فهرست
این منصوریان بدشانس؛ اول زهیوی، حالا خلعت!
این منصوریان بدشانس؛ اول زهیوی، حالا خلعت!

این منصوریان بدشانس؛ اول زهیوی، حالا خلعت!

آی اسپورت – تیم‌های زیادی در فصل نقل و انتقالات حضوری ناموفق داشتند اما ذوب‌آهن اصفهان را علیرغم حضوری نسبتا فعال در بازار، می‌توان تیم ناکام فصل نقل و انتقالات لقب داد. به خصوص از روزی که علیرضا منصوریان هدایت این تیم را بر عهده گرفت. چند روز قبل از این که منصوریان سرمربی ذوب‌آهن شود، این تیم رحیم زهیوی را جذب کرده بود تا وضعیت خط حمله‌اش بهتر شود. زهیوی بازیکن مورد علاقه منصوریان بود و او در استقلال هم خواهان جذب این بازیکن تکنیکی شده بود و سرانجام در ذوب‌آهن به هدفش رسیده بود اما زهیوی در بازی با فولاد خوزستان مصدوم شد و چند روز بعد خبر رسید که او دچار پارگی رباط صلیبی شده است!

در فصل نقل و انتقالات زمستانی، محمدرضا خلعتبری یکی از بمب‌های بازار بود. او که یکی از بهترین بازیکنان نیم‌فصل اول بود از پدیده جدا شد و به ذوب‌آهن پیوست تا جای خالی زهیوی را پر کند اما اتفاقی که برای زهیوی رخ داده بود، برای خلعتبری هم رخ داد و او در بازی مقابل نساجی دچار پارگی رباط صلیبی شد و ادامه فصل را از دست داد! حالا پنجره نقل و انتقالات هم بسته شده و کار ذوب آهن و منصوریان برای پیدا کردن یک بازیکن آزاد برای جانشینی خلعتبری بسیار دشوار است! این هم از بدشانسی منصوریان است که دو ستاره تیمش چند روز بعد از پیوستن به ذوب‌آهن دچار پارگی رباط صلیبی می‌شوند و فصل را از دست می‌دهند. 

۳ ۲  
آی اسپورت
2019-02-09 16:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
جسی پینکمن
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷، ۱۶:۱۹
این که آدم یه تیم بپیچونه و بره تیم دیگه اینجوری هم سرش میاد، خلعتبری قرارداد داشت با پدیده گفت میخوام برم یحیی گفت برو ، حالا اگه برعکس بود هم آذری قبول میکرد خلعتبری نیم فصل ذوب ول کنه مجانی ، بره پدیده؟؟؟؟؟
انصافا خدا جای حق نشسته
فرشاد4تای95
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷، ۱۶:۲۹
بله وقتی بازیکن محروم شده ولی بازدوبندبازیکنومحرومیتشولغومیکنی بایدم اینجوری چوبشوبخورین اگه خلعتبری توهمون پدیده میموندبازم محرومیتشوکمیته بی انظباطی میبخشید؟اقای اذری چوب خدابعضی وقتاصدام داره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر