فهرست
رجب زاده علیه استقلال/ به دنبال گل هشتم
رجب زاده علیه استقلال/ به دنبال گل هشتم

رجب زاده علیه استقلال/ به دنبال گل هشتم

آی اسپورت- مهدی رجب زاده یکی از آن مهاجمانی است که برابر استقلال، شارژ می شود و خوب گل می زند. مهاجمی که از همان اولین دوره لیگ برتر، سابقه باز کردن دروازه استقلال را دارد و تا به حال در لیگ موفق شده 7 گل به این تیم بزند.

از جمع این 7 گل، 4 گل با پیراهن ذوب آهن رقم خورده و 3 گل زمانی که رجب زاده پیراهن فجر را به تن داشت. نکته ویژه این گلها هم به ثمر رسیدن شان در بازیهایی است که استقلال مهمان بوده. رجب زاده در آزادی دروازه استقلال را باز نکرده ولی در فولادشهر، 4 گل به آبی ها زده است.

 

لیگ 14

در پیروزی 2 بر یک ذوب آهن برابر استقلال، رجب زاده گل اول را با یک ضربه آزاد استثنایی وارد دروازه فروزان کرد. روی این گل حتی امید ابراهیمی هم روی خط دروازه برای دفع توپ به هوا بلند شد ولی موفق نبود.

 

لیگ 13

ارسال محمد صلصالی جلو تاخته از چپ و ضربه سر رجب زاده که از میان پاهای رحمتی به تور دروازه استقلال رسید. استقلال این بازی را 2 بر صفر باخت.

 

لیگ 11

استقلال مظلومی برای دومین هفته پیاپی باخت. این بار با نتیجه 2 بر یک به فجر در شیراز. زننده هر دو گل هم مهدی رجب زاده است. گل اول از روی نقطه پنالتی و گل دوم با یک ضربه از راه دور آرام، روی زمین ولی خیلی دقیق وارد دروازه رحمتی شد.

 

لیگ 3

استقلال قلعه نویی متحمل اولین باخت فصلش می شود با نتیجه 2 بر یک. هر دو گل ذوب آهن در فولادشهر را رجب زاده می زند.

 

لیگ اول

رجب زاده تک گل فجر را وارد دروازه استقلال می کند.

۳    
آی اسپورت
2017-02-15 20:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر