فهرست

۲ تیر ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۳

با یکی از اعضای فدراسیون و وزارت ورزش صحبت می‌کردم. ایشان می‌گفتند هیچ کدام از طرفین از مطالبات خود کوتاه نمی‌آیند، و به نوعی نه وزارت و نه سرمربی قصد ندارند از مطالبات خودشان عقب‌نشینی کنند؛ مطالبات، مالی نبود. تا این‌که تیم ملی ایران‌مان در دو بازی خود مقابل قهرمان افریقا و قهرمان جهان آنچنان گل کاشت که میلیون‌ها ایرانی شب را در خیابان‌ها به صبح برسانند. تیم ملی‌مان به یاری خدا و دعای خیر مردم آن‌چنان درخشید که مردمم پس از سال‌ها از ته قلب‌شان دوباره احساس غرور و سرور داشته باشند. ماه رمضان تمام شده، دقایقی پیش به همان عضو وزارت و فدراسیون از شادی مردمم گفتم، از شور و شعف میلیون‌ها نفر که در خیابان‌ها اشک شوق ریختند گفتم، از غرور گمشده‌ای که دوباره به مردمم هدیه داده شد گفتم، ار آرزوی مردمم گفتم، از طرف میلیون‌ها ایرانی به ایشان گفتم سوا از هر نتیجه‌ای که مقابل پرتغال پیش می‌آید این شادی و غرور مردم را در یاد داشته باشید، از آرزوی مردمم گفتم. گفتم عقب‌نشینی کنید و کارلوس کیروش را به خاطر مردمم تا جام جهانی بعدی حفظ کنید. خلاصه آن‌که گفتند «خیال شما ‌و مردم راحت، می‌ماند، کارلوس #کی‌روش می‌ماند تا ۲۰۲۲». خواستم بگویم عقب‌نشینی شما، عطر نرگس و وطن‌پرستی دارد. دیگر مردم فهیم و عزیر ایران به خوبی می‌دانند تا همین جای قصه هم تیم ملی‌مان سوا از هر نتیجه‌ای که مقابل پرتغال کسب می‌کند با عزت و غرور باز می‌گردد.
آی اسپورت
2018-06-23 00:23:55
نظر دهید

۸۱ نظر
jabi
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۰۰:۳۶
کی به شما گفته از طرف مردم نظر بدی؟ مردم نه به خاطر تیم ملی بلکه بیشتر از همه به خاطر عقده های سالها سرکوب شادی میریزن بیرون و شادی میکنن.بی زحمت به کیروش جانت بگو اگه موند بیشتر از قبل احترام ایران و ایرانی و لیگ و زحمات مربیان لیگ و داشته باشه.این همه حمایت و از صدقه سری بازیکنای آماده ی لیگ داره.شما هم از چاپلوسیتون کم کنین.بیشتر از این جای مردم تصمیم نگیر.
برای همه تهمتهایی که به قلعه نویی زدی - برای کسانیکه مقاله تو رو خوندند اما جوابش رو نخوندند - یک کپی ساده برای خانم کپی پیست
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۰۳:۰۴
می دونی اشکریز ، وقتی مقالاتت به گوشم میرسه یاد شهره لرستانی سریال مختارنامه می افتم

قسمت معجزه طلا

همون قسمتی که ابن زیاد به جارچیهاش گفت در شهر جار بزنید که هرکس شمشیر و زره خودش رو تحویل بده در ازای اون طلا می گیره

درگیری بالا گرفت و وقتی شهره لرستانی خواست شوهرش رو از بین یاران مختار بیرون بکشه تا طلا نصیبش بشه حبیب دهقان نسب مانع شد

شهره لرستانی گفت : اگه به من اجازه ندید شوهرم رو از بین جمعیت بیرون بکشم لخت و عور میشم تا دودمان مختار به آتیش کشیده بشه

حبیب دهقان نسب گفت : بروید کنار برادران . در شان شما نیست که با این زن هم کلام شوید یا با او برخورد کنید

زنی که به یک مرد فحش ناموسی میده یعنی دیگه ته خط (ح......ه)

ما دیده بودیم مرد جلوی جمعیت به زن فحش ناموسی بده اما این جوری دیگه نه . یا تمام مخاطبان سایت متحجر هستند یا شما فرا روشنفکر

به اکبر طاهری چی گفتی خانم اشکریز ؟ اگر امیرپور سانسورش نمی کرد الان این سایت فیلتر بودهر کسی از کیروش انتقاد کنه از نظر ایشون قصد جانشینیش رو داره. جالبه . انقدر گفت برانکو بفکر جانشینیمه و برانکو تمدید کرد حالا گیر داده به قلعه نوییچرا دقیقا یک هفته بعد از اینکه انتقادات قلعه نویی از کیروشی پور به اوج رسید

https://www.tarafdari.com/node/798459

https://www.tarafdari.com/node/799399

https://www.tarafdari.com/node/803685


چرا دقیقا فقط کمتر از یک هفته خانم اشکریز در حمایت از کیروشی پور دقیقا همین چرندیات رو با چاشنی کمتر در سایت طرفداری قرار میده ؟ چقدر تابلو آخه ؟؟؟ دقیقا فقط یک هفته

https://www.tarafdari.com/node/803685


نقل قول از روزنامه ای اوردی که یک شایعه رو مطرح کرده بود و به دلیل اتهاماتی که در همون شایعه به قلعه نویی زد 6 ماه توقیف شد و انقدر به قلعه نویی تهمت زد تا بعد از 3 بار لغو امتیاز شد


اگر واقعا صداقت داری توضیح بده چجوری 4 تا بازیکن سرشناس که فقط اسم منصوریان رو بردی میتونند تصمیم هیئت مدیره رو لغو کنند . اگه قلعه نویی انقدر قدرت داشت پس چرا نتونست نظر اون 4 بازیکن رو رد کنه و خودش جایگزین ناصرخان بشه


گفتی : آقای قلعه‌نویی! آن روزها و جفا به ناصرحجازی را یادتان می‌آید؟

این رو نیم ساعت پیش به متن اصلی که در سایت طرفداری کار کردی اضافه کردی تا نظرات رو به نفع خودت بچرخونی برای همین پاراگراف بندی رو رعایت نکردی

گفتی : به‌راستی چه کسی توهم داشت آقای قلعه‌نویی؟

این عبارت آقای قلعه نویی رو هم نیم ساعت پیش اضافه کردی . بذار ادامه بدیم

گفتی : چگونه به خودتان اجازه می‌دهید که حضور در دسته سوم را هربار بدون هیچ مقدمه‌ای -حتی بیش از هواداران پرسپولیس- بر سر همان مردم همانند پتک می‌کوبانید؟

هر بار یعنی چی ؟ حتی بیش از هواداران پرسپولیس ؟

آخه خانمی تو مگه چند سالته ؟ بیشتر از 30 سالته ؟؟؟

اون موقع که قلعه نویی به استقلال اومد تو اصلا به دنیا نیومده بودی . اون موقع که استقلال به دسته 3 رفت و قلعه نویی مصدوم شد از فیروز کریمی و پاس تهران پیشنهاد داشت تو هنوز مدرسه نمی رفتی . همون سال پاس قهرمان آسیا شد . مصاحبه فیروز کریمی که این ادعای قلعه نویی رو تایید کرده هنوز موجوده

اون موقع که استقلال مظلومانه به دسته 3 رفت چند تا از بازیکناش به الکویت کویت رفتند ؟ مرفاوی

چند بازیکن با استقلال به دسته 3 نرفتند و استقلال رو تنها گذاشتند ؟ عابدزاده - مختاری فر - احدی - نامجو مطلق - عبدالعلی چنگیز

تقریبا تمام ملی پوشا از استقلال رفتند تا مبادا به تیم ملی رفتنشون خدشه ای وارد بشه

زرینچه اون موقع ملی پوش بود ؟ حمید بابازاده دروازه بان بود اصلا ؟

چرا بیانی از وضعیت استقلال در دسته ناراحت بود ؟ چون استقلال بی پناه مجبور بود خونه هواداراش اردوی قبل از بازی رو برگزار کنه تا موقعی که شرایطی مهیا شد و برای چند بازی استقلال در خونه قلعه نویی اردو زد

اردوی بازیکنان الان با بازیکنان اون موقع قابل قیاس نیستقلعه نویی به تمرین پرسپولیس رفت ؟ بر دروغگو لعنت . حداقل مدرک بیار . علی پروین که هنوز صجیح و سالمه


قلعه نویی پنالتی رو بد زد . اما آیا خندید ؟ اون رحمتی بود که بعد از گل بنگسون خندید . شرف روزنامه نگاری رو به چی فروختی ؟ به چند دلار پول کیروش دقیقا ؟ برای اینکه حساب بانکیت لو نره تو کدوم بانک خارجی حساب باز کردی ؟


قلعه نویی سر بازوبند دعوا کنه ؟ عزیزم اون نامجو مطلق بود

http://www.varzesh3.com/news/1295676
یک سری اتهام سراسر دروغ زدی اما فعلا این رو بخون و ساکت باش البته به شرط اینکه بعدا به دوستانت در سایت طرفداری درخواست حذف این لینک رو ندی هر چند لینکهای جایگزین رو هم باید حذف کنی :

https://www.tarafdari.com/node/105896

http://akharinkhabar.ir/sport/769603

http://www.jamnews.com/detail/News/354590

https://www.afkarnews.com/fa/tiny/news-336252

احمد جمشیدیان

از احمد جمشیدیان می‌شود شروع کرد. بعضی‌ها علت ده روز عدم تمرین جمشیدیان در ابتدای فصل پیش را نوعی پنهان‌کاری بابت منشوری بودنش قلمداد می‌کنند و ورم روده ناشی از فتق را بهانه‌ای می‌دانند که استقلالی‌ها آن را علم کرده‌اند تا اگر کارت بازی جمشیدیان صادر نشد در مردم شائبه‌ای ایجاد نشود.‌‌

همان روز‌ها علیپور مصاحبه‌ای می‌کند و شایعه نداشتن کارت بازی جمشیدیان و نظری را تکذیب می‌کند و علت دعوت آن‌ها را به کمیته اخلاق حرف‌هایی می‌داند که در روزنامه‌ها و میان خبرنگاران نقل می‌شود.

جمشیدیان در بازی اول مقابل گسترش فولاد پس از مدتی فیزیوتراپی حدود ده دقیقه بازی می‌کند که با توجه به مصاحبه قبل از بازی نوروزی مبنی بر تست بدنی جمشیدیان کار عجیب و غریبی نبود.

شایعه دیگر در مورد او این است که مقابل استقلال پنالتی را از قصد خراب کرده. جمشیدیان در آن بازی نیمکت‌نشین بود و دقیقه ۱۲۰ بازی به جای نویدکیا که روی خطای محمدرضایی مصدوم شده بود وارد زمین می‌‌شود و پنالتی پنجم را می‌زند.

ضربه او به وسط دروازه می‌رود و درست در خلاف جهت حرکت رحمتی اما توپ به نوک پای رحمتی برخورد می‌کند و توپ گل نمی‌شود. بر اساس قاعده و تحلیل هیچ کس وقت خراب کردن پنالتی ضربه را به چهارچوب نمی‌زند. کدام عقل سلیمی برای یک بازیکن ذخیره برنامه‌ریزی می‌کند که کادر فنی استقلال برنامه‌ریزی کند؟

آورده‌اند که جمشیدیان باید با خسرو حیدری حرکت می‌کرده و در آن صحنه که استقلال به سپاهان در دور رفت سال پیش گل زده کم‌فروشی کرده.

وقتی خسرو حیدری دو ثانیه قبل از جمشیدیان استارت زده و سرعت ذاتی بیشتری نسبت به جمشیدیان دارد چطور جمشیدیان می‌توانسته او را مهار کند در حالی که توپ در محوطه جریمه بلاک می‌شود و توپ به پشت سر اشجاری می‌افتد و خیلی اتفاقی حیدری از راه می‌رسد و توپ را گل می‌کند!

جالب اینکه جمشیدیان در دقیقه شش این بازی خود را در موقعیت گل قرار می‌دهد و ضربه‌ای می‌زند که می‌تواند دروازه استقلال را باز کند.

محمدمهدی نظری

در مورد محمدمهدی نظری گفته می‌شود او دو موقعیت بالای ۸۰ درصد را مقابل استقلال از دست داده. در بازی برگشت سال پیش بهترین موقعیت در اول بازی نصیب حکیم نصاری شد. او توپ را از منتظری دزدید و از شش قدم به آسمان زد که به اشتباه، گزارشگر شیرازی او را نظری صدا کرد.

در نیمه دوم وقتی استقلال سه هیچ از حریف پیش بود موقعیتی در ضدحمله برای نظری پیش آمد که حمودی مقابل ضربه او ایستاد و توپ به او برخورد کرد.

حال اینکه شایعه‌سازان محترم چطور این موقعیت را بالای ۸۰ درصد دانسته و دقیق‌تر اینکه عدد ۸۰ را از کجا آورده‌اند خود مسئله مهمی است.

شاید هم اگر آن توپ گل می‌شد استقلال چهار بر سه بازی را واگذار می‌کرد. اگر این فصل نظری به نفت تهران پیوست حتما او با نفت تهران سر و سری داشته که در بازی رفت دروازه خالی را به بیرون زده است.

میثم بائو

انتقال میثم بائو ربط داده شده به سه اخطاره شدن و محرومیت او در بازی برگشت مقابل تراکتورسازی. میثم بائو در بازی رفت مقابل تراکتور بازی کرد و شهرداری که هفته پیش از آن پرسپولیس را در تهران برده بود بازی را به تراکتور پنج بر یک باخت.

حال اینکه چرا در بازی برگشت امیر قلعه‌نویی باید به بائو بگوید بازی نکن کمی دور از عقل نشان می‌دهد. آن هم به وعده‌ اینکه بیا پول کمتری بگیر و روی نیمکت بنشین و لذت ببر!

بائو از قراردادی که با استقلال بسته بود تنها ۲۳ درصد دریافتی داشته. یعنی کمتر از ۲۰۰ میلیون تومان. در حالی که در تراکتور یا قبل‌تر از آن شهرداری تبریز جزء قراردادهای گران به حساب می‌آید.

در بازی رفت شهرداری تبریز جزء تیم‌های بالای جدول بود و در بازی برگشت انتهای جدول. این شایعه از دهان مدیرروستایی آمد که ۱۳ بازی را در شهرداری تبریز با بائو و بی‌بائو واگذار کرد.

شاید هم از آن بازی آخری که قلعه‌نویی در سپاهان ذخیره‌هایش را بازی داد و باخت و پاس همدان سقوط کرد کینه به دل داشته. پاس همدانی که اگر به استقلال در همدان نمی‌باخت در لیگ بر‌تر می‌ماند.

بد نیست مدیرروستا در مورد قرارداد خودش با شهرداری تبریز که مربی تیم هشتم جدول (میودراگ یشیچ) را اخراج کردند تا او بیاید و تیم را بیاندازد هم شفاف‌سازی کند.

ابراهیم توره

محرومیت توره در بازی برگشت مقابل استقلال در فصل ۸۷-۸۸ را مشکوک می‌دانند و کارت زردی که او مقابل پگاه گرفته را هم به واسطه‌گری و تبانی ربط می‌دهد.

بهتر بود که بگویند در آن بازی توره برای پرسپولیس گلزنی کرد و اگر قلعه‌نویی چنین نفوذی روی این بازیکن داشت چرا ابتدای فصل که خیلی به استقلال نزدیک بود او را به دلارهای هدایتی باخت.

اگر جماعت شایعه‌ساز، کارت زرد توره را مفتی می‌داند کارت قرمزی که او مقابل بنیادکار در سپاهان گرفت را چطور توجیه می‌کند؟ بهتر نبود قلعه‌نویی مثل نظری به توره می‌گفت بازی کن و موقعیت بالای ۸۰ درصد را به بیرون بزن.

توره چند بار سابقه حرکات غیرحرفه‌ای دارد. در ابتدای‌‌ همان فصلی که به سپاهان رفت قراردادی با نانت بسته بود که با شکایت سپاهان ملغی شد.

ابراهیم تقی‌پور

شایعه طنزگونه‌ای هم وجود دارد. انتقال تقی‌پور به استقلال را به خاطر نزدن اوت دروازه مقابل استقلال می‌پندارند. ایشان حتما مثل بقیه نتوانسته‌اند نقش تقی‌پور در گل‌های استقلال را ببیند که این حرف را زده.

استقلال در آخرین روزهای نقل و انتقالات آن سال به خاطر رفتن صادقی به مس کرمان هیچ گزینه‌ای جز تقی‌پور نداشت. تقی‌پور حتی با پگاه قرارداد داخلی هم امضا کرده بود.

بهتر است بدانند آن بازی را استقلال به سختی در وقت اضافی برد و شاید در تمام گل‌ها تنها کسی که مقصر نبود تقی‌پور بود که اگر بود هم دلیلی بر گناهکار بودن او نبود.

رامین محرم‌نژاد

سال هاست دهان به دهان می‌چرخد که محرم‌نژاد توپ را می‌اندازد جلوی پای اکبر‌پور و اکبر‌پور آن توپ را سانتر می‌کند. در آن صحنه توپ بلند به سمت دروازه شموشک دفع می‌شود. توپ زیر پای محرم‌نژاد قرار می‌گیرد و اکبرپور با او بیشتر از ده متر فاصله دارد.

وقتی او به سمت دروازه برمی‌گردد تا توپ را به دروازه‌بان پاس دهد اکبرپور استارت می‌زند و توپ را از بین پای محرم‌نژاد می‌زند. توپ با سرعت زیاد به سمت خط عرضی می‌رود اما به خاطر بد بودن چمن پله می‌شود و سرعتش کم می‌شود و اکبرپور می‌تواند در حالت نشسته هم توپ را سانتر کند و عنایتی توپ را گل می‌کند.

کسانی که انتقال محرم‌نژاد به استقلال برایشان عجیب به نظر می‌رسد باید بدانند که او حتی دوره‌ای کاپیتان تیم ملی جوانان هم بوده و در آن دوره شاید پیروز قربانی و امیرحسین صادقی که بازیکنان فیکس استقلال بودند کم اسم و رسم‌تر از او بودند.

خریدهای آن سال استقلال هم طالب‌نسب و محرم‌نژاد و جباری بودند. آن روز‌ها این‌ها جزء ارزان‌ترین‌ها بودند.
درباره زرینچه و استقلال اهواز و شکایت قلعه نویی

قلعه نویی زرینچه رو به عنوان دستیار خودش انتخاب نکرد و زرینچه هم در اقدامی تلافی جویانه علیه قلعه نویی مصاحبه سراسر دروغ کرد و فرزاد مجیدی و بختیاری زاده و همدانی حرفهای زرینچه رو سراسر دروغ دانستند

چه کسی از چه کسی شکایت کرد ؟ چرا وارونه جلوه دادی ؟ قلعه نویی از زرینچه شکایت کرد و زرینچه در دادگاه بخاطر نشر اکاذیب محکوم شد و در مصاحبه با خبرگزاری مهر از قلعه نویی رسما عذرخواهی کرد

http://aftabnews.ir/vdca0mna.49nim15kk4.html

https://www.mehrnews.com/news/860493گفتی : روزهای وحشتناک فرا رسید و ژنرال با استقلال دو فصل پنجم و ششم شد تا ناکامی چندباره در آسیا را هم تجربه نکند

روزهای وحشتناک یعنی خیانتی که کیروشی پورها و کیروش و بعضی بازیکنان استقلال به آن کردندخــــــــــیــــــــــانــــــــــتــــــــــــــ به تـــــــــــــــــــــــــــــاج آسیــــــــــــــــا


وقتی قلعه نویی گفت دست های پشت پرده یعنی این . لینک اول گویای همه چیز هست

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921022001380


به گزارش خبرگزاری فارس، لیگ فوتبال قطر درست در روزهایی به پایان می‌رسد که قرار است اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام جهانی 2014 آغاز شود.


امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم فوتبال استقلال روز گذشته در گفت و گوی پس از تمرین این تیم در پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کند جدایی بازیکنان ملی‌پوش تیمش از جمله جواد نکونام و پژمان منتظری و حضور آنها در تیم‌های قطری به دلیل حضور در اردوی تیم ملی به خاطر جام جهانی است؛ یادآور شد: مدتی است که دو سه سؤال در ذهن من وجود دارد. چرا فقط روی بازیکنان استقلال دست می‌گذارند با توجه به اینکه ما چند هفته‌ای نیز از صدر جدول فاصله داشتیم باید تحقیق کنیم تا از پایان لیگ قطر اطلاع پیدا کنیم. باید ببینیم آیا لیگ قطر قبل از 20 فروردین به پایان می‌رسد یا نه چراکه ما موقع شروع اردوها در لیگ قهرمانان بازی داریم. پرسپولیس تیم بسیار خوب و پر مهره‌ای است چرا هیچ‌کس روی بازیکنان آنها دست نمی‌گذارد؟ بحث مشکوک بودن وجود ندارد بلکه سوال‌هایی در ذهن ما شکل گرفته است. تمامی بازیکنان هم راهی قطر می‌شوند به هر حال اردوی تیم ملی از 20 فروردین شروع می‌شود و باید دید این تیم‌ها درگیر بازی‌های آسیایی هستند یا خیر. مردم همه‌چیز را به خوبی متوجه می‌شوند و آنها از ما جلوتر هستند. مردم می‌دانند به عنوان سرباز تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم.


رسیدن به پاسخ سؤال قلعه‌نویی خیلی سخت نبود، تا جایی که با جست و جو در بین سایت‌های قطری می‌شد به راحتی فهمید به طور دقیق لیگ برتر قطر چه روز و حتی چه ساعتی به پایان می‌رسد و خیلی تحقیق و تفحص خاصی را نمی‌طلبید.

هفته بیست و ششم و پایانی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال قطر ملقب به لیگ ستارگان طبق اعلام سایت‌های قطری طی 7 دیدار همزمان جمعه 22 فروردین 93 و 2 روز پس از لیگ برتر فوتبال ایران به پایان خواهد رسید، تا پایان این لیگ مصادف شود با آغاز اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام جهانی 2014 برزیل، اما این همه داستان نیست و از سوی دیگر درست در همین برهه زمانی تازه کار اصلی تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا از جمله استقلال در هفته‌های سرنوشت‌ساز این رقابت‌ها برای صعود آغاز می‌شود و آبی‌های پایتخت باید 2 دیدار حساس و سرنوشت‌ساز هفته‌های پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را در روزهای 27 فروردین و 3 اردیبهشت برگزار کنند و این در حالیست که در صورت صعود نیز باید 2 دیدار رفت و برگشت مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها را هم به این فاصله زمانی افزود که در 2 تاریخ 2 16-17 و 23-24 اردیبهشت برگزار خواهد شد.به عقیده سرمربی استقلال، بازیکنان ملی‌پوش این تیم به خاطر همین موضوع عزم سفر به قطر کرده‌اند تا پس از پایان لیگ قطر، دیگر دغدغه باشگاهی نداشته باشند و به راحتی بتوانند به اردوی تیم ملی بپیوندند و جالب اینکه تیم‌هایی هم که بازیکنان استقلال در آن سوی آب به آن می‌پیوندند، خیلی تیم‌های مطرحی نیستند و علاوه بر اینکه در لیگ قهرمانان آسیا حضور ندارند، حتی در رده‌های پایانی جدول برای ماندن در لیگ ستارگان دست و پا می‌زنند. (از جمله ام‌صلال، تیم پژمان منتظری که در قعر جدول قرار داشت)

امسال تیم‌های قطری السد و الریان کار را از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا آغاز می‌کنند و الجیش و لخویا هم از پلی‌آف کار را آغاز می‌کنند و استقلالی‌ها دقیقا تیم‌هایی را انتخاب می‌کنند که در این رقابت‌ها حضور ندارند تا پس از سپری کردن نیم‌فصلی فوتبالی در قطر، به راحتی روانه اردوی تیم ملی شوند.

البته سرمربی استقلال که این روزها استاد کُد دادن شده است، چند روز پیش یک کد دیگر هم به خبرنگاران و هواداران داده بود: «برخی حاضرند با مربی تیم ملی مشورت کنند اما با مربی باشگاهی هرگز» و این یعنی اینکه به عقیده قلعه‌نویی، شاید پای کادرفنی تیم ملی هم در میان است تا با توصیه‌های آنها، ملی‌پوشان استقلالی به تیم‌هایی بروند که پس از پایان مسابقاتش، خبری از آسیا نباشد تا به سرعت برق و باد باشگاه خود را به مقصد اردوی تیم ملی برای آماده ‌سازی حضور در جام جهانی ترک کنند.

فارغ از همه این حرف و حدیث‌ها و شایعه‌ها و شائبه‌هایی که وجود دارد، حالا مثلث ملی‌پوشان استقلالی یعنی جباری، نکونام(پیشنهاد تیم کویتی هم موجود است) و منتظری در قطر توپ می‌زنند (شاید خیلی‌ها جباری را به این ماجرا بی‌ربط بدانند اما هنوز به خوبی به یاد داریم که هشت شاکی هم از یک قدمی بازگشت به استقلال، مسیرش را به سمت قطر کج کرد و رفت) و این استقلال است که هر روز خالی‌ و خالی‌تر از ستاره می‌شود و مشخص نیست در صورت ادامه این داستان آیا تا پایان فصل، سایر ملی‌پوشان دیگر این تیم از جمله تیموریان، حیدری، بیک‌زاده، صادقی و ... همچنان پیراهن آبی را بر تن خواهند داشت تا در روزهایی که استقلال خیلی از دومین عنوان قهرمانی پیاپی‌اش دور نیست این مهم را یک بار دیگر تجربه کنند یا اینکه آنها هم به بهانه‌ بندهای مختلف در قرارداد خود بار سفر را خواهند و بست، در این بین دیگر حضور پرقدرت استقلال در آسیا هم بماند که دیگر با خاموشی این ستاره‌ها چیزی شبیه به یک رویا خواهد بود.


http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921014000964کسانیکه حاج علی و رسولی نژاد رو از استقلال دور کردند و بودجه استقلال رو به بهانه خصوصی سازی دروغین قطع کردند و افشارزاده رو جایگزینش کردند فقط بخشی از دستهای پشت پرده بودند

خصوصی سازی چی شد ؟ وقتی ترامپ اومد آقایون بنفش رو خصوصی سازی کرد ... ادامه دارد


http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13920919000838

http://isna.ir/fa/news/92092516932

http://www.varzesh3.com/news/1032683مصاحبه مشاور لاریجانی لنگی که قلعه نویی رو تا سر حد استعدادیاب های لالیگا بالا برد

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13921015000097لاریحانی تنها نماینده مجلسی بود که در اینستاگرامش گذشت هادی نوروزی 30 ساله رو تسلیت گفت

هادی نوروزی ملی پوش عزیز همه ما بود اما اگر تسلیت برای هادی عزیز بخاطر این بود که هادی نوروزی جوان بود پس مهرداد اولادی رو چرا تسلیت نگفت ؟ چون مهرداد بخاطر بازگشت به تیم ملی کیروش ، پیراهن تاج آسیا رو به تن کرد ؟

چرا در فیسبوکش درگذشت ناصرخان رو تسلیت نگفت ؟ چرا ناصرخان باید رد صلاحیت می شد اما رییس صدا سیما تایید صلاحیت شد ؟ اگه ناصرخان رجل سیاسی محسوب نمیشه لاریجانی با کدوم سابقه رجل سیاسی محسوب میشه ؟ چرا برای مراسم تشییع پیکر منصورخان حاضر نشد ؟

چرا به مشاورش نمیگه برای همیشه ساکت باشه ؟ 5 هزار دلار جریمه رو کی باید بده ؟ رییس آقای مشاور بیاد جواب بده . چرا حتی وقتی که منصوریان بازی رو می برد باز هم از منصوریان انتقاد می کرد ؟گفتی : چشمان ناصرخان

چشم خودت مشکل داره چرا به چشمان ناصرخان ایرادی می گیری ؟


نهم شهریور 93 بصیرت با کجا مصاحبه کرد ؟ یا متن مصاحبه رو کاملا تغییر دادی یا چنین مصاحبه ای وجود نداره که اگر وجود داشت حداقل در فضای مجازی قابل رویت بود


یکی از اتهاماتی که قلعه نویی با توجه به اون توانست حکم 6 ماه توقیف خبر ورزشی رو بگیره همین اخبار دروغ بود که در نهایت بعد از اینکه سردبیر خبر ورزشی تعداد زیادی از روزنامه نگاران استقلالی رو واسطه کرد قلعه نویی به حرمت دوستان مشترکش با سردبیر خبر ورزشی و خانواده های پرسنل خبر ورزشی از شکایت خودش صرف نظر کرد

البته دلیل اصلی توقیف 6 ماهه خبر ورزشی همون تهمتی بود که خبر ورزشی در رابطه با ابوبکر کبه به قلعه نویی زد

http://jahannews.com/fa/doc/news/424304/

https://www.tasnimnews.com/fa/news/1395/04/22/1128206/


گفتی : امیر قلعه نوعی در استادیوم آزادی از دست دادن با یک جانباز شیمیایی خودداری کرده است

یک دروغ دیگه . یا مدرک بیار یا دروغ نگو


درباره پسر قلعه نویی : هر کسی که با ماشینی که توی خیابون بوده عکس بگیره یعنی پشت فرمان آن ماشین نشسته ؟ یک نوجوون دوست داره هر طوری که دلش بخواهد با ماشینش در خیابون عکس بگیره و ادای رانندگی رو در بیاره


درباره تیم ملی : لوپتگی سرمربی تیم ملی اسپانیا لیست 30 نفره رو به فیفا فرستاد اما لیست 23 نفره رو 21 ماه می یعنی بعد از پایان لالیگا اعلام می کنه و تا قبل از اون هیچ اسمی افشا نشده

تو که فرق ارسال لیست با اعلام عمومی لیست رو نمی دونی ساکت باش

الان لیست اسامی 23 نفره بازیکنان اسپانیا برای جام جهانی اعلام شد ؟

https://www.tarafdari.com/node/974075گفتی دیگر هواداران هیچ تیمی به سراغ قلعه نویی نمی آیند تا سرمربی فصل بعدشان شود

پیشنهاد می کنم اخبار خبرگزاریهای آذربایجان و اصفهان و خوزستان رو با دقت بخونی


تو که انقدر ادعای روزنامه نگاری حرفه ای بودنت میشه به من بگو در 3 سال اول حضور قلعه نویی در استقلال مقاله یا نقدی علیه قلعه نویی با امضای خودت نوشتی ؟؟ سندی داری که ثابت کنی اون مقاله مال خودته ؟ از اسم و امضای بقیه استفاده نکنی ها . آرشیو مطبوعات فقط در دسترس تو و کیارش نیست خانم اسکرین شات . راستی سال 84 دقیقا چند ساله بودی ؟ کاملا جدی میگم . یک دانش آموز 15 ساله که کارش در مطبوعات رو با ویر استاری شروع کرددر پایان باید بگم بترس از اون روزی که برانکو جایگزین کیروش و علی دایی جایگزین برانکو بشه . هنوز هم فکر می کنی دولتی که به کیروش 2 میلیون دلار معادل 15 میلیارد تومان در سال حقوق میده به سراغ مربی ایرانی میاد تا از هزینه های دولت کم بشه ؟


توهم کیروش و تو و بقیه کیروشی پورها پایان ندارد
مصطفی
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۲۲
سرکار خانم آخرین قهرمان جام ملتهای آفریقا کامرون در سال ۲۰۱۷ بوده واونی که مراکش قهرمانش شد بازیهای آفریقایی بود که همه تیمهای آفریقایی با بازیکنان داخلی وحتی جوانان شرکت کرده بودند همه مخاطبین شما کم سواد وبی اطلاع نیستن خانم محترم
جو زده نباشیم
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۱۳
اقا من نمیدونم این یه کامنت آقای یه ایرانی چیه زیر همه ی پستا هستش اگه قرار خانمم اشک ریز بخونه که تا حالا خونده اگه نه هم نمیخونه لطفا تایید نکنید آقا
۷
جو زده نباشیم
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۱۶
آقای jabi شما هم بهتره نظر ندید
چون اکثریت مردم و فوتبال فهمان خواستار موندن کیروش بزرگ هستند
پس نظر خودت و چند تا بچه سال مثل خودت رو به مردم نسبت نده
برید نظر کارشناسای دنیا رو درباره ی تیم کیروش و تیم ملی بدونید بعد حرف بزنید
۵
مصطفی
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۱۱
این کپی توئیت خانم شقایق اشکریر هست فقط محض اطلاع دوستان تا بدونن اصولا با چه کسی سروکار دارن : (سه روز پیش به مرتضی تبریزی گفتم این فصل به پرسپولیس نیا. گفتم که در سیستم برانکو جایی ندارد. از سرنوشت انصاری و منشا برایش گفتم، از حاشیه‌های پرسپولیس گفتم، از بی‌اقتداری برانکو گفتم. گفتم حالا تصمیم با خودت. گفت نمیام و در خدمت مردم اصفهان می‌مونم. )
۹
jabi
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۱۷
آقا یا خانم جو زده.من به اندازه سن شما تو این فوتبال بودم و با آدمای بزرگتر از این خانم نشست و برخواست داشتم. شما نمیخواد چیزی یاد من بدید.در مورد نظر مردم هم بهتره بعد از خوابیدن تبه جام جهانی نظر سنجی بشه.چون ملت ما نشون دادن مثه شما جوگیر هستن .بعد که موند و گندش در اومد میزنن تو سرشون که چرا حمایت کردیم.این خانم هم عقده هاشو اینجا مینویسه.دلیل هم نداره همصدا با عقده هاشون بشیم.از توییت هاشونم معلومه چه آدم بی شخصیت و چاپلوس و فضولی هستن.
۲
مارال
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۰۰:۴۷
چه خبر خوبی ، با کیروش جای نگرانی نیست.
nehrdad
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۵۶
اره واسا بعد اسیا باز بعد باخت به یه تیم جنگ زده دیگه مثل عراق میان برات بزکش میکنن نتایج کی روش جونتون رو و میگن اشکال نداره این دفعه میریم جام جهانی این بار هم صعود میکنیم - نیست که خیلی عالی بازی میکنیم همش تو 18 قدم خودمون نشستیم بهشم میگیم بازی غرور امیز - همین بازی رو کاستاریکا هم جلو برزیل و صربستان کرد دیگه
سامان
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۰۱:۰۵
اخهوزارت ورزش چه مطالبه ای داره؟مثلا میگه باید با کوزو بازیکنیم تو هم صدات در نیاد؟؟؟؟
#باید_خونگریست_به_حال_سایتی_که_روزنامه_نگارش_حسین_غفوری_باشد
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۰۱:۰۶
بهترین اتفاق ممکن تو ورزش کشور
خیلی عالییییییییییییییییییییییییی
خبر خییلی خوبی بود ، ممنون خانم اشکریز
بی طرف
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۰۱:۲۱
شما که اینقدر فرد معتقدی هستی سعی کن اینقدر در مقالاتت فحاشی نکنی.
خیالتون هم راحت کارلوس از هیجا غیر از ایران پیشنهاد نداره وگرنه خود شما اون رو رسانه ای می کردی .
وحید
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۰۱:۳۳
به پیر به پیغمبر بسه 8 سال دفاعی و اتوبوسی بازی کردن. گیرم که نتیجه هم داده. کدوم بازیکن از این تیم ملی ترانسفر شده؟؟؟؟ اتوبوس خوبه برا اسپانیا و لی دیگه جلو مراکش هم اتوبوس؟تحقیر آمیز ترین بازی رو مقابل مراکش داشتیم
جو زده نباشیم
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۰۲
اقا واقعا شما نمیفهمید یا خودتون رو زدیدی به نفهمی؟؟؟

4 سال پیش چند تا لژیونر داشتیم الان چند تا؟؟
فک کن فرشاد احمد زاده و نورافکن رفتن لژیونر شدن

حالا جهانبخش و کاوه و کریم و سردار و عزت اللهی و ... که هیچ

اقا خداییش یه محدودیت سنی بذارید واسه سایتتون این چه وضشه هر کس ده دوازده سال سن داره دست چپ و راستش رو تشخیص نمیده میاد واسه ما نقد میکنه
۳
sirvan.f
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۲۲:۱۵
شما یادت نمیاد اما روزگاری بود ما لژیونرای سطح یکمون تو آلمان و انگلیس و ایتالیا و اسپانیا بودن و لژیونرای سطح دو تو اتریش و بلژیک و درجه سه ها تپ کشورای عربی و سایر آسیایی ها.
الان لژیونرای درجه یکمون تو هلند و روسیه و بلژیک و یونانن،لژیونرای درجه دو تو کشورای عربی و لژیونرای درجه سه تو کشورایی مثل ایسلند و لهستان و...
از بایرن مونیخ و هامبورگ و شالکه و لورکوزن گرفته تا لستر سیتی و اوساسونا بازیکن داشتیم

خواهشا یا نگید یا اگه گفتید دو واژه ی لژیونر و کیروش رو کنار هم نزارید
۷
محمد به جو زده نباشیم
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۰۷:۰۷
جوزده تر از تو و امثال تو وجود نداره... کیروش جز اتوبوس و بازیکن سالاری دستاورد دیگه ای نداشت. من همیشه به خاطر اینکه حرف اول را خودش زد واسش احترام قایلم و نذاشت هیچ بازیکنی واسش شاخ بشه. ولی این سیستم مسخره اتوبوسی حتی جلوی تیم دست و پا بسته مراکش واقعا آدم را به فکر فرو می بره.
فقط کافیه بازی های ژاپن و استرالیا را ببینیم تا بفهمیم لذت فوتبال جوانمردانه بازی کردن و فوتبال را فهمیدن یعنی چه...
واقعا جوزده تر از این ملت غمزده نداریم. دنبال بهانه برای شادی حتی باخت به اسپانیا... باخت آبرومندانه مسخره ترین و مزخرفترین مطلبی که تو عمرم شنیدم... نویسنده معلوم الحال هم که دیگه جوابی نداره بنده خدا از هفت دولت آزاده...
کیسه
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۰۱:۳۴
باید گریست به حال سایت و فدراسیونی که خبرنگارش امثال اشک ریز باشن تا دیروز التماس تبریزی رو میکردی نره پرسپولیس چی شد یهو سر از فدراسیون درآوردی؟؟؟
حمید
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۰۱:۳۹
چند تا مساله:
اولا به نظرم اصلا به حرفشون اعتباری نیست. دوم این که فکر می کنم بهتره در این مورد بعد از جام ملت ها تصمیم گیری بشه. به دلایلی از الان زوده. امیدوارم کیروش تا جام ملت ها بمونه که البته ظاهرا قرار هم بر همینه. کیروش می تونه یه قهرمانی برای ایران بیاره. که در واقع یک افتخار کامله. چون همه جا ثبت میشه. برخلاف جام جهانی که در اون موفقیت های نسبی مثل صعود از گروه ارزش تاریخی و رسمی ندارن. فقط باعث میشه مدت کوتاهی به خودمون افتخار کنیم. مگر اینکه بخوایم فکر کنیم می تونیم در جام جهانی بین 4 تا قرار بگیریم که احتمالش کمه. بنابراین از نظر من افتخار واقعی یعنی جام ملت ها. چون می تونیم این جامو بگیریمش و در همه کتاب های تاریخ فوتبال هم ثبت میشه. برای همین میگم باید تا جام ملت ها بمونه. موندن کیروش تا جام جهانی بعدی یعنی ثبات بیش از اندازه فوتبال.یعنی قالب خوردن فوتبال ما با معیارهای کیروش. یعنی مرگ خلاقیت و جذابیت فوتبال. البته در مقابلش شاید جنگندگی رو به دست بیاریم ولی به نظرم نباید کل فوتبال کشور رو کیروش زده کرد. هر کسی دیگه ای هم بود من همین حرفو میزدم اگه پپ هم بود می گفتم نباید فوتبال کشورمون با استاندرادهای پپ قالب زد. میشه با یک باشگاه این کارو کرد ولی با کل فوتبال نه. هزینه ای که ما با موندن کیروش می پردازیم حذف امثال صادقیان، عالیشاه، شجاعیان و فوتبال جذاب برای مدت 12 سال خواهد بود. در مقابلش چیزی رو که بدست خواهیم آورد نهایتا چند بازی خوب یا حداکثر صعود در جام جهانیه که به نظرم ارزششو نداره. مگر این که کیروش بتونه تیم رو ببره بین 4 تا. که در این صورت می تونیم بگیم برای جام جهانی بعدی هم شانس یک افتخار رسمی رو هم خواهیم داشت . تحت این شرایط می تونم قبول کنم که موندن کیروش به صرفه است.
مساله دیگه ای هم که هست اینه که ظاهرا با وجود کیروش ما به جای تیم ملی تیم منازعه ملی خواهیم داشت. زمانی بود که از جنگیدن های کیروش لذت می بردم. اما مدت هاست که کیروش دشمنانش رو اشتباهی انتخاب می کنه. مدت هاست که خنجر کیروش رو در پشتمون احساس می کنیم، زخم زبون استقلالی هایی که حتی نمی تونم حامی کیروش بدونمشون (چون فقط به خاطر دشمنی با ما پرسپولیسی ها از کیروش حمایت می کنند ) رو می شنویم ولی آخرشم مثل یک مادر برای تیممون دل می سوزنیم. کاش کیروش و شما بفهمین که ما هیچ وقت دشمن کسی نبودیم. اما مگه کیروش حاضر میشه برای لحظه ای هم که شده خنجرشو از پشتمون دربیاره تا زخممون کمی التیام پیدا کنه؟ کاش کیروش و شما بفهمین که ما هیچ وقت دشمن کسی نبودیم. اما نه قرار نیست کیروش و شما بفهمین. مدام حرف از توطئه. مدام بد و بیراه گفتن به دیگران. اینها هیچ زخمی رو التیام نمیده. کاش کیروش و شما بفهمین که ما دشمن کسی نیستیم. اما نه. باز هم کیروش بعد از بازی پرتغال حرف از هواردان واقعی و دروغی خواهد زد و شما هم اونو توئیت خواهید کرد. کاش کیروش و شما بفهمین که ما دشمن کسی نیستیم. اما نه. هیچ وقت قرار نیست کسی اینو بفهمه. بنابراین کیروش همچنان نه مربی تیم ملی بلکه مربی تیم منازعه ملی خواهد بود.

در ضمن چون از من و چند نفر دیگه خواسته بودین اگر مطلبی به نظرمون برسه برای سایت بفرستیم در حدود یک ماه پیش سعی کردم با سایت تماس بگیرم. منتهی هیچ ایمیلی از سایت پیدا نکردم. فقط یک شماره تلفن بود که وقتی می گرفتم وصل میشد به یک سامانه تلفن گویا که در ظاهر هیچ ربطی هم به آی اسپورت نداشت. با این وجود وقتی به اپراتور وصل شدم گفت منو وصل می کنه به آی اسپورت اما بعدش تماسم قطع شد. راستش فکر کردم سر کار گذاشته شدم.
پوریا طباطبایی
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۰۱:۴۳
حمید جان علی‌الحساب اگر مطلبی بود برای خود من بفرست تا ببینیم این مشکل تلفن سایت چی بوده.
poorya.tabatabaee@gmail.com
پرسپولیس واقعی
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۰۲:۳۳
منم دوتا مسئله؟؟

منظورت ازحذف عالیشاه و صادقیان جدی که نبود!!!!
صادقیان!
اول باید در باشگاهش خودش را ثابت می کردو
عالیشاه
یک مسیر اشتباه شاید!!
ولی مدتی خبری از عالیساه بود؟؟؟

و
من تنها مدافع کی روش هستم که همیشه مخالف تمدید این سرمربی بعد از جام جهانی بودم.
بارها توضیح دادم که تا مدتها مربی بعدی باید با سایه ی سنگین کارلوس کی روش مبارزه کند.
مربی بعدی تا مدتها هرکارش با کی روش مقایسه می شود.
همین رسانه هایی که اینک علیه کی روش موضع می گیرند مربی بعدی را مدام در ترازوی کی روش وزن میکنند .
بهتربود پیشتر از این سرمربی بعدی انتخاب میشد تا بلافاصله پس از جام جهانی شروع بکار می کرد.
همانطور که پس از سالها مربیان والیبال هنوز با ولاسکو سنجیده می شوند؟
کواچ فربانی قدرت بی نظیر ولاسکو در مدیریت یک تیم پرستاره شد
چیزی که من می ترسم بر سر فوتبال ما بعد از کی روش بیاید.
فارغ از خوب یا بد بودن ، کی روش و دایی و قلعه نویی و پروین ، کسانی هستند که با اخلاقی تقریبا مشابه
در مقاطع مختلف تاریخ فونبال ما به موفقیت رسیدند!
وگرنه
ایویچ و بلاژویچ و برانکو و ...در دانش و فوتبال و نتیجه ( برانکو ) کم نداشتند اما با سیستم ضعیف کش فوتبال ما از لحاظ " اخلاق و مدارا" سختی های زیادی کشیدند.
بر سر مسائل دیگر هم بحث دارم ولی الان اطاله کلام می شود.
۳
حمید
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۰۵:۰۳
به پوریای عزیز:
ممنون از جوابتون. این روزها خیلی سرم شلوغه ولی سعی می کنم طی دو سه روز آینده با همین ایمیلی که اینجا کامنت گذاشتم باهاتون تماس بگیرم. هر ایمیلی غیر از این مال من نیست. بازم ممونون از جوابتون.

به پرسپولیس واقعی:
وقتی حرف از صادقیان، یا عالیشاه و شجاعیان میزنیم منظور خود این افراد نیست. منظور سبک بازی ایست که اینها نمایندگی می کنند. شاید باید مثال های بهتری میزدم. بهر حال اون لحظه حضور ذهن نداشتم.
در مورد مطلبی که فرمودین من تقریبا مطمئنم این اتفاق میافته. جدایی ما از کیروش چیزی شبیه به جدای فرگوسن از منچستر میشه. برای همینه خیلی موافق تمدید 4 ساله با کیروش نیستم. بحث دلگیر بودنم از کیروش نیست. واقعا در همچین مواردی می تونم احساساتم رو کنار بذارم. ولی فکر کنین 12 سال با کیروش کار کرده باشیم بعد بخوایم مربی عوض کنیم. مثل ترک اعتیاد می مونه. ضجر زیادی می کشیم. ضمن اینکه اگر کیروش توی جام ملت ها نتیجه نگیره شرایط برای ادامه کارش خیلی سخت میشه. اگر هم نتیجه بگیره به نفع خودشه که در اوج بره. تیم ملی هم می تونه بعد از این موفقیت احتمالی تغییر سبک بده و یه دوره جدید رو شروع کنه. تنها حالتی رو که موافق قرارداد 4 ساله با کیروش هستم اینه که بریم توی 4 تای جام جهانی و راستشو بخواین اگرچه خیلی خیلی خیلی سخته ولی من غیرممکن نمی دونمش. کافیه پرتغال رو بزنیم. مرحله بعد می تونیم با تکیه بر توانایی مون روسیه یا اروگوئه رو ببریم. این خیال پردازی صرف نیست. برای مرحله بعدش فقط و فقط باید خوش شانس باشیم و به تیم خیلی سختی نخوریم.
۱
مصطفی به پوریا طباطبایی
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۳۱
امیدوارم مثل همین ایام فقط مقالات افراد همفکرتون و مطالب عشاق توییتری کی‌روش از جمله اشکریز ومومنی و..رو چاپ نفرمایید افراد زیادی هستن که با ادله فنی ومنطقی سبک و سیاق بازی تیم ملی مورد پسندشون نیست که حرف اونا هم باید شنیده بشه
۷
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۵۲
به حمید
سروش مثال بهتری نسبت به بقیه است.
۱
شقایق اشک ریز
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۰۲:۲۴
دوستان عزیر؛‌ دوستمون آقا حمید مطلبی رو در مورد نشر یادداشت نوشتند که برای بار چندم توضیح میدم. تک تک شما (دوستان حمید، پرسپولیس واقعی، فرزاد مهریار، مارال، رضا و...) میتونین در در نقد یا ستایش از بازیکن و سرمربی یاداشت بنویسین و برای پوریا طباطبایی عزیز ارسال کنین. من پیشنهاد میکنم برای یاداشتتون کمی وقت بذارید، علائم نگارشی رو رعایت کنین، وسواس به خرج بدین و از موضوعات روز بنویسین. موضوعاتی مثل ورود بانوان به استادیوم، از نقد به سیستم دفاعی تیم ملی، نقد به کیروش، ستایش از تیم های محبوبتون، از تولد ستاره های محبوب تون، و هر موضوعی که فکر میکنین میتونه مناسب باشه.
و اینم بدونین، من هم در آی اسپورت کاربر بودم، کامنت میذاشتم (حالا یک ذره جاهای دیگه در مورد حوزه ورزش مینوشتم اما نه مثل امروز)، باید بپذیرین خیلی از نویسنده ها خبرنگار نیستند، فقط صرفا مینویسن و مطالبشون به خاطر ایده های خوب نشر میشه. این فرصتیه که خیلی از خبرگزاری ها و سایت ها به کاربران خودش میده. شما هم اگر مشتاق بودین ‌ و مایل بودین شروع کنین به نوشتن. جامعه مطبوعات مثل گذشته نیست که در انحصار طیف خاصی باشه. تنبلی نکنین، اگه علاقه دارین شروع کنین به نوشتن.
یاداشت مورد نظرتونو بفرستین برای آقای پوریا طباطبایی، ایشالا تا چند وقت دیگه نوشته های شما نشر داده میشه. باور کنین طرز فکر خیلی از شما با نویسنده های امروزی نه تنها تفاوتی نداره بلکه از خیلی ها هم برتره. اجازه ندین نویسنده های امروزی از بالا به کاربر نگاه کنه، برای حق خودتون تلاش کنین. بعد جام جهانی ایشالا با اجازه سردبیر فضایی مهیا میشه تا چند نویسنده خوب از میون شما کنارمون باشه.
ارش توکل
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۰۲
چطوریه خانم اشکریز فقط مطالب دوستانی که مواضعشون عموما (ونه البته همشون)نزدیک به شماست مورد توجهتون قرار کرفته بارها زیر نوشته های شما نقدهایی به مراتب زیباتر ومنطقی تر از نوشته های این دوستان در مخالفت با شما خوندم که حتی زحمت جواب دادن هم نکشیدین ظاهراً دوستان کی‌روش دوست اینجا در اولویت هستن
حمید
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۲۴
درود بر شما
۵
....
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۱۳
خانم اشک ریز شما همین الان هم با این لحن هنوز یه کاربر به حساب میای کسی که نتونه احساساتش رو کنترل کنه و هرنقدی به کیروش رو محکوم میکنه، راحت توهین و فحاشی میکنه خبرنگار نیست
۹
حمید
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۱۲
سلام.
در مورد خودم بحث اعتماد به نفس و تنبلی و چیزایی مثل این نیست. یه سری سئوالاتی دارم که باید قبلش بدونم. برای همین سعی کردم با آی اسپورت تماس بگیریم که نشد. این دفعه سعی می کنم به پوریا ایمیل بزنم. البته در طی چند روز آینده.
۳
jabi
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۰۵
تو خبرنگار نیستی؟ پس چطور با فدراسیونی ها در ارتباطی؟ چطور زنگ میزنی به تبریزی تا از اومدن به پرسپولیس صرف نظر کنه؟
۵
مارال
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۵۰
چه خوب .
۵
شقایق اشک ریز
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۰۵
آرش توکل؛ دوست عزیز؛
شما انتظار نداشته باش که من پاسخ نقدهای سطحی، سخیف و توهین آمیز رو بدم‌. اتفاقا کامنت ها رو هم میخونم و خیلی از نقدها رو هم خوندم که امروز تشویق میکنم یاداشت بنویسین. چون اینجا کاربر اکانت شخصی نداره، من هم مثل سایر نویسنده ها مجبوریم بیشتر پاسخ کسانی رو بدیم که لااقل بیشتر کنارمون بودند حتی اگر تندترین نقدهارو نوشتند. من پاسخ چه کسانی رو دادم که به شما برخورد؟ پرسپولیس واقعی، که نظراتشون مثل خیلی درگیر توهین و لودگی نیست، یک کلمه از ایشون بی ادبی کسی ندیده، جانانه از پرسپولیس دفاع کردن و منطقی از تیم ملی. حمید؛ ایشون که سخت ترین نقدها رو برام نوشته اما گفتم یاداشت بنویسین حتی در نقد من و یا تفکراتم، نظراتش همیشه عالی بوده‌. فرزادمهریار؛ ایشونم منتقدمه اما منطقی و بدون حرف های سخیف ‌و سطخی نظراتشو مینویسه. مارال، رضا و خیلی های دیگر هم همینطور. حالا شما با چه استنادی میگین که فقط پاسخ کسایی رو میدم که نظراتشون نزدیک منه؟!
باور کن اصلا تفاوتی میون کاربران نیست، حتی ذره ای تفاوت هم میون نویسنده و کاربر نیست. یکی قرمز یکی آبی، یکی تیم ملی با کیروشو دوست داره، یکی نداره. یکی به سرمربی احترام میذاره یکی نمیذاره. این دیگه تفکیک و الک کردن نداره‌. من فقط از نظرات سخیف و سطحی میگذرم. شما وقتی بدون اتهام و توهین، نقد مینویسی یا گله میکنین لزومی نداره نویسنده پاسخگو نباشه.
۹
jabi
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۲۸
لزومی نداره شما جواب کسی و بدی. ولی لازمه مضخرفاتی که تو فکر مریضته رو به خورد عوام ندی. یه سریا نمیدونن چه خبره تو مطبوعات و چی میگذره بین خبرنگارا و جیره خور ها. چار تا هفت غلمبه میزنین مردم فکر میکنن چیزی حالیتونه.اینکه کسی توهین میکنه تقصیر خودتونه که حرف مفت میزنید و انتظار دارین مردم به به و چه چه کنن.نه خانم .مردم دیگه چشم و گوششون باز شده.دوست و دشمن و تشخیص میدن. حرف مفت و با حرف درست و حسابی تشخیص میدن.انقدر عقده ای نباش و دشمنی هاتو به رخ بقیه نکش.یه وقت دیدی بدجور لال شدی.
۱
ارش توکل
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۴۸
با تشکر خانم اشکریز من نگفتم که جواب حرفهای سخیف وتوهینها رو بدین اما با توجه به مطالب معمولا حساس وجنجالی که مینویسید بارها پایین مطالب شما کامنتهای کاملا منطقی ومودبانه رو دیدم که در نقد مطالب شما نوشته شده وخب خواهان پاسخگویی شما در مورد ابهامشون هستن اما تا جایی که دیدم شما فقط در قسمت توئیتها مطالبی که از شما تشکر میشه یا مطلبی که همسو با شما نوشته شده پاسخ میدین حتی یادمه زمانی به کامنتهای حمید وفرزاد مهریار جواب دادین که به جای علی کریمی از شما عذرخواهی کرده بودن که البته به نظرم کار خنده داری هم بود به هر حال به نظرم اینطوری یک طرفه به قاضی رفتن و راضی برگشتن در فضای تعاملی امروز کار جالبی نیست
۳
امید
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۰۶:۱۳
خاک بر سر اون فدراسیون و وزارتی که تو باهاش حرف میزنی. کدوم شادی کدوم غرور!!؟ این یه عده ای که ریختند بیرون یه مشت آدم علاف هستند که دنبال بهانه برای شادی هستند. یکی توی بازیهای تیم ملی این اتفاق میفته یکی هم موقع انتخابات ریاست جمهوری که هرکی هر غلطی میخواد بکنه. سوای هر نتیجه ای که به دست بیاد، کیروش به هیچ عنوان نباید بعد از جام جهانی بمونه. چه پرتغال را ببریم و تا 4تای جهان بریم چه حذف شویم. کیروش باید بره. گند زده به فوتبال ایران. با فوتبال و رفتار و اخلاق مسخره اش. انشاأالله یکی میاد دم کیروش را میگیره میندازه بیرون تا تیر کیروشی پور و کیروش پرست ها به سنگ بخوره
آرش
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۰۶:۴۳
این ماه رمضان و اذان چه ربطی به این متن داره خدا عالمه، تو تموم نوشته‌هاشم هی میگه غرور گمشده، غرور گمشده، این غرور رو شما کی دیدی که بخواد گم بشه؟ والله شما با این سطح سواد و معلوماتم فکر نکنم مطالعه اصلا داشته باشی که این غرور رو تو دل تاریخ دیده باشی، تو کل نوشته‌هاش میاد یه تیکه از یه فیلمی میگه که کاملا بی‌ربط به مساله است و بعدش مطلب رو ادامه میده، خدا رو شکر یه صدر پیدا شد تا شماها لال از دنیا نرین، همشون افتادن تو کار کپی از صدر
سالار جدیدا نماینده تام‌الاختیار مردمش هم شده، یه نوشابه برا خودت باز کن تشنه از دنیا نری. به خاطر مردمم تمدید کنید با کیروش، بگو به خاطر جیبم و داشتن یک نماد برای پاچه‌خاری از برای خودم تمدید کنید با کیروش دیگه از رعیتا مایه نذار عشقی، یادت رفته اکثر این رعیتا حروم‌زادن و از فرط حماقت داشتن کیروش جون جون جون رو میکوبیدن؟
چقدر مضخرفن اینا، مملکت رو همین امثال شماها به چاک داد، نسل این موجودات نمیدونم چرا منقزض نمیشه، اه
sirvan.f
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۰۶:۵۶
خانم شما باید از طرف خودت حرف میزدی نه ملت!کی از شما خواست بشی سخنگوی ملت؟!این بازی اتوبوسی بوی سر افکندگی میده نه غرور!تا ۲۰۲۲ کی رو پیدا کنیم بزنه تو گل خودشون؟!به امید رفتن کیروش
و من الله توفیق
ارش توکل
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۵۰
خانم اشکریز در توئیتر ادعا کرده بودید که به تبریزی توصیه کرده بودید که از سرنوشت منشا وانصاری درس بگیره و به خاطر مسائلی مثل عدم اقتدار برانکو ومشکل لیدرها با ایشون به پرسپولیس نره میشه میشه لطفاً بیشتر درباره این موضوع توضیح و یه سوال چرا به تبریزی توصیه نکردید سرنوشت بازیکنایی مثل امیری انصاری وصادق محرمی رو مورد توجه قرار بده!؟
jabi
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۰۹
همه ی این حرفارو گفتم بهش تو توییتر.ولی خب از یه آدم روان پریش و عقده ای مثه اربابش کیروش بیشتر از این انتظار نمیره. برانکو کاری کرده باهاشون که واسه دشمنی هرکاری میکنن.بسووووز خانم بی شخصیت
۵
sirvan.f
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۴۶
چه جالب،گفته نرو به تیمی که سه سال پیاپی مهاجم آقای گل کرده.یعنی خار منطق رو ماییده با این توصیش.
۶
رضا
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۵۶
با اینکه معتقدم کی‌روش حتما باید تا جام ملتها بمونه تا عیار واقعیشو نشون بده ولی خانم نویسنده لطفاً شادی وغرور ملت رو واسه شخص کی‌روش مصادره نکنید اولا این مردمی که من تو کوچه خیابون دیدم حتی اگه تیم ملی سه گل هم از اسپانیا میخورد بازهم دنبال بهانه ای برای شادی کردن بودن به هرحال امیدوارم حداقل مثل دوسال پیش و شادی ونشاطی که مردم برای انتخاب روحانی انجام دادن پشیمون وسرشکسته نشن
محمد
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۰۲
جام جهانی چیه
باشه با توهم ملت ما هم قبول میکنیم تا جام ملت ها بمونه
اونجا نتیجه تونست بگیره تمدید کنن
نتونس خدافز این همه مربی خارجی با کلاس..
۴
حمید
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۲۲
خب خدا رو شکر ! به کوری چشم کریمی ، حسینی ، رحمتی ، مایلی ، میناوند ، روشن ، بیژن ، حاج رضایی و ... طرفداران لمپن اونا !!!
۵ ۱
آرش
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۰۱
کامنت اهورایی شما رو دیدم، به جان عزیزت یه لحظه فکر کردم دکتری مهندسی طرفدار مکتب تاژی چیزی کامنت داده تا اینکه اسمتون رو دیدم و فهمیدم نه همچین خبریم نیست. امیدوارم شما هم مثل تمام طرفداران تاژ و شقایق اشکی به تحصیلات عالیه ادامه بدید، مملکت به مخ های بزرگ شما احتیاج داره.
۵
####
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۱۶
عجب ادمی هستی حتی شادی مردم رو هم به نام کیروش مصادره کردی. این مردم از بس محدود شدن دنبال یه فرصت واسه جشن و پایکوبی هستن حالا میخواد برد شانسی مقابل مراکش باشه یا قرارداد برجام. درضمن یه بار بیای بگی مشکلت با پرسپولیس چیه که حتی درباره بازیکنی که میخواد بگیره هم توییت میکنی ممنون میشیم. در اینده هم سعی کن از جانب خودت حرف بزنی نه مردم
فرهاد
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۵۱
خداوکیلی دست از سر این دشمنان کی روش بردار . اینها این روزها حالشان خوب نیست. باندازه کافی از نتایج تیم ملی و موفقیت های ان ناراحت هستند اخه انتظار داشتند تیم ملی کیسه بوکس شود و سوراخ سوراخ ولی برخلاف انتظار انها تیم ملی باعث تحسین شده است. مطمئن باش این فدراسیون ( تاج اسلامیان و ساکت) خیلی حرفه ای تر از این حرفها هستند که مربی مانند کی روش را از دست بدهند و دوباره مثل دهه 70 و 60 تیم ملی را به دست یک عده مافیایی بسپارند تا تبدیل به یک ابزار برای رسیدن به خواسته هایشان شود. امرو ز ناراحتی دشمنان کی روش از همین است از اینکه این مربی زیر بار سفارشات و نامه مجلسیون و دستورات سیاسیون نمی رود و بر اساس اندیشه های خودش تیم ملی را به میدان می فرستد سفره خیلی از اینها جمع شده و این روزها تبدیل به کابوس برایشان گشته است
۲
آرش
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۵۵
کاری به ویرایشت نداریم که همین جوری نه خانی اومده نه خانی رفته دستکاری میکنی گل و بلبل پشتشم سوت سوت، ولی خیلی جالبه تلاشتون برای بزرگتر کردن کار کیروش، عشقی قهرمان جهان آلمانه نه اسپانیا، اینا فکر کنم با اروگوئه هم بازی کنن میگن با قهرمان جهان بوده، دوما قهرمان آفریقا کامرونه،اون جامی که مراکش قهرمان شد در حد بازیهای غرب آسیا بود. چقدر شما
۶
nehrdad
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۵۳
خواهشند از طرف مردم ننویس که این شادی مردم نه به دلیل بازی اتوبوسی تیم ملی بلکه برا این هست که کمی فشارها رو از خودشون بردارن و به هر دلیل ممکن به خیابون ها میان - تیم ملی همچین میگید بای غرور امیز انگار چه کرد باختیم به اسپانیا و هنوز خودمون با پای خودمون یه گل نتونستیم بزنیم- شما میگی 2022 من میگم اول واسا ببین سال بعد اسیا میتونه تیم مربی رویاییت قهرمان اسیا بشه بعد بیا بگو غرورامیز هر وقت اسیا قهرمان شد بعد حرفشو بندازید -

اقا هنوز هیچی نشده میگه مربیان لیگ باید عذربخوان بخاطر اون روزایی که تو باشگاه های اسیا میبردن - نه اینکه همون بازیکنای داخلی ستاره های تیم ملی نبودن نیست که همشون بد بازی کردن و نیمکت نشین لژیونرهامون شدن حق داره - مرغ همسایه غازه برا کی روش جونت که میرسه دفاع اتوبوسی و باختن میشه غرورامیز ولی به شفر و برانکو و قلعه نوعی که میرسه این سبک بازی میشه افتضاح و مربی اماتور و نمیدونم بازنشسته و .....
۸
آرش
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۵۰
اشک ریز یه ماه رمضان دیگه اون لا ماها مونده، تو که اذان و نیمه شب شرعی و اواخر ماه رمضون رو پاک کردی، اینم زحمتش رو بکش، اجرت با اولی الالباب
۶
حمید
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۵۴
به آرش :
خوبه پس یادبگیر تا از طایفه لمپنیسم دربیای
۴ ۵
آرش
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۰۱
به دکتر، دکتر تزت در چه حاله؟ دکتر هر کی کامنت اهوراییت رو بخونه بر سطح معلوماتت صحه میذاره، جون دکتر خیلی بارته که کل بازیکنای مملکت رو قبول نداری، فقط اشکریز و کیروش
۴
مارال
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۵۵
به آرش : آره حق با توعه ، خیلی بارشِ پس خوب بخون تا خوب یاد بگیری .
۵
آرش
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۵۱
باشه خانم دکتر، خوب میخونم، کریمی هم دشمن فوتبال شما جقول بقولا خواهان صلاح و مصلحت، کم کم داره باورم میشه میمون هرچی زشتتر ادا اصولش بیشتر، هرکی کمتر حالیشه بیشتر ادعای دوستداری تیم ملی رو داره، بازیکنای سابق تیم ملی هم همشون کشک، فقط اشکریز و دوگدور مهندزای دور و برش
۲
مارال
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۱۲
به آرش : میشه بفرمایید من کی ضد علی کریمی حرف زدم ؟؟؟؟؟
۴
آرش
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۴۹
شما نگفتی اینایی که ازشون دفاع میکنی گفتن
جو زده نباشیم
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۱۰
زندددده اد خبر بسیار خوبی بود
۱
90
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۴۰
واقعا به تبریزی گفته نیاد پرسپولیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۴ ۳
مصطفی
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۲۶
بله دوست عزیز به ادعای خودش در توئیتر
۷
صمد آقا از آبادی بالا
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۳۱
دیگه رسماً این خانوم به پرسپولیس اعلان جنگ داده. این چیزی نیست که ما ازش ساده بگذریم
۸
فرهاد
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۲۰
تبریزی هم فقط با همین یک جمله تصمیمش عوض شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تبریزی قرارداد داشت و اذری اجازه جدایی نمی داد بعد هم انقدر دوست و مشاور اطرافش هست که خودش تصمیم بگیرد.
۱
masoud
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۴:۴۵
شقایق اینجا تو خیلی غریبی.....آخه اینجا کسی جوگیر نمیشه
۵
حمید
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۰۰
به آرش لمپن :
دیدی چیزی بارت نیست ؟؟!!! مثل اینکه نمفهمی و حالیت نیست که چی گفتم !! برو دوش آب سرد بگیر ! آق پسر
۴ ۷
آرش
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۴۷
آرش آرش دکتر، آرش آرش دکتر
دکتر جان والله اگه تو و اشکریز طایفه فوتبال فهم و غمخوار فوتبال باشین و کریمی و روشن و ... دشمناش و لمپن، مااز خدامونه لمپن باشیم، شما با اشکریز توهم بزنین و به تحصیلاتتون ادامه بدین.
مارال جونم اون بالا اومد یه عرض اندامی کرد، ماشاالله هزار ماشاالله تیر طایفه کیروش همشون دوگدور مهندزن.
طرف تو عمرش پاش به توپ نخورده ادعا داره که غمخور فوتبال اینه و کریمی دشمن فوتبال، جم کنین کاسه کوزه رو، باورشون شده چیزین.
۱
آرش
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۵۹
الله وکیلی دکتر چیزی که نوشتی خیلی ثقیله، برا تحلیلش چهل تا سارتر و راسل و مارکوس اورلیوس لازمه، عجب چیزی نوشتی دکتر، هرچی بیشتر میتونم بیشتر معرفت کسب میکنم، وااااو، راستی دکتر اون دوش آب سرد جزو متد یادگیری عرفان شماست؟ کائنات به خروش اومدن از این همه آگاهی، آفتاب هم اومد دلیل آفتاب، مرید و دیوانه معرفت حضرت مارال رو ببین، همینجور داره صورتش رو غنج میزنه و میاد از پیر مرادش حمایت میکنه، دکتر فکر کنم برم چله نشینی بلکه مفهوم دهن شما مفهوم ذهن این داعی بشه، الله اکبر از این معلومات، تق تق تق ماشاالله ماشاالله
۱
مارال
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۱۵
به آرش : وقتی اسم منو میاری دهنتو آب بکش !
من همیشه از حق دفاع میکنم . به جای حرف مفت بزنی از معلومات استفاده کن!!!!
۶
آرش
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۴۷
آره حرف حق رو پیش اشکریز پیدا کن، فدات ملاک این حقتم لابد ذهن خودته؟ ذهنی که میگه هر کی انتقاد کنه دشمن منافع ملیه، ذهنی که میگه حرف اشکریز که میگه هرکی مخالف کیروشه حرومزادس و احمق و فلان، اشکریز جان اینجا بعد چند بار نوشتن به این متن دری وری رسیده وگرنه اولش نوشته بود آرزوی هوادارای واقعی تیم ملی موندن کیروشه، یعنی ایشون میدونه هوادار واقعی کیه ومعیار کدومه، اینا حرف حقن؟ تا جایی که یادمه گمونم پرسپولیسی بودی اگه اشتباه نکنم، این گوینده حرف حقت همونیه که ادعا میکنه به تبریزی گفتم نیا پرسپولیس چون برانکو ال و بله، این گویندگان حرف حق همون مافیای خبر ورزشین که میخان فوتبال رو به اون سمتی ببرن که میخان، هیچ وطن پرستی و حقی هم تو کلامشون نیست. اره دنبال حق باش پیش اینا، کریمی دشمن اشکریز دوست تیم ملی
آره اینا حرف حقن.
۱
مارال
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۵۰
به آرش : تو این توییت بحث کیروش بود که منم با موندنش موافقم .
من هیچوقت ن توهین به سرمربی تیمم و تایید و حمایت کردم ن توهین به اسطوره باشگاهم و .
۳
آرش
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۲۲:۲۹
این جماعت اصلا اجازه دادن کس دیگه ای بیاد ببینیم اون چند مرد حلاجه؟ هفت ساله دارن ما رو از لولو میترسونن، چرا چون منافعشون تو اینکاره، چنان تاریخ رو برگردوندن که همه فکر میکنن برانکو افتضاح بوده در حالی که همون برانکو آخرین قهرمانی ایران رو تو اسیا آورده، کره چهارم جهان رو در حالیکه مدافع نداشت و مبعلی دفاعش بود برد و فقط با ناداوری به چین تو پنالتی باخت. ولی مافیای این جماعت کاری کرده که همه بگن برانکو بد بوده. الانم انگار غیر کیروش مربی دیگه ای نداریم تو دنیا انشاالله که ما اشتباه کنیم و مزدور و خائن باشیم و اشکریز و لولوخرخره هاش و جیبش راست بگن.
۳
مارال
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۲۲:۴۹
به آرش : بایدم ترسید ولی نه از لولو باید از فدراسیون 5 ستاره ای ترسید که تنها جایگزینی که میتونه برا کیروش بیاره فقط مربی های داخلی اند و یا یک مربی به درد نخور کروات !
برانکو زمانی که سرمربی تیم ملی بود بهترین بازیکنا رو داشت ولی نتونست کاری کنه و تو جام جهانی 2006 با یک امتیاز تحقیر آمیز حذف شدیم !
برانکو برا پرسپولیس عالیه و تیم ملی ن !
۴
مصطفی
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۰۱
‏این کپی توئیت خانم شقایق اشکریر هست فقط محض اطلاع دوستان تا بدونن اصولا با چه کسی سروکار دارن : (سه روز پیش به مرتضی تبریزی گفتم این فصل به پرسپولیس نیا. گفتم که در سیستم برانکو جایی ندارد. از سرنوشت انصاری و منشا برایش گفتم، از حاشیه‌های پرسپولیس گفتم، از بی‌اقتداری برانکو گفتم. گفتم حالا تصمیم با خودت.
گفت نمیام و در خدمت مردم اصفهان می‌مونم. )
۵ ۲
مارال
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۲۱
سرنوشت انصاری ؟؟؟؟؟ منشا ؟؟؟؟؟
کی اینو گفته من ندیدم !
۵
مصطفی درجواب مارال
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۲۱:۰۸
میتونی به توئیتر شقایق اشکریز مراجعه کنی فکر کنم هنوز توئیتش باشه
۳
مارال
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۱۱
تست
بی طرف
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۲۹
خودتون رو کنترل کنید فوتبال یک بحث بیشتر حسی هست یک سری مثل این نویسنده و کسانی مثل اقای پوریا موافق نتیجه گیری با هر نوع سبک بازی هستن که این ایده هوادارانی داره که ایشون اسامی اونها رو گفتن یک سری دیگه هم نظرشون اینه که تیم باید برای پیروزی بازی کنه و اخلاق حرفه ای رو در خارج داخل زمین حفظ کنه مثل تیمهایی که فوتبالشون فلسفه مشخصی رو داره یک عده دیگه هم هستن که بیکارن منتظرن به بقیه فحش بدن تا عقده هاشون خالی بشه که البته در گروه حامیان کی روش این نوع ادبیات بیشتر استفاده می شه در کل سعی کنید نظر گروه سوم رو اصلا جدی بگیرید و اینکه نویسنده جواب نظر شما رو بده نه امتیاز محسوب می شه و نه شکست پس راحت نظرتون بگید البته تو هر گروهی که باشید چه نویسنده چه کاربر وقتی فحاشی می کنید جز اینکه خودتون رو احمق نشون بدید تاثیر دیگه ای نداره البته اگر نویسنده باشید و اهانت کنید دیگه بی ادبیتون فراموش نمی شه.
۱
عبدالله
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۲۱:۲۲
فقط یادتان باشد
کیروش را دولت احمدی نژاد به فوتبال ایران آورد
همانطور که دولت احمدی نژاد ولاسکو را به والیبال ایران آورد
و الان در والیبال از سطح آسیا بالاتر رفتیم و در کلاس جهانی بازی می کنیم.
۱
حمید
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۰۷:۴۸
به خانم مارال ؛متاسفانه امثال کرمی ، مایلی ، ذوالفقارنسب و ... در روزهای اخیر ، هیچگونه حمایتی از تیم ملی نکرده ، برعکس با حضور در برنامه های تلویزیونی ، از هدایایی مثل ال سی دی و پول نقد (کف ان ، 5 میلیون تومان ) بابت باصطلاح کارشناسی ، بهره بردند ! اگر در هر مرحله ای تیم ، وات بشه ، اون موقع صدای اعتراضشان بالا میاد ، در حالیکه خودشون هیچ عرضه ای نداشته و تنها هنرشون ، باخت به امثال قطر ،فرستادن برق شیراز به دسته دو ، لگد سزدن به ساک و درگیری با داور و ... بوده !!!!
۳
فرداد
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۲۹
فکر میکنم من جزء معدود کاربرانی هستم که بعنوان یک پرسپولیسی و طرفدار برانکو، مدافع حضور کیروش در تیم ملی هستم.
دوستانی که بی محبا به کیروش میتازند بد نیست به واقعیت و موجودیت کشور و به تبع اون فدراسیون فوتبال توجه بکنن، ما در مملکتی هستیم که عمده مدیران تصمیمات خرق الساعه میگیرین، بدون پشتوانه تجربی یا حتی متاسفانه بدون پشتوانه دانش کافی، اینجا معیارها متفاوته
کم سوادیم با علم روز دنیا در زمینه مدیریت فاصله داریم.
این ایراد درسته که کیروش به نوعی همه کاره فدراسیون شده و ای کاش نمیشد، اما چرا شد؟ چون حتی به عنوان مثال هم یکی رو نداریم که بیشتر از اون بلد باشه.
این شرایط حتی در کوچک ترین شرکتهای خصوصی( توی شرکتهای دولتی نه، اما) توی ایران هم مشاهده میشه، وقتی یک نفر که از نظر چارت سازمانی در رده پایین تری نسبت به مدیریت اون سازمان قرار داره ولی تجربه اش بیشتره و سوادش بیشتره دوتا راه حل بیشتر وجود نداره، یا به حرف اون آدم گوش بدن و پیشرفت بکنن یا اخراجش بکنن.
اینجا هم دعوا دقیقا همینه.
حرف من اینه که شما وقتی در کشوری هستی که مشکل مدیریت، امکانات و سازماندهی داری، حداقل واقع بین باش که اصل مشکلت با رفتن کیروش حل نمیشه،
شما وقتی بعد از چهل سال نتونستی به لحاظ کار تیمی پیشرفت زیادی ایجاد بکنی حداقل به حرف یک باسواد و با تجربه گوش بده.
این رو هم بپذیر که منطق و استدلال و دانش و تجربه گرایی با آرمان گرایی کاملا در تضاد هستش.
۱
مسعود
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۲۲
این سبک بازی اصلا شایسته فوتبال ایران که زمانی بهترین بازیکنان آسیا رو داشت نیست من نمیدونم چه اصراری ما جلوی همه تیمها از همین سبک استفاده کنیم مثلا روبروی اسپانیا با شدت بسیار بالا با امارات یک درجه پایینتر من دوست دارم یکی از دوستانی کخ کامنت میزاره بیاد کلمه تاکتیک رو تعریف تا بعد بشینیم یه بحث مفصل کنیم
۱
کمال
يكشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۳۳
سرکار خانم اشکریز لطفا تو این جو رسانه ای که درست کردید، آقای کی روش رو به مردمم تحمیل نکنید، تا 2 و 3 سال اول بد نبود ولی بعد از اون دندونای همه رو شمرد و اسب مراد رو سوار شد. راستی گفتیتد "مردمم" یعنی همون مردم بی شرم و حیا که همیشه بهشون فحش میدید؟؟؟؟!!!! ژورنالیستای بی شرم و حیا مردم بیچاره و بدبخت را رها کنیددددد
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر