گواردیولا که از اتفاق تلخ دو سال پیش اطلاع پیدا کرده بود، برای دادن قوت قلب دادن به هارتر سراغ او رفت.

گپ پپ با هارتر
گپ پپ با هارتر

گواردیولا در پایان بازی در پاسخ به این سؤال که به هارتر چه گفته است گفت: «او به زودی پدر خواهد شد و به همین دلیل رفتم تا به او تبریک بگویم و برای همسرش هم آرزوی سلامتی کنم، چون می‌دانم که برای آنها در گذشته چه اتفاقی رخ داده است. امیدوارم که فرزندشان سالم به دنیا بیاید.» هافبک ایرلندی بورنموث هم در تمجید از حرکت سرمربی پیشین بارسلونا و بایرن‌‌مونیخ گفت: «گواردیولا برای من و همسرم که این هفته فارغ می‌شود آرزوی سلامتی کرد و این حرکتش برایم باور نکردنی بود. به نظر من او بهترین سرمربی دنیاست و فکر نمی‌کنم که هیچ مربی مانند او باشد.»

۳    
آی اسپورت
2017-02-14 11:52:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر