فهرست
خلیل‌زاده: برانکو ۱۰۰ میلیارد می‌ارزد!
خلیل‌زاده: برانکو ۱۰۰ میلیارد می‌ارزد!

خلیل‌زاده: برانکو ۱۰۰ میلیارد می‌ارزد!

آی اسپورت - این روز‌ها صحبت‌های زیادی در خصوص جدایی احتمالی برانکو از پرسپولیس به گوش می‌رسد. هر چند مدیران باشگاه پرسپولیس بار‌ها و بار‌ها گفته‌اند گزینه اول، دوم و سوم ما برانکو است، اما بعید می‌دانیم این مربی بدون دریافت طلبش به پرسپولیس بازگردد. همان‌طور که پیش‌تر نوشتیم برانکو ایوانکوویچ مبلغ ۹۸۰ هزار یورو از باشگاه پرسپولیس طلبکار است و دستیارانش هم مبالغی از باشگاه می‌خواهند که روی هم یک میلیون و ۱۸۰ هزار یورو می‌شود. البته شنیدیم برانکو برای فصل جدید هم پول بیشتری نخواسته و حاضر شده با همان قرارداد قبلی کار کند، اما ایرج عرب یا مدیران پرسپولیس باید حداقل ۲۵ یا ۳۰ درصد هم برای فصل آینده به سرمربی کروات پرداخت کنند. آیا باشگاه پرسپولیس این پول را دارد؟ آیا ایرج عرب می‌تواند یک میلیون و ۱۸۰ هزار یورو به علاوه ۲۵ درصد از قرارداد فصل آتی برانکو و دستیارانش را فراهم کند؟

هواداران پرسپولیس نیز خواهان حفظ برانکو شده و جلوی وزارت ورزش تجمع کرده‌اند. باشگاه هم ظاهراً به دنبال بازگرداندن برانکو به ایران است و نمی‌خواهد به این راحتی موفق‌ترین سرمربی سال‌های اخیرش را از دست بدهد. در همین ارتباط با شجاع خلیل زاده ارتباط برقرارکردیم. مدافع گلزن و باتعصب پرسپولیس که در تعطیلات به سر می‌برد به ما گفت: نظر من هم مثل هواداران پرسپولیس است. برانکو نیازی به تعریف و تمجید ندارد و کارنامه اش مشخص است. او توانسته در ۴ سال ۶ جام برای پرسپولیس به دست بیاورد. من بار‌ها گفته‌ام و باز هم می‌گویم برانکو برای پرسپولیس حکم الکس فرگوسن برای منچستریونایتد را دارد و باید سال‌های سال در پرسپولیس بماند.  من به عنوان بازیکن به مباحث مالی و مطالبات مربی خودم ورود نمی‌کنم، اما بدانید کسی با کارنامه برانکو ایوانکوویچ حداقل ۱۰۰ میلیارد تومان ارزش دارد. او توانسته در سال‌های اخیر بار‌ها و بار‌ها دل مردم و به ویژه هواداران پرسپولیس را شاد و آن‌ها را خوشحال کند. خوشحالی هواداران هم قیمتی ندارد.

نکته؛ در مثل جای هیچ مناقشه‌ای نیست. برانکو می‌تواند همان نقشی را در پرسپولیس داشته باشد که الکس فرگوسن در منچستریونایتد داشت. اینکه یک تیم را پس از سال‌ها بدون جام بودن تحویل بگیری و سه سال پی در پی قهرمان کنی ارزش کمی ندارد. همان قدر که بودن برانکو در پرسپولیس با نتایج درخشانی همراه شد بالطبع جدایی این مربی هم می‌تواند قهرمان ایران را به سرنوشت منچستریونایتد دچار کند. منچستریونایتد پس از جدایی الکس فرگوسن افت کرد و حتی مربی بزرگی همچون ژوزه مورینیو هم نتوانست این تیم را نجات دهد. حالا انتظار به‌حق هواداران و حتی بازیکنان پرسپولیس هم حفظ برانکو است.

خبر ورزشی

۱۱ ۵  
آی اسپورت
2019-06-11 20:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
فوتبالیست
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۲۰:۲۹
آره خو، خرج که از کیسه خلیفه بود، شغال حاتم طاعی شود
بیت المال که نیست بیت الحاله
۱۰۰ میلیارد؟ به نظرم اگر به یکی مثل این بازیکن ۳ میلیارد بدن به امثال برانکو باید ۱۰۰۰ میلیارد هم بدن
نصف مردم مملکت هم از گشنگی بمیرن مشکلی نیس، فقط به یه باشگاه دولتی اینجوری پول بدن
۳
شیر ژرمن
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۰۹
همون 4 میلیون دلاری رو که الاهلی عربستان بهش پیشنهاد داد بدین تا بمونه
۵
فرهاد
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۲۲
وقتی به تو وحشی 6 میلیارد میدهند باید هم به برانکوه 100 میلیارد بدهند من نمی دانم بودجه وزارت ورزش کلا چقدر است
۶ ۱
شله
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۳۶
وقتی یه چارپای از وحشی بودن دیگران حرف میزنه !!!
۱
زرد جهانی
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۲۲:۱۵
کلا من پیشنهاد دارم به دولت رایانه ها را قطع کنند و پول انرا بدهند به برانکو و پسرانش در پرسپولیس
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر