فهرست

۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۸

خلاصه ای از فلسفه هواداریِ "اکثریت" تو فوتبال ایران: من و تیمم مهم ترین پدیده های روی کره زمین هستیم. هواداری یا هر گونه حمایت از تیم رقیب من جرم محسوب میشه. هر کسی علیه تیم من چیزی بنویسه یا انتقادی انجام بده دیگه آدم نیست و به نظرم حتی حق زنده موندن رو هم نداره. کل کل هم هسته اصلی این ورزشه و اتفاقات داخل زمین جزو حاشیه های فوتبال محسوب میشن. مطمئنا بافرهنگ ترین و بهترین هوادارای دنیا هم هستیم. خارجیا بعضا زیادی سوسولن. یه بار تو تلویزیون دیدیم هوادارای تیم ته جدولی تو مسابقه خونگی که تیمشون سه تا خورده بود واسه بازیکن تعویضی ایستاده دست می زدن! یعنی چی این سوسول بازیا؟ بزنید صندلیارو بشکنید هوادارای حریفو بزنید علیه تیم شعار بدید تا آدم شن این بازیکنای مفت خور. مگه کسایی که هر روز بدنشون رو میبرن زیر فشار تمرین، هر مسابقه میرن زیر فشار فیزیکی و روانی و بابت همین کارهای ساده که منم می تونستم انجام بدم کلی پول میگیرن، لیاقت تشویق و احترام رو دارن؟ یه ذره از ما بیاید الگو بگیرید ...
آی اسپورت
2017-01-08 16:48:03
نظر دهید

۲ نظر
برزو
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۰۰
توئیییییییییییییییت. نجورسن؟
بی طرف
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۰۱
در انگلستان هم قبل از اینکه صندلی ها شماره دار بشن و ورزشگاه ها از دوربین استفاده کنن و نام و ادرس تماشاگران در سیستمی ذخیره بشه فحاشی می شد صندلی شکسته می شد و خیلی ها راهی بیمارستان می شدند ولی امروز به لطف نظارت و قوانین دقیق تماشاگران یاد گرفتن که روش گذشته براشون هزینه بر هست و برای همین ورزشگاه های امنی دارن .
دوستان قلم به دست هم بهتره کمک کنن این روش در ایران هم عملی بشه باور کنید با تحقیر کردن مردم و خود برتر بینی تغییری ایجاد نمی شه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر