فهرست
مشکل لیورپول/ همه چیز از دروازه آغاز شد
مشکل لیورپول/ همه چیز از دروازه آغاز شد

مشکل لیورپول/ همه چیز از دروازه آغاز شد

آی اسپورت- به نظرم لیورپول عالی بود. این همان لیورپولی بود که انتظار داریم هفته ها آن را ببینیم. جذاب بازی می کند، گل می زند، هربار هم که حمله می کند حملاتش جدی و خطرناک است. استوک هم خوب بود، اما فقط 30 دقیقه اول بازی. بعد از آن می شد تصور کرد که لیورپول برنده بازی خواهد شد، حتی با 4 گل، چون بهتر از حریف بازی می کرد. البته که برای لیورپول بهتر است کار حریفان را در 30-25 دقیقه اول تمام کند.

اما قرمزها در دروازه مشکل داشتند. مینیوله اشتباهی داشت و باید آن توپ را مهار می کرد. به نظر من لیورپول مشکل دروازه بانی دارد، نه این که فقط مشکل از یک نفر باشد. این که یورگن کلوپ لوریس کاریوس را به تیمش آورد به این دلیل نبود که فکر کند مینیوله به اندازه کافی خوب نیست؛ دیدید که دوباره به او بازی هم داده است. بله، در لیورپول دفاع مشکل دارد، اما گاهی هم انتظار می رود دروازه بانت مشکلات را حل کند و مانع باز شدن دروازه شود. این مشکلی است که لیورپول دارد.

خود من دفاع میانی بوده ام و می دانم کمتر پیش می آید بازی ای انجام دهی و در آن اشتباهی نکنی. اما آن زمان همان زمانی است که دروازه بان باید تیم را نجات دهد. اگر من در لیورپول بودم و کسی به من می گفت فصل نقل و انتقالات شده و می توانی جو هارت را داشته باشی، من قطعا او را می خریدم. اگر من جای یورگن کلوپ بودم این کار را می کردم. این شانس فوق العاده ای است که لیورپول در حال حاضر پیدا کرده، شاید فصل آینده اوضاع متفاوت باشد، بازیکنان با تجربه بیشتری به لیگ می آیند، همین طور مربیان بزرگ. قطعا اگر این طور شود تیم ها بیشتر مشغول خرید بازیکن می شوند. حتی تیم های فعلی با مربیانشان مانند کونته و گواردیولا قطعا برای خرید بازیکن تلاش می کنند. ممکن است حتی تیم های اروپایی دیگر هم بخواهند بازیکن بخرند. این یعنی رقابت در بازار نقل و انتقالات زیاد می شود.

یورگن کلوپ مربی ای نیست که پول خرج کردن را دوست داشته باشد، از زمانی که به لیورپول آمده هم پول زیادی خرج نکرده و به همین دلیل است که فکر می کنم کاری که در تیم کرده کار بزرگی بوده است. با این حال به خاطر شانس خوبی که لیورپول در این فصل برای موفقیت دارد و اگر شانس خوبی پیدا کند باید دروازه بان بخرد. چون بیشتر از هرچیز این تیم به قهرمانی در لیگ برتر نیاز دارد.

۳    
آی اسپورت
2016-12-28 17:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر