فهرست
آیا وحید امیری خائن است؟
آیا وحید امیری خائن است؟

آیا وحید امیری خائن است؟

آی اسپورت - گرشاسبی به شدت از امیری  دلخور است. امیری با توجه به توافق‌ها  به گرشاسبی قول داده بود 5شنبه برای تمدید به باشگاه برود اما همان روز راهی ترکیه شد. پرسپولیسی‌ها احتمالا حق دارند ناراحت باشند. وحید امیری ستاره بااخلاق و محجوب‌شان از این تیم رفته است. او اما قراردادی نداشته و می‌توانسته برای آینده‌اش تصمیم بگیرد.

رقم قرارداد او آن طور که رسانه‌های ترکیه‌ای اعلام کرده‌اند برای هر سال بیش از دو برابر پرسپولیس است. یعنی بیش از دو برابر رقمی که خود باشگاه قرار بود به او بدهد و دست‌خوش‌های یواشکی که آقا پولدارهای اطراف تیم، شبانه و در اردوی تیم ملی بیایند، بپردازند و کی‌روش را مجبور کنند برود توی اتاقش و بگوید خواب است و چیزی ندیده و نمی‌داند در اردوی تیمش چه اتفاقاتی دارد می‌افتد!

حالا اما اگر او پیشنهاد مناسبی داشته و رفته آیا خائن است؟ آیا مشکل از اوست که رفته یا مدیریتی که از 6 ماه قبل می‌دانسته قرارداد بازیکنش به پایان می‌رسد اما سراغ تمدید قراردادش نرفته است. این همان ایرادی است که وینفرد شفر به مدیران استقلال در پرونده عدم تمدید قرارداد امید ابراهیمی می‌گرفت. این یک اصل عادی در فوتبال دنیاست. بازیکنی که 6 ماه از قراردادش مانده، یا قراردادش را با باشگاه تمدید می‌کند یا تیم به آلترناتیو او فکر می‌کند و حتی در آن شش ماه باشگاه روی نیمکت می‌نشاندش تا بازیکن هم‌پستی که قرارداد طولانی مدت‌تری دارد، در آن پست جا بیفتد.

جالب‌تر این است که بدانید تقریبا همین پیشنهاد ارائه شده به علیرضا بیرانوند هم بوده است. او اما چون قرارداد داشته، برایش صرف نمی‌کرده از جمع قرمزها جدا شود و همین جا می‌توانسته پول بیشتری را بدست بیاورد! حالا چرا باید وحید امیری یا امید ابراهیمی که تا زمان داشتن قرارداد، با تمام وجود برای تیم‌های‌شان بازی کردند را مقصر قلمداد کنند؟

خبرآنلاین

۴ ۶  
آی اسپورت
2018-07-21 16:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
فرهاد
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۴۲
مقاله نویس عزیز زیاد تند نرو . هیچکس نخواهد گفت امیری خیانت کرده و بیخودی هوادار رو هیجانی نکن . هم امید و هم امیری حق داشتند که بتوانند بهترین درآمد را داشته باشند . هر دو هم تا توانستند بهترین عملکرد رو در بازیها داشتن . ثانیا هر دو چون میدونستن بعد از جام جهانی پیشنهادهای بهتری خواهند داشت ، پای میز مذاکره نمی رفتن . پس بیخود مدیریت رو عامل اصلی ندون . هر چند کار مدیریت دولتی بهتر از این هم نمیشه . ولی با این تفسیر که مدیریت کوتاهی کرده ، شما فقط صورت مسئله رو پاک میکنید . در آخر هم هوادار انتظار داشت با اون همه هواداری و حمایت که از این دو در استقلال و پرسپولیس ازشون شد ، با این وضع نمیرفتن. راحت می گفتن که میخوان در جای دیگه بازی کنند و از همه هم محترمانه خداحافظی میکردن. این کارشون کمی دور از انتظار هوادار بود .
.
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۳۵
کیروش انلاین وارد میشود
۸
mohamad ho3in
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۴۴
وحید عزیز حالا حالا ها در قلب ما پرسپولیسیها قرار داره
امید از تفت
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۰۴
اینستاگرام روزنامه کیروش ورزشی نیم صفحه اول 20 روز پیش خود را با تیتر: اولین ترکش مصاحبه برانکو علیه کیروش: امیری تمدید نمی کند. حالا بماند که نتیجه گیری کرده چرا به ما حمله کردید و از این به بعد اعتماد کنید. مهم اینه که نزدیک ترین روزنامه به کیروش، گروگانگیری این مردک دزد دلال را تأیید کرده. پرسپولیسی ها خواهش می کنم حساب این مردک دزد را کف دستش بگذارید. من تردید ندارم کیروش برای ضربه زدن به پرسپولیس هرکاری میکنه. ما باید کاری کنیم شبانه از ایران فرار کنه مردک کثیف
۷
بابک66
شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۰۹
شما از بازیکنایی مثل امیری و محرمی انتظار دارید که بخاطر دزدی طارمی و محرومیت پرسپولیس بخاطر طارمی از شانسای محدود خودشون برای اروپایی شدن و بستن بارشون از فوتبال بگذرند اما یکی مثل طارمی که مصوب اصلی این ماجراست تو قطر پولای چند میلیاردی به جیب بزنه؟ از کجا معلوم امیری در پرسپولیس بمونه و سال دیگه پولشو نخورن؟؟؟ یا مصدوم بشه و دیگه همه از یاد ببرنش و نه پولشو بدن و نه بتونه بعدا به کیفیت قبلیش برگرده...چرا باید بقیه پاسوز یکی مثل طارمی بشن...همه این بازیکنا قطعا پرسپولیس رو دوست دارن اما خودشونو بیشتر از پرسپولیس دوست دارن
حرف حساب
يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۰۴
یک کلام: بله!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر