فهرست
افشاگری همسر ساموئل؛ همه چیز مشکوک است
افشاگری همسر ساموئل؛ همه چیز مشکوک است

افشاگری همسر ساموئل؛ همه چیز مشکوک است

آی اسپورت - هلیا سهیمی همسر ایرانی جی لوید ساموئل دیشب با انتشار ویدئویی در اینستاگرامش پلیس انگلیس را به کارشکنی در موضوع کشف رازهای مرگ بازیکن سابق استقلال متهم کرد. حرفهای او در این  ویدئو مفصل و شگفت آور است و اگر حقیقت داشته باشد به این معناست که مرگ جی لوید ساموئل علت دیگری جز تصادف داشته و ممکن است یک قتل برنامه ریزی شده باشد.

قرار بود جی به آفریقا بیاید

سلام من هلیا سهیمی سامول، همسر جی لوید تافاری ساموئل هستم در تاریخ 15 می 2018 تصادفی در منچستر اتفاق می‌افتد که به نام همسر من جی لوید ساموئل ثبت می‌شود، در آن زمان من داخل پروازی بودم به سمت مراکش و قراربود پرواز جی لوید هم 2 ساعت بعد از پرواز من در مراکش بنشیند. مقصد نهایی ما بعد از ورود به مراکش به سمت یکی از کشورهای آفریقایی بود جایی که من، مقیم آن کشور بودم به همین دلیل هم من اخبار را 8 ساعت بعد از دیگران شنیدم.

صحنه تصادف جمع شده بود

زمانی که این خبر را به خانواده همسرم می‌دهند، بلافاصله خواهر جی لوید و پدر شوهرم و یکی از دوستانشان از لندن به سمت منچستر حرکت می‌کنند و حدود 4 ساعت بعد به منچستر می‌رسند و وقتی که به محل مورد نظر می‌رسند، می‌بینند  که صحنه تصادف جمع شده است. وقتی جویای جسد جی لوید می‌شوند، پلیس به آنها می‌گوید که جسد را به بیمارستان وارینگتون منچستر منتقل کرده‌اند خواهرش به سرعت به بیمارستان وارینگتون می‌رود و کارمندان بیمارستان اظهار بی اطلاعی می‌کند و اعلام می‌دارند که امروز هیچ جسدی به ما تحویل داده نشده است.

شروع دروغ‌ها و خطاهای پلیس

این شروع دروغ‌ها وخطاهای پلیس بود، مثلا یک  قانونی در انگلیس وجود دارد که به محض اینکه تصادفی منجر به جرح می‌شود سریعا تابلوهای زرد رنگی را به با یک سری علامت‌های تصادف در همان محل قرار می‌دهند که اگر شاهدی بوده با پلیس تماس حاصل کند .اما برای جی لوید این تابلو‌ها را نصب نمی‌کردند. برای انجام شدن این کار، خوهر او 12 روز مجبور شد به پلیس التماس کند و بعد از 12 روز پلیس یک تابلوی بسیار کوچک در محل تصادف نصب نمود.

تبعیض بزرگ

یکی دیگر از خطاهای واضح پلیس از ابتدا این بود که یک فرد غریبه‌ای را، از دوستان مادر بچه‌های جی لوید، به عنوان واسطه بین پلیس و خانواده قرار دادند که ایشان نه از اقوام بودند و نه سمت و تحصیلات خاصی داشتند و به خواهر او (جی لوید) گفتند که از این به بعد حق تماس مستقیم با پلیس را به هیچ وجه ندارید و در صورتی که قصد تماسی را داشتید، باید از طریق این خانم با ما در ارتباط باشید، به این صورت که شما باید به این خانم ایمیل بزنید و ایشان به ما ( پلیس) اطلاع دهد. یعنی با چنین فرضی خانواده جی لوید را از کم‌ترین حقشان یعنی صحبت کردن مستقیم با پلیس و پرسیدن سوالات‌شان محروم نمودند و ما هرگز دلیل این همه تبعیض را تابه حال متوجه نشدیم .

جسد تحویل داده شده 7 سانتی متر کوتاه بود

همانطور که گفتم جسد در آن بیمارستانی که پلیس معرفی کرده بود وجود نداشت، از همان روز با تمام پیگیری‌های خواهر جی لوید و با تمام کار شکنی‌های پلیس، 21 روز طول کشید تا موفق شد جسدی که به نام جی لوید ساموئل  ثبت شده بود را در تاریخ 6 ژوئن 2018 در فینرال هوم  ببیند. فینرال هوم جایی مثل سردخانه است که اجسادی که قرار است به خاکستر تبدیل شوند، در آن جا نگهداری می‌کنند. خواهر جی لوید زمانی که جسد را می‌بیند متوجه می‌شود که نه تنها قابل شناسایی نیست بلکه به چند دلیل هم هیچ شباهتی به جی لوید ندارد از جمله این که جسد 7 سانتی متر کوتاه‌تر از برادرش بوده است.

کارشکنی برای آزمایش دی ان ای

بنابر این او درخواست آزمایش  DNA  به صورت خصوصی می‌دهد و پلیس به او می‌گوید که ما دراین رابطه هیچ اقدامی نمی‌کنیم و خودتان باید هماهنگ کنید. سپس خواهر جی لوید با  فینرال هوم صحبت می‌کند و آنها می‌پذیرند ، اما می‌گویند که ما برای این کار  کسی را نداریم که بتواند نمونه برداری کند و این کار را باید خودتان انجام دهید. در نهایت در تاریخ 11 ژون 2018 با هماهنگی و آگاهی پلیس، خواهرش به سرد خانه می‌رود و مجبور می‌شود با چاقوی جراحی، جسدی را که به نام برادرش و همسرمن جی لوید ساموئل ثبت شده را  برش دهد و تکه‌ای را به عنوان نمونه برای آزمایش DNA  جدا کند. چند روز بعد خواهرش با یک آزمایشگاهی  برای انجام آزمایش تماس می‌گیرد و به او می‌گویند که نمونه برداری در سرد خانه (فینرال هوم)غیر قانونی است و نمی‌توانند آزمایش را انجام دهند.

ادامه کارشکنی‌ها

صحبت من این است که پلیس و سرد خانه هر دو نهاد، به نسبت شغل‌شان آگاه بوند که نمونه برداری غیر قانونی است، پس چطور به خواهر جی لوید اجازه دادند که  این چنین حرکت دردناکی را انجام دهد. ایمیل‌ها و پیگیری‌های مکرر خواهر جی لوید باعث شد سازمانی به عنوان HUMAN TISHO که مربوط با بافت‌های انسانی در انگلستان هست فقط چند ساعت مانده به خاک سپاری یعنی 40 روز بعد از تصادف، ایمیلی به پلیس بزند و از آنها بخواهد تا یک نمونه DNA تحت قانون جلوی چشم ما به ما تحویل بدهند، به دلیل مسافت زیاد بین لندن تا منچستر، خواهر جی لوید مجبور شد از یکی از دوستان نزدیک و مورد اعتماد جی لوید خواهش کند که به بیمارستان برود و شاهد نمونه برداری از جسد باشد. فقط نیم ساعت بعد دوست جی لوید به بیمارستان می‌رسد و به او می‌گویند که نمونه برداری صورت  پذیرفته است و به دلیل اینکه خارج از وقت اداری هم هست، شما اجازه ورود به بیمارستان را نیز ندارید.

آزمایش دی ان ای در ایران

این یعنی در نهایت، این نمونه برداری مقابل چشمان ما انجام نگردید و همین مسائل باعث شد که امروز بصورت علنی اعلام کنم که تمام تلاش خودم را می‌کنم که یکی از آن نمونه‌ها را بصورت قانونی به کشور خودم یعنی ایران عزیزم بیاورم و آزمایش DNA  انجام بدهم.

سئوالات بی شمار

بیشتر از 5 ماه گذشته و ما کمترین اطلاعاتی را نداریم، حتی اولین سوالات‌مان بدون جواب مانده است. ما هنوز این را نمی‌دانیم که  ماشین رنجرور دیزلی چرا منفجر شد؟ ما هنوز نمی‌دانیم که موبایل جی لوید بعد از تصادف چه طوری روشن شد؟ اولین ایمیل سوالات خواهرش بعد گذشت 5 ماه هنوز بی پاسخ مانده است و بعد از بیشتر از 5 ماه، چند روز گذشته تنها اجازه دادند خواهرش بالاخره ماشین را ببیند و فایل‌های تصادف را به او تحویل دادند. اما نه  تنها اجازه ندادند که از ماشین عکسی بگیرد، بلکه از او در رابطه با چیزی که دیده امضا گرفته‌اند که در ارتباط با فایل‌ها و چیزی که دیده است حق ندارد که روی فضای مجازی و بخصوص اینستاگرام صحبتی به میان بیاورد.

به ما کمک کنید

امروز همان جایی نشستم و این ویدئو را ضبط کردم که  جی لوید  شهادتینش را گفت و از خدا می‌خواهم صدایم را بشنود و از شما می‌خواهم همانطور که تا امروز بی نظیرترین و یارترین مردم  دنیا بودید، کمک‌مان کنید تا حقایق روشن شود. نداشتن جی لوید به اندازه کافی سخت هست و رفتار نامهربانانه و به دور از انسانیت پلیس انگلستان، همه چیز را سخت‌تر کرده و به امید آن روزی که کسی این فایل را بشنود و ما را  کمک کند.

 

خبر آنلاین

۹ ۴  
آی اسپورت
2018-11-06 12:22:00
نظر دهید

۴ نظر
..
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۲۹
کمترین احتمالی که تو دنیا هستش اینه که تو بریتانیا ، کارها و اتفاقات ایرانی طور اتفاق بیوفته!
کشوری رو که قانون حرف اول رو میزنه این خانوم با ایران اشتباه گرفته
یه وکیل میتونه با این مستندات و اتفاقات شخص یا اشخاصی که پشت این سناریو این خانم باشن رو سال های سال زندان بندازه!!
واقعا جایی بگید میخندن که برای کشف حقیقت میخان مستندات رو از بریتانیا بیارن ایران و پلیس بریتانیا رو محکوم بکنن ! :)
....
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۳:۳۱
کمترین احتمالی که تو دنیا هستش اینه که تو بریتانیا ، کارها و اتفاقات ایرانی طور اتفاق بیوفته!
کشوری رو که قانون حرف اول رو میزنه این خانوم با ایران اشتباه گرفته
یه وکیل میتونه با این مستندات و اتفاقات شخص یا اشخاصی که پشت این سناریو این خانم باشن رو سال های سال زندان بندازه!!
واقعا جایی بگید میخندن که برای کشف حقیقت میخان مستندات رو از بریتانیا بیارن ایران و پلیس بریتانیا رو محکوم بکنن ! :)
#حسین_غفوری
#ممباقر_محقق
پ.ن: سانسور نکن اسم کاربری رو! توهین که نکردم به کسی استاد!
۵
سید رضا داغیانی
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۵۴
من به این خانم احترام میگذارم ولی بگذارید تیکه های یک پازل رو روی میز بگذارم، نتیجه گیری با خودتون:

1-این خانم، یک عکس مشترک با سامویل نداره یا اگر داره چرا توی پیج شخصیش نمیذاره ، حالا که رابطه اسلامی و حلالش با سامویل رو تو بوق و کرنا کرده..2- این خانم توی صنعت مدلینگ کار میکنه و لازمه پیشرفت یک مدل، اینه که مشهور بشی...3-چرا توی انگلیس هیچ خبری و هیچ مصاحبه ای از اعضای خونواده مرحوم سامویل روی خبرگزاری ها نرفته؟ اخیرا یک پدیده توی شبکه های اجتماعی ایجاد شده که امیدوارم دامنگیر نشه... اونم اینه که یک سناریو ساختگی و تصنعی ایجاد بشه و بعد بر اساس اون سناریوی جنجالی ، فرد مذکور به شهرت میرسه و از این طریق کسب درامد میکنه...
۸
مدرسان پژوهش
سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷، ۲۱:۳۷
این خانوم جوری کاسه رو میده دستمون که اگر تو همون لحظه آش رو بخوریم، آش سرده ولی کاسه دستمونو میسوزونه!! ( آش که حکم عنصر "اصل کاری" رو داره : خانواده جی لوید سامویل که بابت این تصادف اعتراضی نکردن و ساکتن... کاسه چیه و کیه؟ لقب کاسه با تمام احترام تعلق میگیره به این خانم مانکن...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر