فهرست
واکنش همراهان وریا در عکس جنجالی؛ فتوشاپ است!
واکنش همراهان وریا در عکس جنجالی؛ فتوشاپ است!

واکنش همراهان وریا در عکس جنجالی؛ فتوشاپ است!

آی اسپورت – محرومیت وریا غفوری و محسن مسلمان توسط کمیته اخلاق به دلیل استعمال قلیان واکنش‌های مختلفی را به دنبال داشته است. به خصوص در مورد وریا که فتوشاپ بودن عکس منتشرشده از او به همراه علی کاظمی و حسین سلیمانی دو هنرمند سینما و تلویزیون تقریبا مشخص است. این دو هنرمند بعد از انتشار خبر محرومیت وریا غفوری، در مصاحبه‌هایی جداگانه، فتوشاپ بودن این عکس را تایید کردند.

علی کاظمی در مصاحبه با خبر ورزشی گفت: «من این عکس را دیدم. اول از هر چیز باید بگویم بنده خودم پرسپولیسی هستم و همین یکشنبه شب پیشِ احمدزاده به بیمارستان رفتم تا به او سر بزنم. با استقلالی‌ها ارتباطی ندارم و چه شود که با هم ملاقات داشته باشیم و جایی یکدیگر را ببینیم. چنین عکسی اصلا صحت ندارد و تصویر کاملا فتوشاپ است. شاید من وریا را فقط یک یا دو بار کلا دیده‌ام و اصلا یادم نیست که او را در چنین جایی دیده باشم. خیلی وقت پیش ما با هم ملاقات داشتیم!» حسین سلیمانی دیگر بازیگر حاضر در عکس هم به خبر ورزشی گفت: «به نظر شما این عکس واقعی است؟ به نظرم شما رسانه‌ای‌ها باید در این باره نظر بدهید. شما که با فوتبالیست‌ها از نزدیک در ارتباط هستید می‌توانید جواب بدهید. فتوشاپ بودن عکس کاملا تابلو و مشخص است. من کلا وریا غفوری را یک بار دیده‌ام. حالا چه شده که همان دفعه اول سر از سفره‌خانه در آورده‌ایم؟ به نظرم احمقانه است. عکس اصلا واقعی نیست. صحت ندارد. وقتی آن را دیدم خنده‌ام گرفت. گفتم ولش کن. شما هم آن را جدی نگیرید. پرسپولیسی جماعت نباید این کار را می‌کردند.»

۹۹ ۶  
آی اسپورت
2017-10-22 15:35:00
نظر دهید

۶ نظر
علی
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۸
یارو با دوچرخه به خط مرزی می‌رسد. او دو کیسه بزرگ همراه خود دارد. مأمور مرزی می‌پرسد: در کیسه ها چه داری؟
او می‌گوید: شن!
مأمور او را از دوچرخه پیاده می‌کند و چون به او مشکوک بود، یک شبانه روز او را بازداشت می‌کند. ولی پس از بازرسی فراوان، واقعاً جز شن چیز دیگری نمی‌یابد. بنابراین به او اجازه عبور می‌دهد. هفته بعد دوباره سر و کله همان شخص پیدا می‌شود و مشکوک بودن و بقیه ماجرا. این موضوع به مدت سه سال هر هفته یک بار تکرار می‌شود و پس از آن مرد دیگر در مرز دیده نمی‌شود.
یک روز آن مأمور در شهر او را می‌بیند و پس از سلام و احوال‌پرسی، به او می‌گوید: من هنوز هم به تو مشکوکم و می‌دانم که در کار قاچاق بودی. راستش را بگو چه چیزی را از مرز رد می‌کردی؟
مرد می‌گوید: دوچرخه !
نتیجه: گاهی وقت‌ها موضوعات فرعی ما را به کلی از موضوعات اصلی غافل می‌کنند.
پ.ن: وووریا غفوری شِن بود، هدف محرومیت محسن مسلمان بهترین هافبک بازیساز دو سال اخیر لیگ برتر بود
پیروزی
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۲۸
دمت گرم ما طرفدارای پیروزی خیلی خیلی پروتشریف داریم...خودت و تمام ... ها و کیته بی اخلاق میدونه این عکس جعلیه...ولی مسلمان یه قلیونی که از قبل هم برانگو کنارش گذاشته بود
۹
فرد
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۹
واقعا محروم کردن این دو تا مسخره بود.
مسلمان رو محروم کردن که پرسپولیس رو زمین بزنن
ووریا غفوری رو محروم کردن که همه چی طبیعی جلوه کنه !
موندم چرا رحمتی و ابراهیمی و فرشاد و کمال رو محروم نکردن ؟
۸
Sina
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۵۰
قلیون کو ؟ این قلیون رو ببینین چقد بلنده سمت راست تصویر صندلیا هم اینقدی نیس ک جلوی دید رو بگیره #بوی_لجن
#تیم_محبوب_داوران
#تیم_محبوب_وزیر
و
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۱۱
اینکه یچیز کاملا مشخصه و هر بچه ی میتونه بفهمه که این عکس واقعی نیست والبته چه داستانی پشت این قضیه وجود داره...حتی اگه محرومیت وریا بخشیده بشه میخوان تمرکزش بهم بریزن...لعنت به فدراسیون...اون کمیته بی اخلاق روسرتون خراب میکنیم
arassweb
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۳۸
اگر تصویر با ابزار های ادیت جعل شده باشد ، کاری بس غیر انسانی و بیشرمانه میباشد. در این وانفسای افول انسانیت بیاییم لااقل آزاده باشیم و مردانه از سنگرهای خود دفاع کنیم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر