فهرست
سلطان پشت پرسپولیس؛ ما ناامید نمی‌شویم
سلطان پشت پرسپولیس؛ ما ناامید نمی‌شویم

سلطان پشت پرسپولیس؛ ما ناامید نمی‌شویم

آی اسپورت – شکست سنگین پرسپولیس در بازی رفت مقابل الهلال عربستان باعث شده خیلی‌ها از جبران آن نتیجه ناامید باشند. شاید اگر پرسپولیس یکی دو گل کمتر می‌خورد امیدها برای بازگشت و رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا بیشتر بود. با این وجود هستند کسانی که به تیم‌شان امید دارند و از پرسپولیس همچنان حمایت می‌کنند. یکی از این حامیان علی پروین است. پروین که شناسنامه این باشگاه نیز محسوب می‌شود، در آستانه دیدار برابر استقلال خوزستان با حمایتی قاطع از شاگردان برانکو ایوانکوویچ دلنوشته جالب توجهی را در اکانت رسمی خود منتشر کرده که خواندن آن خالی از لطف نیست:

«ما امروز و دیروز پرسپولیس را پیدا نکردیم که بی خیال اون و ناامید بشیم تا ما پرسپولیسی‌ها هستیم، پرسپولیس هم هست. اگه کسی فکر کرده با یکی، دو تا باخت و چند تا حکم توی دل ما و پشت این باشگاه خالی می‌شه که یا پرسپولیس رو نشناخته یا ما رو. پس باشه که هم ما رو بهتر بشناسه و هم به قول گفتنی؛ صبح دولتش بدمه. ما تا آخرش با پرسپولیس هستیم. اول بشه، آخر بشه، همین آشه و همین کاسه.

اگر بعضی هم فکر می‌کنن که با مساله درست کردن و توطئه برای این تیم ولش می‌کنیم، باید بگم ما ول کن پرسپولیس نیستیم. پرسپولیس هم ول کن فوتبال و این مردم نیست. پرسپولیس تو دل ماست، هر کاری بکنن که نمی‌تونن اون رو از دل مردم بیرون کنن.

از مدیریت باشگاه تا آقا برانکو و بچه‌ها هم تا اینجا شاهکار کردن و غیرت به خرج دادن که بالا اومدن، ایشاا... از اینجا به بعدش رو هم به امید خدا و با حمایت مردم جلو می‌رن. ما تو آسیا با تیم‌هایی بازی می‌کنیم که پول و امکانات ما با اونا قابل مقایسه نیست؛ ولی بچه‌های تیم هم بدونن که ما از اونا فقط می‌خواهیم این فوتبالشون و اون غیرتشون رو تو بازی بعد با الهلال نشون بدن.

ما از اونا معجزه نمی‌خواهیم؛ هر چی کرم اون و مصلحت ما باشه می‌ده، بچه‌ها فقط باید تلاش خودشون رو بکن. یک کاری بکنن که هم خودشون لذت ببرن و هم هوادارا. اگر اینطور باشد، نتیجه هر چی که باشه، جاشون تو دل ما محفوظه. باشگاه رو هم می‌دونم که هر کاری لازم بوده تا حالا انجام داده و مردم به این حرف و حدیثا توجه نکنن. الان فقط و فقط باید هوای پرسپولیس رو داشته باشیم. به امید برد مقابل استقلال خوزستان و با روحیه خوب به استقبال بازی با الهلال برویم.»

پرسپولیس امروز و از ساعت 17 به مصاف استقلال خوزستان خواهد رفت و امیدوار است با برتری مقابل شاگردان عبدالله ویسی با روحیه بالا مهیای جدال برگشت مقابل الهلال عربستان شود. سرخ‌ها موفق خواهند شد برگ تازه‌ای در تاریخ این باشگاه ثبت کنند؟

۶ ۳  
آی اسپورت
2017-10-12 11:17:00
نظر دهید

۳ نظر
.... ام جیگرم
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۲۱
ما همه پشت ... و .... هستیم . وایسادیم تو صف که بعد از عمر ما بریم داخل
عشق است علی سلطان
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۲۵
والسلام ❤❤
م
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۳۲
به عشق سلطان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر