فهرست
قاب روز؛ لحظه اخراج جنجالی سعید آقایی
قاب روز؛ لحظه اخراج جنجالی سعید آقایی

قاب روز؛ لحظه اخراج جنجالی سعید آقایی

آی اسپورت - بیژن حیدری داور بازی تیم های پرسپولیس و ذوب آهن در آخرین دقایق بازی دو بازیکن را از زمین اخراج کرد. یک ضربه به سمت دروازه پرسپولیس با مهار ناقص حامد لک همراه شد اما او خیلی سریع توپ را مهار کرد و سپس به بهانه برخورد با عبدالله حسینی روی زمین افتاد. در همین حین حسینی که به نظر برخوردی هم با لک داشت، رفتار عجیبی را از خود نشان داد و با خشم و عصبانیت پای خود را به سوی دروازه بان پرسپولیس برد که این موضوع با واکنش هم تیمی های لک همراه شد.

سعید آقایی سردسته این بازیکنان بود که کار را به درگیری فیزیکی همه جانبه رساند. چند لحظه بعد باوجود دخالت تیم داوری و بازیکنان، آقایی و حسینی در سمت دیگر محوطه جریمه در آستانه درگیری قرار گرفتند تا بیژن حیدری با کارت به سراغشان برود. داور آرام بازی در حالی کارت قرمز را ابتدا به سعید آقایی و سپس عبدالله حسینی نشان داد که هر دوی آن ها از تصمیم او متعجب و ناراضی بودند. سه دقیقه بعد از این اخراج ذوب آهن از همان جناح چپ حمله کرد و دروازه قرمزها را گشود.

پس از بازی سعید آقایی اعتقاد داشت که فحاشی رکیک از سوی بازیکن ذوب آهن منجر به واکنش او شده و حسینی هم گفت که این ادعا دروغ است. به هر حال اما هرچه که باشد، حالا پرسپولیس مدافع چپ اصلی خود را در اختیار ندارد و شاید طرفداران فوتبال شاهد بازگشت محمد انصاری در بازی با سپاهان باشند.

  ۱  
آی اسپورت
2020-12-31 21:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
جمعه ۱۲ دی ۱۳۹۹، ۱۴:۰۸
از کبوتر لنگ به گردن چه خبر اقایی جامن ؟ خوشم اومد عمدی اخراج شدی جلو تیمی که عاشقش هستی بازی نکنی بازم از این سوتی ها بده در ترکیب تیم منفور حکومتی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر