فهرست
سوارز- یوونتوس؛ انتقالی که تقریبا غیر ممکن شد
سوارز- یوونتوس؛ انتقالی که تقریبا غیر ممکن شد

سوارز- یوونتوس؛ انتقالی که تقریبا غیر ممکن شد

آی اسپورت - یکی از مهم ترین بحث‌های نقل و انتقالاتی در مقطع کنونی به مهاجم اروگوئه‌ای باشگاه بارسلونا یعنی لوئیس سوارز اختصاص دارد. طی روزهای اخیر صحبت های زیادی درباره علاقه یوونتوس به جذب سوارز مطرح شد و حتی شایعاتی درباره توافق کامل این مهاجم با تجربه با بیانکونری به گوش رسید.

از همان ابتدا اما یک مشکل بزرگ در راه انتقال لوئیس سوارز به یوونتوس وجود داشت. او برای حضور در باشگاه تورینی باید پاسپورت ایتالیایی دریافت کند و در این راه باید ابتدا آزمون زبان ایتالیایی را با موفقیت پشت سر بگذارد. در این بین گفته شد که سوارز اقدامات لازم را نیز در این باره انجام داده و به زودی در آزمون مربوطه شرکت خواهد کرد تا این مانع هم از سر راه او و یووه برداشته شود.

برخلاف ادعاهای روزهای گذشته اما حالا منابع کاتالانی مدعی شده اند که انتقال لوئیس سوارز به یوونتوس در آستانه منتفی شدن قرار گرفته است. بر اساس گزارش ها سوارز ملزم است که تا قبل از تاریخ 6 اکتبر(15 مهر) کارهای مربوط به اخذ پاسپورت ایتالیایی خود را پشت سر بگذارد؛ اتفاقی که انجام دادن آن در این مدت زمان کوتاه تقریباً غیر ممکن است و با این وضعیت باید انتقال مهاجم اروگوئه ای به بیانکونری را منتفی تلقی کرد.

 

 

۱    
آی اسپورت
2020-09-15 21:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر