فهرست
چرا خوشحال نیستیم؟ به هزار و یک دلیل
چرا خوشحال نیستیم؟ به هزار و یک دلیل

چرا خوشحال نیستیم؟ به هزار و یک دلیل

آی‌اسپورت- «چرا خوشحال نیستیم؟» این سوال تکراری کارلوس کی‌روش از رسانه‌ها بود. او می‌پنداشت که باید بابت بازی با تیمی که به راحتی می‌توان در حرکات بسیاری از بازیکنانش عدم حرفه‌ای‌گری را مشاهده کرد خوشحال باشیم؟ این که یک سرمربی تشخیص می‌دهد تیم تحت رهبری‌اش با چه تیم‌هایی بازی کند را قبول داریم اما چیزی که دردناک‌تر از چنین بازی‌ای بود (که حتی کی‌روش هم رغبت نکرد نام بازی تدارکاتی به این مسابقه دهد) دفاع کی‌روش از این بازی تدارکاتی و ضد نقیض‌هایی بود که در مصاحبه‌اش داشت.

آقای کی‌روش! ما خوشحال نیستیم زیرا شما جایی صحبت از رسیدن سطح فوتبال ما به رده بین‌الملل می‌کنید و چاره این کار را بالا بردن سطح کیفی بازیکنان می‌دانید اما در ادامه سخن خود اعلام می‌کنید تیم سیرالئون برای آموختن به تهران آمده بود. سوال این است بالا بردن کیفیت بازیکنان تیم ملی چگونه می‌تواند با بازی کردن با این تیم‌ها میسر شود؟

آقای کی‌روش! ما خوشحال نیستیم زیرا جایی اعلام می‌کنید ما برنامه مدون و دقیقی داریم اما در ادامه می‌فرمایید که ما با ۲۰ کشور مکاتبه کردیم و تنها سیرالئون حاضر شد با بازیکنان داخلی به ایران بیاید؛ تیمی که معلوم نیست وقتی لیگی ندارد این بازیکنان داخلی را چگونه پیدا کرده است؟ این چه برنامه مدونی است؟

آقای کی‌روش! ما خوشحال نیستیم زیرا به نظر می‌رسد که اهداف شما محدود شده‌اند و شما از عملکردتان راضی هستید زیرا معتقدید ۵ سال است که نباختید اما نمی‌گویید اکثر بازی‌های تیم ملی ایران در این ۵ ساله فاقد کیفیت لازم بودند. یا اعلام می‌کنید چون به عنوان تیم دوم به جام جهانی رفتیم ماموریت شما تمام شده است. ما دوست داشتیم که شما هم چون استادتان الکس فرگوسن جاه‌طلبی داشته باشید هر چند که به یقین این برنامه‌ریزی فاجعه‌بار این حس را از شما گرفته است اما قضیه دردناک‌تر آنجا است که شما از این مدیریت و برنامه‌ریزی تشکر می‌کنید.

آقای کی‌روش! شما از جو برادری و دوستی در تیم ملی صحبت می‌کنید و اشاره به کادر خود می‌کنید که همگی با هم مهربان هستند اما نمی‌گوید در طی این سال‌ها بیشترین دعواهای شما با افرادی بوده است که در کادر شما حضور داشتند و مردانی چون نکونام و کریمی روزگاری در زمره همین برادران بودند اما حالا...

آقای کی‌روش! ما خوشحال نیستیم زیرا شما از بی‌دغدغه بودن خودتان صحبت می‌کنید و این خوشحالی و سکوت کردن و حتی تشویق عملکرد این مدیریت و شرکت‌های تابعه به هیچ عنوان باعث خوشحالی نیست.

۲۷ ۳۳  
آی اسپورت
2018-03-17 21:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳۳ نظر
علی
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۰۰
هنوز بعد از این همه سال نفهمیدین که این آدم همه چیز ما را به سخره گرفته است؟!
محسن
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۲۳:۰۴
شما خیلی با هوش هستید که از چند سال قبل متوجه شدید بابا باهوش کی بودی تو!!!
فرهاد
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۲۳:۲۰
از اینکه فدراسیون فوتبالمون را بایستی به سخره گرفت شک نکنید و مانند خیلی چیزهای دیگه از قبیل تورم تک رقمی . و ایشان هم به خودش حق میده با توجه به ضعفها و دروغ هایی که میبینه و میشنوه اینطور و با این الفاظ با همه صحبت کنه و فکر کنه عقل کل است . اگر انتقادی هم حالا از ایشان بشه ، خیلی ها میگن وقتش نیست و حمایت بایستی کرد . خودم هم نظرم حمایته ولی فقط بخاطر اینکه ایشان منتظر بهانه است و بهانه دست این چنین شخصی دادن یعنی همراهی با خواسته ایشان .
معمولا همه ما دوست داریم تیممان نترس و خوب بازی کنه و.حتی اگر باخت تشویقش میکنیم . خیلی وقتها دیدیم پرسپولیس یا استقلال خوب بازی کردن و باختن و هوادار برخوردش بهتر از زمانی بوده که با بازی بد بازی رو بردن . شعور خودمون رو زیر سوال نبریم که دوست داریم با هر ترفندی به دور بعد صعود کنیم ولی چیزی به داشته های فوتبالی خودمون اضافه نشده باشه . فکر میکنم اگه تیم ملی بازیهای تدارکاتی با تیمهای قوی برگزار کنه حتی اگر دو.تا بهتر ار ده بازی با تیمهای بدرد نخور و ضعیف است. بالاخره دو تا تیم خوب در دنیا قبول میکنند که با ما بازی کنند . تیم لیگ یک ما هم از پس این تیم سیرالئون برمی امد . و جز وقت تلف کردن و احتمال آسیب دیدگی بازیکن فایده ای نداشت .
امید از تفت
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۰۵
این بازی تدارکاتی نبود. یه بازی تمرینی بود. یه تمرین جدی برای هماهنگی بیشتر و آموزش بازیکنان. خوشحال نیستیم و بیشتر بخاطر فدراسیون است نه شخص کیروش ولی الان سه ماه تا جام جهانی بیشتر نمونده و قرار نیست چیزی عوض بشه. فقط نباید فضای منفی اطراف تیم ملی ایجاد کرد که اگه این اتفاق بیفته از پیش باخته هستیم ولی اگه با فضای مثبت و حمایت معنوی از تیم ملی جلو بریم میتونیم بجنگیم و برای موفقیت کاملاً امیدوار باشیم. الان انتقاد کردن و نق زدن فایده نداره. الان فقط و فقط حمایت از تیم ملی و کیروش و بازیکنان تیم ملی. فقط حمایت.
م.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۲۶
بازی تمرینی؟ کمتر از سه ماه به جام جهانی وقت بازی تمرینیه؟

الان دروازه بان جوان استقلال که با بازی در برابر سیرالئون چه تمرینی داشت؟ اصلا نیازی به این تمرین داشت؟ حضور در مسابقات اسیایی دلیل بر این نیست که به سطحی رسیدند بازی تدارکاتی خوب جهت محک خوردنش در سیستم تیم ملی برگزار بشه؟ آیا "لک" نیاز به بازی تمرینی داره یا بیرانوند که اینها بارها در تمرینات تیم ملی بودند

رامین رضاییان و وریا غفوری هم حتما بازی تمرینی با یه تیم دست و پا بسته مورد نیازشون بود! خصوصا کاوه رضایی ...اخه لیگ بلزیک و تیمای توش مگه حرفه ای برای عالیجناب کیروش اینا باید اول با سیرالئون بازی کنن بعد سطح بازی های بهتر برسن اخه از لیگ محلات اومدن!!

یعتی این تیم انتخابی کیرروش روی تیمهای بادران و نساجی که پرسپولیس و استقلال بازی تدارکاتی باهاشون میکنن و مورد انتقاد واقع میشد رو سفید کرد! حیف لیگ نداره اون کشور وگرنه میگفتیم استقلال و پرسپولیس از سال بعد به دنباله روی از تخصص حضرت کیرووش یه تیم سیرالئونی رو دعوت کنن برای بازی تدارکاتی!!
روستایی
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۳۵
آقای کی روش ما خوشحال نیستیم چون می گویید برنامه ی مدونی دارید ولی به بیست کشور دنیا نامه زدید و نیامدند!!!!!!!

جناب عاطف !
دقیقا نقش کی روش در این قضیه ی بخصوص چیست؟
این که به بیست کشور نامه زدیم و نیامدند باید بمیریم و اگر نمی میریم به این خاطر است که نمی خواهیم باور کنیم که کسی حسابمون نمی کنه؟

برای قلی زاده و نور افکن و خانزاده و ... از تیم بلژیک و هلند و ایتالیا دعوت کنیم؟
بخدا قسم در عقب ماندگی و ضعف کشور ما خبر نگاران و رسانه ها بیشترین نقش را دارند!
عطا بهمنش حاضر نشد کارنامه ی خود را با هرچیزی معامله کند خانه نشین شد ولی حاضر نشد هرچیزی بگوید.
من نویسنده نیستم و نمی توانم خط به خط جواب بدهم ولی خط به خط نوشته ات جواب دارد.
جيم
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۳:۵۱
بين چهار دسته ي تاثير گزار در ورزش مديران، بازيكنان، تماشاگران و اصحاب ورزش حكما و حتما كثيف ترين و كم خرد ترين اصحاب رسانه هاي ورزشي هستند... مشتي قلم به مزد بي سواد. دقيقا برا تكه اي نون مطلب مينويسن و با علم دروغ ميگن!
وقتي مربي ميگه به بيست تا تيم نامه زديم و يكي اومده! دقيقا بايد چكار كنه؟ واقعا نقدت به كيه؟ به مربيه، يا روستي فدراسيون هاي غريبه كه نيومدن يا مملكتي كه پول نداره؟
اين متن از روي جهل نيست، يك انسان نمتونه انقدر اي كيويي پاييني داشته باشه ... دقيقا بخاطرش فقط و فقط يه بسته سيگار گرفته نوشته، همينقدر چيپ.

هيچ جاي دنيا تا اين حد فهم و قوه ي درك روزنامه نگاراش از بالك جامعه پايين تر نيست ... سطح منطق نوشته از چيپ ترين اظهار نظر هاي تو بقالي ها و راننده هاي تاكسي هم پايين تره. درد اينه كه اين نويسنده تنها نيست.... تقريبا تمامشون همينند.
۹
الف
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۲۳:۰۶
این بازی کثیف رسانه ای رو تموم کنید وطن فروشا.
آنتي شومن
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۲۰
اتفاقا رسانه هاي مزدور طرف کيروش هستند وطن فروش اونها و شما هستيد که ساکت مونديد و اين توهين بزرگ به فوتبال ما رو ناديده گرفتيد.
مارال
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۲۶
به آنتی شومن : توهین بزرگ و شما میکنید که نمی فهمید از کجا رسیدیم به کجا
فقط
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۴۰
وطن پرست تویی و کیروش داره اداتو درمیاره
علی
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۵۹
وطن پرست تویی و کیروش داره اداتو درمیاره ببم
پوريا
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶، ۲۳:۳۵
من بازي رو ديدم و اتفاقاً كاملا با نظر شما مخالفم . بازي راحتي براي تيم ملي بود ولي اين دقيقاً چيزي بود كه كارلوس كي روش براي روز سوم تمرينات اردويي اونم تو روز غير فيفا دي مي خواست . به مرور فشار تمرينات و بازي ها بيشتر خواهد شد و دوباره در آستانه جام جهاني اين فشار كم خواهد شد . يه بار به كارلوس كي روش اعتماد كنيم . اون قطعاً بيشتر از همه ي ما دانش فوتبالي داره ، تاكيد ميكنم بيشتر از همه ي ما . ما قبل جام جهاني ٢٠٠٦ با آلمان تو آزادي بازي كرديم . آيا موفق بوديم با اون تيم پر ستاره ؟ فراموش نكنيم بازي هاي با كيفيت ما از راه خواهد رسيد ، تونس ، الجزاير ، تركيه ، يونان و ...
کلومنزو
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۰۲
اگه تیم ملی فوتبال تو این چند سال که کی روش بود چند بازی بزرگ برگزار میکرد شاید کیفیت خیلی بیشتری بدست می آورد .تیم ملی والیبال ایران با بازیهای دوستانه بزرگ الان به قدرتی رسیده که از هیچ تیمی نمیترسه کاش روش فدراسیون والیبال خودمون رو سرلوحه قرار میدادن
۶
داود
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۱۵
منتظرم قیافه کیروش رو بعد بازی با اسپانیا ببینم، برا پرتغال و اسپانیا و مراکش ما تیم سیرالئون میشیم
مارال
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۲۷
قیافه شما ام دیدنیه !
مطبوعات دوزاری
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۵۱
این حرفای مفت رو شماها قبل بازی آرژانتین هم میزدید.
خاک بر سر همه تون
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۲۸
آقای عاطف!
شما رسانه چی هستید قرار است روشنگر نقاط تاریک باشید آن وقت مثل هوادار ساده حرف می زنید.
اینکه به بیست کشور نامه زده شده و هیج کس حاضرنشد قدم رنجه کند و به خاک کشور شما افتخار دهد و بیاید چه ربطی به سرمربی پرتغالی تیم ملی و برنامه های مدونش دارد.

ایشان وظیفه دارد برنامه آماده سازی خوب و مدون ارائه دهد فراهم کردنش به عرضه ی مسولان کشور تو بستگی دارد نه این پرتغالی!

من نمی خواهم بگویم ما کوچیک و حقیر هستیم ولی اصرار شما به وارونه نشان دادن بعض حقایق ، باعث این نشده که سرمربی تیم ملی در گنفرانس مطبوعاتی جار بزند که به بیست کشور نامه زدیم ولی نیامدند؟

آخه برادر و هموطن عزیز!
وقتی در سیزده سال گذشته یه آلمان اونهم از سر صدقه ی زلزله ی بم اومد تهران ، چرا سرمربی تیم ملی را بازخواست می کنید؟!؟!
مثل اینکه جایگاه فعلی کشور خودت را نمیدونی و یا واقعا فکر میکنی فوتبال از سیاست جداست.
حمید
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۳:۲۲
من فکر می کنم وقتی دیدن تیم خوب نمیاد اصلا نباید بازی میذاشتن. چه اصراری بود آخه؟ ممکنه دستاورد فنی داشته باشه اما آخه ببینین چه هزینه های مادی و معنوی کردیم؟ بیشتر از 100 هزار دلار ( نرخ های تیم مطرح مثل ایتالیا و هلند و .. رو دیروز تو همین سایت زده بود. یه مقایسه کوچیک بکنین). با تیمی بازی کردیم که اصلا تیم ملی اون کشور هم نبود. فیفا فدارسیونش رو تعلیق کرده بود. بعد مجبور شدیم از اندک اعتباری که از سفر اینفانتینو کسب کرده بودیم خرج کنیم تا فیفا رو مجبور به کار غیرقانونی کنیم. فکر می کنم اینفانتینو الان با خودش میگه چه غلطی کردم با اینا دم خور شدم. به نظرم بهترین کار این بود که وقتی دیدن تیم خوب نیست یا بازی نمی ذاشتن یا هم با یک تیم لیگ برتری خوب مثل پارس جم یا فولاد که ملی پوش زیاد ندارن بازی می ذاشتن. فکر می کنم این کار عاقلانه تر بود.
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۴۷
آره ولی این هزج ربطی به سرمربی تیم ملی نداره که ایکس باشه یا ایگرگ

اما نظرم به تیمهای داخلی نیست بهرحال هم زبان بودن باعث میشه بازی از اهمیت بیفته
حمید
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۰۱
موافقم. نه این که بگیم کیروش به هیچ وجه مقصر نیست ولی 90 درصد فدراسیون رو مقصر می دونم. عرصه انجام ساده ترین کارها رو ندارن.
۲
محمدعلی
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۲۹
فقط یک سوال مهم دارم لطفا یک نفر جواب بده انتقادات ریز و درشت از کیروش برای چیه تیم به جام جهانی رفته بدون دردسر تیم اول اسیاست الان مشکل دقیقا چیه بیایم فکر کنیم کیروش از خیر قرارداد و غرامت گذشت فرض مثال الان جایگزینش که بالاتر یا هم رده کیروش باشه یک مربی که بیاد ایران نام ببرید که حاضر باشه بیاد سکان هدایت ایران رو دست بگیره یک نگاه به امکاناتمون بندازیم بد نیست کدوم مربی سر شناسی به ایران با این امکانات حاضر میشه بیاد
علی
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۵۸
هروقت جام ملتهای آسیا رو بالای سر بردیم تیم اول آسیاییم. عمیقا دوست دارم سال آینده این اتفاق بیفته وگرنه همه شوها و شومن های برخاسته از کیروش برای سالها باید گم و گور بشن.
ميلاد
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۴۸
عيب نداره عزيز. خوشهال نباش . ايشون ٧ساله سرمربي ايرانه. هيچوقت حيا كن رها كن نشنيده. پس اكثر مردم راضي هستند. چون برعكس شما زمان قبل ايشون رو ياد دارن. واقعيت اينه كه بعد از انقلاب برانكو ، كروش و ايويچ بيشترين دستاورد رو براي فوتبال ما داشتند. البته يكي مثل شما كه حتي نميدونه دو تيم از قاره اسيا نميتونند در جام جهاني همگروه بشند. بهتره بره يه پرايد بخره خطي كار كنه.
ناصر شجاعی
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۱۰
اینکه سیرالئون ضعیف بود شکی درش نیست، اما مگه وظیفه کیروش بوده که این جور کنه ؟ اینکه ۲۰ کشور جواب فدراسیون رو نمیدن چه دخلی به کیروش داره ؟ البته اینکه شما میگی ؛ 《 چون هیچ کشوری ما رو تحویل نگرفته دلیل دقیق و مُدون نبودن برنامه هایِ تیم ملی ست 》خیلی منطقی و دقیقه.
۹
نظر ٣
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۴۱
جناب اقاي عاطف عزيز، شما جرا؟ دادن جو منفي عليه تيم ملي ٣ ماه قبل جام جهاني؟ در ضمن اهداف سر مربي با تجربه تيم مليمون از بازي هاي تداركاتي قرار نيست مطابق ميل ديكران و روزنامه نكاران باشه. ايشون مسايلي رو مد نظر دارن كه ما هيج اكاهي نداريم بهشون ، لطفا در نظر بكيريد مربيكري فوتبال يك شغل حرفه اي هست و احتياج به اموزش، مدرك حرفه اي و تجربه كاري داره مانند هر شغل و حرفه ديكري. يك شخص غير بزشك سر از معاينات يك بزشك در نميره، جرا افرادي كه نه مدرك مربيكري دارن و يا اكر هم دارن سابقه و رزومه كاريشون بسيار بايين تر از سر مربي تيم مليمون هست اينجور بي محابا دارن از ايشون انتقاد ميكنند؟!
ننگ بر مزدور، سلام بر کرواسی
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۴۹
آخه اگه قرار بود تا جام جهانی فقط همين يه بازی با سيرا لئون رو داشته باشيم يه چيزی!
وقتی از همين هفته ديگه با الجزاير و تونس و بعدش با ترکيه بازی داريم ديگه اين ننه من غريبم
بازيها يعنی چی؟... در رده باشگاهی اوج آرزوهاتون بردن ال-کوفت و ال-زهر ماره و با بردن ليگ درپيت
داخلی اون برانکو رو تا حد فرگوسن بالا ميبرين، به تيم ملی که ميرسه به کمتر از برزيل و
آلمان رضايت نميدين! انگار نه انگار که زمان دکتر مهندس برانکو در تهران به اردن باختيم و
برای رفتن به دور دوم مقدماتی به گل دقيقه 93 هاشميان در قطر نياز داشتيم تا در همون دور اول
مقدماتی حذف نشيم!

هر کی با مادر گراميش قهر ميکنه تو اين مملکت ميشه ورزشی نويس!
اگه جيره خور نيستين واقعاً مريضين به خدا.
ميلاد
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۲:۳۸
روزنامه نگاري شغل مهم و شريفيست ولي به شرط اينكه درسش رو هم خوانده باشي. مدرسه و يا دانشگاه رفته باشي. اصول اوليه رو بدوني. ولي خوب ٩٠٪؜ از اصحاب رسانه ما اصلا اينكاره نيستن. يارو شگرد نونوا بوده يك شبه شده جورناليست. مثل خيلي از چهرهاي سياسي كه يك شبه شدن روزنامه نگار.
۷
دمت گرم
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۳:۳۱
تازه اونم هاشمیانی که برانکو به زور فشار مردم دعوت کرد. وگرنه استاد خیال نداشتن هاشمیان رو دعوت کنن.
۶
سالار
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۲:۳۳
آقای عاطف با خوندن متن شما بسیار بیش از پیش به خوش استقبال بودن و بد بدرقه کردن جماعت ما ایرانیا پی بردم. آقای محترم، فدراسیونی که تیم ملیش بعد از سال ها از داشتن 1 کمپ تمرینیه آبرومند محرومه،آیا توان برگزاری بازیه تدارکاتی با تیمای بزرگو داره؟؟ واقعا شما فکر کردین با این اوضاع و احوالی که ما تو جامعه بین المللی داریم و با انواع اقسام تحریم ها و بایکوت ها روبرو هستیم می تونیم با تیمای مهم بازی کنیم؟؟ آیا تو دوره صفایی فراهانی و دادکان بازی کردیم که الان نکردیم.؟؟!!! من هم مثل شما به مدیریت گل و بلبل فدراسیون فوتبال منتقدم که واقعا شاهکاره،اما این وسط نقد کیروش اوج ناجوانمردیه. ای کاش فراموش نکنیم که قبل از حضور کارلوس کیروش از بردن تیمایی مثل امارات و کره شمالی هم عاجز بودیم و عربستانیا تو آزادی جلوی ملتمون رقص باسن! می کردن. ای کاش فراموش نکنیم که لژیونرهایی مثل گوچی و دژاگه فقط و فقط به واسطه شخصیت حرفه ای کیروش به ایران اومدن و برای تیم ملی بازی کردن. ای کاش اینقدر فراموش کار نباشیم که یاد بیاریم که 7 سال پیش فوتبالیستامون تو قطر و امارات دیپورت می شدن اما امروز نگاه بازیکنامون به فوتبال حرفه ای تر شده و برای پیشرفت به فوتبال اروپا میرن. آیا این دستاوردای کیروش قابل احترام نیست؟؟؟ و ای کاش شما این کامنتو می خوندین و پاسخ منطقی می دادین.
۸
رستم پور تکثیر می شود .
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۶:۰۰
اوج ادب این جماعت اینه که به مخالفانشون بگن ماله کش .. کیروش نون مفت خیلی ها رو قطع کرده دارن اذیت میشن
۷
رستم پور تکثیر می شود .
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۶:۰۰
اوج ادب این جماعت اینه که به مخالفانشون بگن ماله کش .. کیروش نون مفت خیلی ها رو قطع کرده دارن اذیت میشن
۶
جو زده نباشیم
يكشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶، ۰۹:۱۳
به خدا خنده داره نوشته ات البته شایدم گریه دار اینکه یه نویسنده که تریبون دستش هست دلیلش برا انتقاد از کیروش این باشه که به بیست تا کشور نامه زدیم و یه تیم جواب ما رو نداد باشه
شما با این سطحتون حق انتقاد ندارید نهایتا میتونید بگید"رئیس متوجه ی این کارتون نشدم میشه توضیح بدید"
به خدا همینه وضع مملکتمون اینه یه نفر که واسه ارتقای سطح فوتبال مملکتمون داره زحمت میکشه همه جلوش واستادن

۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر