فهرست
ورود کمیته اخلاق به پرونده دو ملی‌پوش فوتبال
ورود کمیته اخلاق به پرونده دو ملی‌پوش فوتبال

ورود کمیته اخلاق به پرونده دو ملی‌پوش فوتبال

آی اسپورت - چند روز پس از آنکه تصاویر دو بازیکن تیم ملی فوتبال ایران به همراه تصاویری از دو خواهر در فضای مجازی منتشر شد و به یکی از سوژه‌های این رشته تبدیل شد، حراست وزارت ورزش وارد ماجرا شد و از فدراسیون فوتبال خواست به این موضوع رسیدگی کند. کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال نیز پرونده‌ای برای رسیدگی به این موضوع باز کرد و تصاویر منتشر شده در فضای مجازی را مورد بررسی قرار داد تا ابهاماتی که در مورد ارتباط مهدی طارمی و رامین رضائیان با دو خواهر به وجود آمده بود را رسیدگی کند.

از آنجایی که هنوز برای مسئولان کمیته اخلاق ارتباط این دو ملی پوش با دو خواهر قطعی نشده است، بررسی‌ها ادامه دارد. با این حال در صورتی که این ارتباط قطعی شود محرومیت در انتظار دو بازیکن ملی پوش خواهد بود. مسئولان حراست وزارت ورزش به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال تاکید کرده‌اند تا رسیدن به نتیجه نهایی این پرونده را پیگیری کنند و در صورت مسجل شدن ارتباط، با این دو بازیکن به شدت برخورد شود. در صورت مسجل شدن این ارتباط این دو بازیکن از همراهی تیم ملی فوتبال ایران محروم خواهند شد.

۲ ۵  
آی اسپورت
2019-03-10 15:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
محسن آبی
يكشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷، ۱۷:۰۹
این همه تبانی و دزدی و کثافت کاری توی لیگ و فوتبالمون داریم مشکلمون شده رامین رضاییان و طارمی با دختر کجا رفتن....تبانی بازی تراکتور و ماشین سازی رو بررسی کردید؟ شرط بندی ها رو بررسی میکنید؟ زد و بندها رو بررسی کردید؟تموم شده همه چیز ....فقط مونده اینکه این دوتا چه میکنن؟!!!!
حسین اهوازی
يكشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷، ۱۷:۱۷
شاید صیغشون کردن اونوقت از کمیته اخلاق میشه شکایت هم کرد
ss
يكشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷، ۱۷:۳۲
آقا این همه مشکلات و بدبختی توی این مملکت کمه رفتید به عکس گرفتن این دوتا گیر دادید ؟ نمیشه اینقد توی زندگی خصوصی مردم سرک نکشیده و سرچ نکنید؟
بهرام
يكشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۱۶
انصافا تراکتوری ک دو تیم ضعیف استقلال وسپاهان رو برده بود چجوری تونست تیم کهکشانی ماشین سازی رو مغلوب کنه؟؟؟
در پاسخ به محسن ابی
۹
تراكتور 4 اي تق لال صغير و فقير و حقير1
يكشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷، ۱۸:۵۲
در جواب محسن آبي : هنوز دو هفته از اون پس گردني كه خوردي نگذشته حتما شوفر آلماني با جورج لیکنز براي پس گردني خوردن تباني كرده بود قعله نوعي هم با تراكتور تباني كرده بود ببازه شما كه تخصص تون 4تا و 6 تا خوردن است حرف نزني بهتره
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر