فهرست
هشدار/ استقلال هم محرومیت تعلیقی دارد
هشدار/ استقلال هم محرومیت تعلیقی دارد

هشدار/ استقلال هم محرومیت تعلیقی دارد

آی اسپورت – محرومیت پرسپولیس از حضور تماشاگرانش در بازی مقابل لخویا غافلگیرکننده بود. پیش‌بینی می‌شد AFC در نهایت به یک جریمه مالی و تذکر بسنده کند اما به دلیل آنکه پرسپولیس در سال 2015 با حکم محرومیت تعلیقی روبرو شده بود، آن حکم با اتفاقات بازی پرسپولیس و لخویا قطعی شد و به محرومیت هواداران پرسپولیس از این بازی منجر شد. اتفاقی که می‌تواند برای استقلال هم بیفتد.

حکم محرومیت تعلیقی که کنفدراسیون فوتبال آسیا دو سال پیش برای پرسپولیس صادر کرد و به محرومیت قطعی امروز منجر شد، حدود دو ماه پیش برای استقلال هم صادر شده است. AFC در اوایل سال 1396 اعلام کرد باشگاه استقلال به دلیل استفاده تماشاگران‌اش از لیزر و مواد متحرقه 51 هزار دلار جریمه شده است و در صورت تکرار این کار تا دو سال آینده، از همراهی هواداران خود در یک بازی خانگی محروم خواهد بود.

استقلال هفته آینده در تهران میزبان العین امارات است و با توجه به رای امروز کنفدراسیون فوتبال آسیا، مشخص است که کوچک‌ترین تخلف از سوی هواداران با برخورد AFC مواجه خواهد شد و اگر استقلال از این مرحله صعود کند قطعا در بازی مرحله بعد خود با محرومیت هوادارانش روبرو خواهد شد.  

۲ ۲  
آی اسپورت
2017-05-17 15:46:00
نظر دهید

۲ نظر
م
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۵:۵۸
نه این واقعیت نداره ما ک پرسپولیسی نیستیم من خودم همیشه میرم ورزشگاه اونجا فقط قران میخونیم هر باری ک میریم ورزشکاه یک جز از قرانو میخونیم بعضی وقتا هم دعای کمیل میخونیم . خدا شاهده .اخه ما خیلی با فرهنگ و با کلاسیم بععععععللللله
۲
ahvaz
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۶:۳۱
پرسپولیس بدون هواداراش لخویا رو در همین تهران سوراخ میکنه
عربها از پرطرفدارترین تبم باشگاهی اسیاه هراس دارند ولی بدون سرمایه های اصلی باشگاه همون هوادارش هم لخویا رو له میکند
ای اسپورت کیسه کش خوشحالی نکن
نام یایت رو ای کیسه بکنید
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر