فهرست
سیدجلال: برانکو پارسال مرا نخواست
سیدجلال: برانکو پارسال مرا نخواست

سیدجلال: برانکو پارسال مرا نخواست

آی اسپورت - سیدجلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس مصاحبه مفصلی با خبرگزاری فارس انجام داده که بخشهای مهم آن را برایتان می آوریم:

پنالتی طارمی جلوی ماشین سازی: من از برانکو عذرخواهی کردم. برانکو به من گفت که تو پنالتی بزن و حتی در آن صحنه پنالتی هم کمک‌های او به من گفتند که تو پنالتی بزن من به برانکو گفتم اگر شما اجازه می‌دهید طارمی پنالتی بزند چرا که در کورس آقای گلی است. طارمی از نظر روحی هم مشکل داشت اما خوشبختانه پنالتی‌اش گل شد. حتی بعد از صحنه پنالتی من و حسین ماهینی به سمت برانکو رفتیم و گفتیم که فقط به خاطر خود طارمی این کار را کردیم و برانکو هم قبول کرد.

بازیکنان فقط به طارمی پاس می دهند؟  اگر منظور شما علی علیپور است که او خودش در موقعیت گل که قرار می‌گیرد به مهدی طارمی پاس می‌دهد. حتی خودم به او گفتم که چرا خودت نمی‌زنی اما علیپور گفت که طارمی مهمتر است. این حرف را به عنوان نمونه گفتم تا به اینجا برسم که در تیم ما رفاقت زیاد است

جدایی از سپاهان و حضور در پرسپولیس: آن زمان علیرضا رحیمی مدیرعامل باشگاه سپاهان بود و می‌تواند نسبت به صحبت‌هایم شهادت دهد. از او بپرسید که پیشنهادش برای باقی ماندن من در سپاهان چقدر بود؟ رقم خیلی بالایی بود. محسن بنگر آن زمان تصمیم داشت که قطعاً به پرسپولیس بیاید اما رحیمی روزی مرا با خود به دفتر آقای سمیعی‌نژاد رئیس کارخانه فولاد مبارکه برد. او گفت هر مبلغی خواستی بنویس. سمیعی‌نژاد گفت که تا هر اندازه‌ای باشگاه سپاهان می‌تواند می‌دهد و مابقی آن را من می‌دهم اما دل من پرسپولیسی‌ بود. امیدوارم رحیمی حقیقت‌ها را بگوید و مشخص شود به من چه پیشنهادی داده بود

مانوئل ژوزه: به نظرم ژوزه از ضعیف‌ترین مربیانی است که من دیده‌ام. درست است که می‌گویند او رنکینگ 70 دنیا بود اما ما واقعاً در تمرینات هیچ کاری نمی‌کردیم.

دلیل عدم توافق با پرسپولیس در فصل قبل:  نژاد فلاح با ما تماس گرفت و گفت که ما شما را می‌خواهیم من به جلسه رفتم اما همه می‌دانند که در جلسه اول یا دوم قرارداد نمی‌بندم. ما به جلسه رفتیم و دست هم دادیم اما بعداً سیستم مدیریتی باشگاه کلاً تغییر کرد. مربی برانکو بود اما مدیریت فعلی به باشگاه آمد. بعد از آن برانکو گفت که من این بازیکن را نمی‌خواهم. من هم این موضوع را خیلی راحت پذیرفتم چون به هر حال بازیکن هستم و کاری از دستم برنمی‌آمد چون سرمربی تیم من را نمی‌خواست. به هر حال گذشته‌ها گذشته و اهل اعتراض به برخی مسائل هم نیستم. من چند پیشنهاد خوب داشتم که در بین آنها نفت را انتخاب کردم.

نقش کرانچار در این زمینه: بعید می‌دانم کرانچار به برانکو گفته باشد که مرا جذب نکند. من در سپاهان برای او کم نگذاشتم. در دست من پین بود و با دست آتل گرفته در عرض یک هفته بازی کردم. همان سال او یکی از بهترین مربیان لیگ انتخاب شد. من برای او هیچ گاه کم نگذاشتم که بخواهد این حرف‌ها را بزند. این حرف‌ها نه تأیید می‌شود و نه تکذیب.

رامین رضاییان: زمانی که در ملوان بازی می‌کردم و زمانی که به سایپا و سپاهان رفتم همواره از پرسپولیس پیشنهاد داشتم اما زمانی به این تیم آمدم که به یک پختگی خوبی رسیده بودم. می‌توانستم حاشیه‌ها را جمع کنم. واقعاً‌ برای بازیکن جوان سخت است که به پرسپولیس بیاید و بتواند حاشیه‌ها را جمع کند. وقتی نمی‌توانند این حاشیه‌ها را جمع کنند خراب می‌شوند. به خاطر همین مسائل بازیکن افت می‌کند و کارهایی می‌کند که برایش گران تمام می‌شود.  آمدن رضاییان به پرسپولیس کمک کرد اما باید بگویم که هیچ گاه هیچ بازیکنی نمی‌تواند با حاشیه‌هایش پرسپولیس را زمین بزند.

خداحافظی از فوتبال:  با پیراهن ملوان از فوتبال خداحافظی خواهم کرد. 

 

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-04-21 11:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
10
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۱:۲۰
خدا رو شکر قبل بازی الهلال همه جوره خود زنی کردیم.منتظر بعدیش هستیم:))))
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر