فهرست
پیشکسوتان علیه منصوریان؛ «تنهای تنهای تنها»
پیشکسوتان علیه منصوریان؛ «تنهای تنهای تنها»

پیشکسوتان علیه منصوریان؛ «تنهای تنهای تنها»

آی اسپورت - شکست استقلال در برابر نفت تهران و حذف از جام حذفی باعث شده همه از علیرضا منصوریان ناامید شوند. برخی پیشکسوتان استقلال که از او حمایت می‌کردند هم همین وضعیت را دارند.

 میرشاد ماجدی می‌گوید: «نتایج استقلال در چند هفته اخیر تبدیل به یک معضل شده است. وقتی می‌گوییم معضل یعنی کار تمام شده است. دیروز هم مقابل نفت تنها امید استقلالی‌ها که جام حذفی بود، از بین رفت. ما دیگر نمی‌توانیم برای استقلال راه و چاهی پیدا کنیم. تیمی که در لیگ و جام حذفی بارها نتوانسته از داشته‌های خود استفاده بکند یعنی اینکه بارها این تیم در طول هفته‌های گذشته از حریفان خود پیش بوده اما در نهایت بازی را واگذار کرده است. می‌توان گفت که دیگر بحث تاکتیک در میان نیست. این تیم از نظر روحی و روانی دچار مشکل است. البته من با تغییر کادر فنی مخالفم چون شرایط استقلال را بدتر می‌کند. اما به این موضوع اعتقاد دارم کادر فنی خودش باید به این نتیجه برسد که نمی تواند به تیم کمک کند.»

محمود فکری کاپیتان سابق استقلال هم می‌گوید: «نیمه اول توپ و میدان بیشتر در اختیار تیم نفت بود، اما در نیمه دوم استقلال بازی بهتری را به نمایش گذاشت و حتی توانست گل تساوی را هم به ثمر برساند. از طرفی سیدمهدی رحمتی چند عکس‌العمل خوب داشت و باعث شد استقلال تا در 90 دقیقه بازنده نباشد. در وقت دوم بازیکنان اشتباهات زیادی انجام دادند که باعث شد یک جام را از دست بدهند. استقلال می‌توانست با پیروزی در این دیدار به یک قدمی فینال جام حذفی برسد.»

نظر پیشکسوتان دیگر استقلال هم همین است. این یعنی منصوریان این روزها کمترین حامی را دارد و به شدت تنها شده است!

 

 

۳ ۲  
آی اسپورت
2016-12-21 12:01:00
نظر دهید

۲ نظر
کمیته داوران لنگی ننگت باد
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۰۸
پیشکسوتانو ولش کن پیشکسوتان منتظرن تا مربی که تو استقلال روی کار هست نتیجه نگیره تا شاید خودشون جانشینش بشن پیشکسوتای استقلال اگه غیرت داشتن نسبت به داوری های چند هفته گذشته بر علیه استقلال و خصوصا بازی دیروز که موجب باخت استقلال شد موضع میگرفتن که کمر استقلالو شکونده
۳
موسی
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۵۰
ببین چه تیمی و چه کسی استقلال و منصوریان را حذف؟ تیم نفت علی دایی را از همان اول فصل و قبل از شروع فصل مقایسه کنید با تیم نفت دایی. منصوریان تمرین تیم استقلال را بلافاصله بعد از تعطیلی لیگ دوره قبل شروع کرد. هر بازیکنی را هم خواست براش خریدند، طوری که استقلال امسال گرون ترین تیم لیگ شد. از اون طرف تیم نفت تا یک هفته قبل از شروع لیگ اصلا وجود نداشت. دعوا بود سر این که منتقل بشه به انزلی. تازه چند روز قبل از شروع لیگ نفت کارش را شروع کرد. تمام بازیکنان سال قبلش را هم تیم های پرسپولیس و استقلال غارت کردند. حالا توی پایان نیم فصل نفت کجای جدول لیگ قرار داره استقلال کجا؟ این هم از جام حذفی. غیر از اینه که موفقیت تیم نفت فقط و فقط بر می گرده به قدرت و حضور علی دایی و عدم موفقیت تیم استقلال به ضعف های علی منصوریان؟ این همه از استقلال مظلومی پارسال انتقاد شد، نتایج تیم مظلومی و نوع بازی های تیم مظلومی را مقایسه کنید با نتایج و نوع بازی تیم منصوریان!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر